• Dnes je: Piatok 22. júna 2018 meniny má Paulína

Horoskopy

Horoskopy pre Nedeľu 24. jún 2018

horoskopy baran Baran       21.3. - 20.4.
Charakteristika Baran   Ročný horoskop Baran

Ktosi sa rozhodne investovať a vy mu nejako poradíte. Dôvera vás poteší, ale určite aj poriadne zamestná na celý deň. Opatrne na cestách.

horoskop byk Býk          21.4. - 21.5.
Charakteristika Býk   Ročný horoskop Býk

Zosilnený vzťah k štúdiu, ako aj potreba zmeny vás bude dostatočne napĺňať, takže sa dnes určite nudiť nebudete. Pripravuje sa neobyčajný zážitok, ak k nemu prispejete.

horoskop blizenci Blíženci      22.5. - 21.6.
Charakteristika Blíženci   Ročný horoskop Blíženci

Všímajte si okolie a dbajte na to, aby vaša odvaha a odhodlanie neprekročili únosnú mieru. Vyhnite sa možným konfliktom, ktoré dnes naozaj nepotrebujete. Zoznámite sa s istou šikovnou osobou.

horoskop rak Rak           22.6. - 22.7.
Charakteristika Rak   Ročný horoskop Rak

Pri vašom spôsobe myslenia môžete ľahko naraziť na nepochopenie. Nechajte sa riadiť svojím šiestym zmyslom, ktorý vás dokáže lepšie usmerniť ako nejaká rozumová špekulácia.

horoskopy lev Lev            23.7. - 23.8.
Charakteristika Lev   Ročný horoskop Lev

Pred vami sú zmeny v citovej oblasti. Očakávajú vás nepríjemné rozhovory. Pri rozhodnutiach postupujte veľmi opatrne. Asi ešte niečo zachránite.

horoskopy panna Panna        24.8. - 23.9.
Charakteristika Panna   Ročný horoskop Panna

Chcete asi priveľa, ak sa pokúšate skĺbiť svoje predstavy a plány okolia. No budete to vy, kto sa bude smiať naposledy. Nečakajte žiadne zázraky, najmä nie v oblasti citov. Darmo ste pripravení na obete, keď v práci trávite väčšinu času.

horoskopy vahy Váhy        24.9. - 23.10.
Charakteristika Váhy   Ročný horoskop Váhy

Podľa vás je zrejme všetko v najlepšom poriadku. Niekto doma má však iný názor. Nenechajte veci doviesť do krajnosti. Radšej uvážte všetko v pokoji.

horoskop skorpion Škorpión  24.10. - 22.11.
Charakteristika Škorpión   Ročný horoskop Škorpión

Nezameriavajte sa na maličkosti! Dnes vám môžu uniknúť dôležité veci. Porozprávajte sa s deťmi z príbuzenstva. Asi vás čakajú s nimi menšie problémy

horoskopy strelec Strelec    23.11. - 21.12.
Charakteristika Strelec   Ročný horoskop Strelec

Mali by ste sa viac zaujímať o ľudí z blízkeho okolia, z priateľov sa ľahko môžu stať nepriatelia. Nedôverujte tým, čo vám lichotia.

horoskop kozorozec Kozorožec  22.12. - 20.1.
Charakteristika Kozorožec   Ročný horoskop Kozorožec

Aj keď budete v dobrej kondícii, nič ťažké vás nečaká. Niekto vás požiada o radu v zložitej otázke. Snažte sa odpovedať stručne a vecne.

horoskop vodnar Vodnár         21.1. - 19.2.
Charakteristika Vodnár   Ročný horoskop Vodnár

Máte pocit, že pri práci nič nezískate a je obmedzovaná vaša sloboda? Doprajte si oddych! Ak to nie je možné, aspoň nič nežeňte na doraz.

horoskopy ryby Ryby             20.2. - 20.3.
Charakteristika Ryby   Ročný horoskop Ryby

Raňajšiu nepríjemnú situáciu zvládnete pomocou humoru a vyhnete sa tak nepríjemnostiam. Večer vás čaká zaujímavá akcia, kde sa dozviete veľa noviniek.