• Dnes je: Štvrtok 14. decembra 2017 meniny má Branislava, Bronislava

Horoskopy na každý deň, horoskopy na celý týždeň

Horoskopy pre Nedeľu 17. december 2017

horoskopy baran Baran       21.3. - 20.4. Charakteristika Baran
Mali by ste sa trochu brzdiť v nárokoch, múdrejšie bude držať sa reality. Dnes sa vám vráti ako bumerang niečo z minulosti, neberte to však v zlom. Všetko je len v rámci spravodlivosti.

horoskop byk Býk          21.4. - 21.5. Charakteristika Býk
Bez vetra sa listy nehýbu, hovorí sa o historkách, ktoré sú plné rozporov, ale tebe servírujú ako pravdivé a skutočné udalosti. Že čosi pravdy na veciach môže byť, nemožno vylúčiť.

horoskop blizenci Blíženci      22.5. - 21.6. Charakteristika Blíženci
Neplánujete si na dnes priveľa povinností? Postihne vás ťažkopádnosť a ak sa pustíte do viacerých prác, zostane vám väčšina na zajtra.

horoskop rak Rak           22.6. - 22.7. Charakteristika Rak
Nereagujte výbušne, môže vám to spôsobiť len problémy. Známosti nenadväzujte na ulici. Ak nemáte inú možnosť zoznámenia, obráťte sa na svojich známych.

horoskopy lev Lev            23.7. - 23.8. Charakteristika Lev
Dnes sa dokážete dohodnúť aj s tými osobami, s ktorými ste mali v minulosti problémy. Ak sa v potrebnej miere sústredíte na nejaké želanie, onedlho sa vám splní.

horoskopy panna Panna        24.8. - 23.9. Charakteristika Panna
Najprv odložíte nejaké dôležité rozhodnutie, predpoludním sa vám vec rozleží v hlave a ešte dnes budete všetko vidieť trochu inak. Niekto vás sklame.

horoskopy vahy Váhy        24.9. - 23.10. Charakteristika Váhy
Aj keď sa nedeje nič svetoborné, predsa vďaka dobrým vplyvom dnes pôjde všetko ako po masle. Dostanete nové informácie, ktoré by mali priniesť priaznivé zmeny.

horoskop skorpion Škorpión  24.10. - 22.11. Charakteristika Škorpión
Nepodliehajte presile na druhej strane a ak to nemusí byť, tak sa radšej k ničomu nezaväzujte. Nervozita by vás mohla dotlačiť k rozhodnutiam, ktoré by ste neskôr budovali.

horoskopy strelec Strelec    23.11. - 21.12. Charakteristika Strelec
Aj keď máte nabitý program, nemali by ste sa vyhýbať istému stretnutiu. Dozviete sa veci, ktoré raz budú veľmi prospešné. Podnikavcom sa ponúkne šanca dobre zarobiť.

horoskop kozorozec Kozorožec  22.12. - 20.1. Charakteristika Kozorožec
Mali by ste prísť na dohovorené stretnutie. Potešia vás správy, ktoré vám umožnia konkrétnejšie pochopiť problém v súčasnej situácii. Ľahšie sa vám bude potom štartovať.

horoskop vodnar Vodnár         21.1. - 19.2. Charakteristika Vodnár
Dnešné plány nesplníte. Porozmýšľajte radšej vopred, či sú skutočne reálne. Vaše správanie môže byť nezodpovedné, pokúste sa to urýchlene zmeniť.

horoskopy ryby Ryby             20.2. - 20.3. Charakteristika Ryby
Proti nepredvídaným zmenám sa ťažko bojuje. Niekedy však môže byť zmena v prospech veci, aspoň sa trochu pohnú stojaté vody. Pomôže to vyjasniť situáciu.