• Dnes je: Štvrtok 18. januára 2018 meniny má Bohdana

Horoskopy na každý deň, horoskopy na celý týždeň

Horoskopy pre Nedeľu 21. január 2018

horoskopy baran Baran       21.3. - 20.4. Charakteristika Baran
Nespoliehajte sa len na slovné prísľuby. Len po ich preverení môžete realizovať vaše plány. V citových vzťahoch vám hviezda jasne svieti naďalej.

horoskop byk Býk          21.4. - 21.5. Charakteristika Býk
Všetkých v okolí prekvapí vaša usilovnosť a činorodosť. Budete mať úspech pri presadzovaní požiadaviek. Do citových vzťahov silu nemiešajte!

horoskop blizenci Blíženci      22.5. - 21.6. Charakteristika Blíženci
Dnes sa nevyhnete sporom. Niekto vás obviní z nesplnenia sľubu alebo povinností. Najlepšie urobia tí, čo sa nedajú strhnúť a počkajú, kým sa všetko vysvetlí.

horoskop rak Rak           22.6. - 22.7. Charakteristika Rak
Dnes sa nedajte zatiahnuť do neistých podnikov. Nič sa nestane, ak budete ešte nejaký čas sledovať vývoj udalostí z bezpečnej vzdialenosti. Vaša citlivá povaha je ľahko zraniteľná.

horoskopy lev Lev            23.7. - 23.8. Charakteristika Lev
Zrejme sa dnes nevyhnete nervozite, ktorú vyvolá vaše zvýšené nasadenie. Treba to len vydržať, zajtra už bude pokojnejší deň. Snažte sa ovládať svoje emócie.

horoskopy panna Panna        24.8. - 23.9. Charakteristika Panna
Konečne dostanete očakávanú správu, ale úľava nebude taká veľká, ako ste očakávali. Nič si z toho nerobte, hviezdy vám sľubujú pozitívne zmeny.

horoskopy vahy Váhy        24.9. - 23.10. Charakteristika Váhy
Dnes sa prejaví vaše dobré srdce. Budete sa snažiť pomôcť všetkým, ktorí sa majú horšie ako vy. Dajte si pozor pri cestovaní vo verejných prostriedkoch.

horoskop skorpion Škorpión  24.10. - 22.11. Charakteristika Škorpión
Asi sa vám nesplní želanie, ale nestrácajte nádej! Pôjde len o skúšku vašej trpezlivosti a vytrvalosti. Pozor na nedorozumenia v citovej oblasti.

horoskopy strelec Strelec    23.11. - 21.12. Charakteristika Strelec
Dostanete zaujímavé návrhy a odkazy. Využijete ich všetky? Ak si hneď ráno nezvolíte správnu cestu, počas dňa sa už nedokážete lepšie prispôsobiť.

horoskop kozorozec Kozorožec  22.12. - 20.1. Charakteristika Kozorožec
Nemali by ste podľahnúť snívaniu o veciach, ktoré nie sú nateraz reálne. Máte veľa restov, ktoré by ste mali dať čo najskôr do poriadku. Vyhnete sa zbytočným komplikáciám

horoskop vodnar Vodnár         21.1. - 19.2. Charakteristika Vodnár
Nič vás nesúri, a preto uvažujte nad tým, čo zamýšľate urobiť. Kontrolujte všetky úmysly. Ak chcete zmeniť sled udalostí, dnes ich môžete ovplyvniť.

horoskopy ryby Ryby             20.2. - 20.3. Charakteristika Ryby
Zachovajte si poctivosť v myslení aj činoch, inak si narobíte len ďalšie problémy. Budete mať príležitosť na dobrý skutok -- pomôcť v núdzi blížnemu. Povznesie to vašu náladu.