• Dnes je: Sobota 21. októbra 2017 meniny má Uršuľa

Horoskopy na každý deň, horoskopy na celý týždeň

Horoskopy pre Nedeľu 22. október 2017

horoskopy baran Baran       21.3. - 20.4. Charakteristika Baran
Nebuďte príliš zdržanliví, dnes vám skromnosť môže len uškodiť. I bez vášho pričinenia sa vám splnia niektoré želania. Podmienkou je viera vo vlastné šťastie.

horoskop byk Býk          21.4. - 21.5. Charakteristika Býk
Ktosi sa rozhodne investovať a vy mu nejako poradíte. Dôvera vás poteší, ale určite aj poriadne zamestná na celý deň. Opatrne na cestách.

horoskop blizenci Blíženci      22.5. - 21.6. Charakteristika Blíženci
Zosilnený vzťah k štúdiu, ako aj potreba zmeny vás bude dostatočne napĺňať, takže sa dnes určite nudiť nebudete. Pripravuje sa neobyčajný zážitok, ak k nemu prispejete.

horoskop rak Rak           22.6. - 22.7. Charakteristika Rak
Všímajte si okolie a dbajte na to, aby vaša odvaha a odhodlanie neprekročili únosnú mieru. Vyhnite sa možným konfliktom, ktoré dnes naozaj nepotrebujete. Zoznámite sa s istou šikovnou osobou.

horoskopy lev Lev            23.7. - 23.8. Charakteristika Lev
Pri vašom spôsobe myslenia môžete ľahko naraziť na nepochopenie. Nechajte sa riadiť svojím šiestym zmyslom, ktorý vás dokáže lepšie usmerniť ako nejaká rozumová špekulácia.

horoskopy panna Panna        24.8. - 23.9. Charakteristika Panna
Pred vami sú zmeny v citovej oblasti. Očakávajú vás nepríjemné rozhovory. Pri rozhodnutiach postupujte veľmi opatrne. Asi ešte niečo zachránite.

horoskopy vahy Váhy        24.9. - 23.10. Charakteristika Váhy
Chcete asi priveľa, ak sa pokúšate skĺbiť svoje predstavy a plány okolia. No budete to vy, kto sa bude smiať naposledy. Nečakajte žiadne zázraky, najmä nie v oblasti citov. Darmo ste pripravení na obete, keď v práci trávite väčšinu času.

horoskop skorpion Škorpión  24.10. - 22.11. Charakteristika Škorpión
Podľa vás je zrejme všetko v najlepšom poriadku. Niekto doma má však iný názor. Nenechajte veci doviesť do krajnosti. Radšej uvážte všetko v pokoji.

horoskopy strelec Strelec    23.11. - 21.12. Charakteristika Strelec
Nezameriavajte sa na maličkosti! Dnes vám môžu uniknúť dôležité veci. Porozprávajte sa s deťmi z príbuzenstva. Asi vás čakajú s nimi menšie problémy

horoskop kozorozec Kozorožec  22.12. - 20.1. Charakteristika Kozorožec
Mali by ste sa viac zaujímať o ľudí z blízkeho okolia, z priateľov sa ľahko môžu stať nepriatelia. Nedôverujte tým, čo vám lichotia.

horoskop vodnar Vodnár         21.1. - 19.2. Charakteristika Vodnár
Aj keď budete v dobrej kondícii, nič ťažké vás nečaká. Niekto vás požiada o radu v zložitej otázke. Snažte sa odpovedať stručne a vecne.

horoskopy ryby Ryby             20.2. - 20.3. Charakteristika Ryby
Máte pocit, že pri práci nič nezískate a je obmedzovaná vaša sloboda? Doprajte si oddych! Ak to nie je možné, aspoň nič nežeňte na doraz.