• Dnes je: Utorok 20. februára 2018 meniny má Lívia

Horoskopy

Horoskopy pre Nedeľu 25. február 2018

horoskopy baran Baran       21.3. - 20.4.
Charakteristika Baran   Ročný horoskop Baran

Únava vám zabráni nasadiť vyššie tempo. Stretnete niekoho, kto vám bude chcieť pomôcť, ale jeho zisk bude oveľa prevyšovať váš. Porozmýšľajte nad ponúkanou pomocou.

horoskop byk Býk          21.4. - 21.5.
Charakteristika Býk   Ročný horoskop Býk

Možno by ste chceli na poslednú chvíľu zmeniť svoje plány. Ak však neurobíte dostatočné bezpečnostné opatrenia musíte rátať s istým rizikom. V jednej záležitosti vás čaká prekvapenie.

horoskop blizenci Blíženci      22.5. - 21.6.
Charakteristika Blíženci   Ročný horoskop Blíženci

Dnes vás zaujme niekto svojimi zaujímavými názormi. Radi by ste sa s ním porozprávali, aby ste sa zbavili svojich pochybností. Nenechajte si nahovoriť niečo, o čom nie ste skalopevne presvedčení.

horoskop rak Rak           22.6. - 22.7.
Charakteristika Rak   Ročný horoskop Rak

Konajte cieľavedome a zodpovedne. Nenechajte sa vykoľajiť vlastnou nervozitou. V zamestnaní máte šancu zlepšiť pozíciu, len si nevšímajte pripomienky.

horoskopy lev Lev            23.7. - 23.8.
Charakteristika Lev   Ročný horoskop Lev

Budete mať výbornú fyzickú a psychickú kondíciu. Dosiahnete niečo, čo ste už pokladali za stratené. Nevyhnete sa spomienkam na minulosť.

horoskopy panna Panna        24.8. - 23.9.
Charakteristika Panna   Ročný horoskop Panna

Na obzore je niečo, čo vzbudzuje vaše veľké nádeje. Skôr ako sa to môže uskutočniť, budete musieť niečo v svojom doterajšom živote zmeniť. Naberte na to odvahu.

horoskopy vahy Váhy        24.9. - 23.10.
Charakteristika Váhy   Ročný horoskop Váhy

Dobrý tip, ktorý dnes dostanete, neberte na ľahkú váhu. Je veľa hoden. Mali by ste sa konečne pustiť do niečoho poriadneho, kde sa naplno môžu uplatniť vaše schopnosti.

horoskop skorpion Škorpión  24.10. - 22.11.
Charakteristika Škorpión   Ročný horoskop Škorpión

Dnes sa vám síce splní jedno želanie, ale bude to úplne iným spôsobom, ako ste si predstavovali. Prácu zvládnete, ale problémom sa nevyhnete.

horoskopy strelec Strelec    23.11. - 21.12.
Charakteristika Strelec   Ročný horoskop Strelec

Získate informácie, ktoré len hlupák nevyužije vo svoj prospech. Všetko bude v súlade s etikou a morálkou. Úžitok z toho bude mať pracovisko i rodina.

horoskop kozorozec Kozorožec  22.12. - 20.1.
Charakteristika Kozorožec   Ročný horoskop Kozorožec

Máte plány, ktoré nezodpovedajú možnostiam. Problémy vyvolá vaša nerozhodnosť. Našťastie, popoludní prehodnotíte nároky. Rátajte so závisťou.

horoskop vodnar Vodnár         21.1. - 19.2.
Charakteristika Vodnár   Ročný horoskop Vodnár

Prejavíte mimoriadny organizačný talent, takže pri realizácii úloh by ste nemali naraziť na nijakú vážnu prekážku. Niekto blízky vám pripraví príjemné prekvapenie.

horoskopy ryby Ryby             20.2. - 20.3.
Charakteristika Ryby   Ročný horoskop Ryby

Dnes sa pustíte do niečoho, čo je nad vaše sily. S úlohami sa popasujete, ale nič nezískate. Presvedčíte sa, že pokúšať osud sa nevypláca.