• Dnes je: Nedeľa 20. augusta 2017 meniny má Anabela

Horoskopy na každý deň, horoskopy na celý týždeň

Horoskopy pre Nedeľu 20. august 2017

horoskopy baran Baran       21.3. - 20.4. Charakteristika Baran
Ak na niečo stačíte sami, nečakajte, až sa niekto prihlási, že vám pomôže. Zrejme ste už trochu spohodlneli. Pripravujte sa pomaly na to, že budete musieť zobrať veľa vecí do svojich rúk.

horoskop byk Býk          21.4. - 21.5. Charakteristika Býk
Nemali by ste stále robiť všetko sami. Nakoniec, nie vždy sa to aj dá. Aj iní by mali ukázať, že čosi vedia. Dajte im možnosť a vy si trochu oddýchnite.

horoskop blizenci Blíženci      22.5. - 21.6. Charakteristika Blíženci
Čaká vás nádherný deň. Stretnete len sympatických ľudí a získate výborné rady. Zážitok na ceste z práce vám môže priniesť šťastie v súkromnom živote.

horoskop rak Rak           22.6. - 22.7. Charakteristika Rak
Majetkové spory na kvalite rodinných vzťahov nepridávajú, ale vy ste zvláštna výnimka. Podarí sa vám ich vyriešiť spôsobom, ktorý bude prijateľný pre všetkých zainteresovaných.

horoskopy lev Lev            23.7. - 23.8. Charakteristika Lev
Naložíte si na chrbát viac povinností ako zvyčajne. Všetko zvládnete, len musíte začať už od rána. Dozviete sa niečo, z čoho budete mať úžitok.

horoskopy panna Panna        24.8. - 23.9. Charakteristika Panna
Svedomito vykonaná práca bude raz isto patrične ocenená. Musí na to však ešte dozrieť čas. Venujte sa usilovne štúdiu a hľadajte nové postupy, zväčšia sa tak vaše šance na úspech.

horoskopy vahy Váhy        24.9. - 23.10. Charakteristika Váhy
Z úzadia ľahšie rozpoznáte neprajníkov, ktorí čakajú na vašu chybu, aby obsadili vaše pozície, preto sa nepchajte veľmi do popredia.

horoskop skorpion Škorpión  24.10. - 22.11. Charakteristika Škorpión
Pre mladších pripravili hviezdy hneď ráno prekvapenie, ostatní musia dočkať až do večera. Niekto sa na vás obráti s prosbou o pomoc. Neodmietnite ho!

horoskopy strelec Strelec    23.11. - 21.12. Charakteristika Strelec
Dobré nápady by bola škoda nerealizovať. Viete sa teraz dobre vžiť do každej situácie, čo vám uľahčuje orientáciu. Uvedomujete si, že svojím šarmom dokážete prekonať mnohé prekážky.

horoskop kozorozec Kozorožec  22.12. - 20.1. Charakteristika Kozorožec
Prichystajte sa, že vďaka tomu, že ste tak dobre zvládol úlohu, budú od vás žiadať služby aj inokedy. Závisí od vás, či je to v súlade s vašim želaním a možnosťami.

horoskop vodnar Vodnár         21.1. - 19.2. Charakteristika Vodnár
Tentoraz sa vám podarí dostať z problému so suchou kožou. Mali by ste sa poučiť a dbať o to, aby ste sa viac do podobnej situácie nedostali. Teraz nie je ideálny čas na riskovanie.

horoskopy ryby Ryby             20.2. - 20.3. Charakteristika Ryby
Na dnešok si veľa neplánujte. Mohli by ste prepadnúť panike. Radšej spravte menej a poriadne. Aj keď nie je váš správny deň, k priateľom sa správajte milo.