• Dnes je: Utorok 21. novembra 2017 meniny má Elvíra

Horoskopy na každý deň, horoskopy na celý týždeň

Horoskopy pre Nedeľu 26. november 2017

horoskopy baran Baran       21.3. - 20.4. Charakteristika Baran
Nemali by ste vychádzať z presvedčenia, že ostatným má byť jedno, čo robíte a s kým sa stretávate. Pripravte sa na zvedavé otázky v tomto smere. Nereagujte podráždene, berte to radšej s humorom.

horoskop byk Býk          21.4. - 21.5. Charakteristika Býk
Mali by ste si viac vážiť istoty, ktoré máte. Váš neustály nepokoj mnohých znervózňuje. Vaše správanie môžu pociťovať ako nevďak. Ukážte, že si viete vážiť ich pomoc.

horoskop blizenci Blíženci      22.5. - 21.6. Charakteristika Blíženci
Nebude na škodu veci, ak sa utiahnete trochu do úzadia. Okolie je zvedavé, ako ďaleko sa odvážite ísť. Svoje plány si však nechajte len pre seba.

horoskop rak Rak           22.6. - 22.7. Charakteristika Rak
Prenáhlený súhlas nemusí ešte viesť k úspechu. Dôležitý bude súlad. Snažte sa pracovať v prospech vašej budúcnosti, minulosť nie je teraz dôležitá.

horoskopy lev Lev            23.7. - 23.8. Charakteristika Lev
Chcete byť obľúbenejší medzi priateľmi? Radšej pustite do popredia iných. Nájdete si čas na lásku. Malá ľúbostná aféra na vás zapôsobí silným dojmom.

horoskopy panna Panna        24.8. - 23.9. Charakteristika Panna
Dozviete sa, že máte zdravie v poriadku. Objavia sa nové úlohy. Mohli by vyvolať zbytočné psychické tlaky. Radšej sa venujte bežným povinnostiam.

horoskopy vahy Váhy        24.9. - 23.10. Charakteristika Váhy
Zvýšená citlivosť sa prejaví kritickosťou -- a to tak na pracovisku, ako aj doma. Dávajte pozor, aby ste tým niekoho neurazili, kto si to ani nezaslúži.

horoskop skorpion Škorpión  24.10. - 22.11. Charakteristika Škorpión
V súkromnom živote sa nenechajte nachytať na hruškách. Nemusíte povedať každému všetko, čo viete. Pokúste sa udržať pokoj v milostnom vzťahu.

horoskopy strelec Strelec    23.11. - 21.12. Charakteristika Strelec
Správate sa k ľuďom férovo? Môže sa stať, že spadnete do jamy, ktorú pripravíte inému. Na domácej pôde vás nečaká žiadne pestovanie v bavlnke, práve naopak.

horoskop kozorozec Kozorožec  22.12. - 20.1. Charakteristika Kozorožec
Máte neporiadok vo financiách. Ak predpoludním niečo na tom nezmeníte, objavia sa neriešiteľné problémy. Niekto čaká na vaše chyby, nedajte sa nachytať.

horoskop vodnar Vodnár         21.1. - 19.2. Charakteristika Vodnár
Dozviete sa, že niekomu veľmi záleží na vašej spolupráci. Dávajte pozor, aby sa situácia neobrátila proti vám. Neprejavujete príliš veľa záujmu o istú osobu?

horoskopy ryby Ryby             20.2. - 20.3. Charakteristika Ryby
Môžete zaznamenať úspech skoro v každej oblasti vašej práce. Nesnažte sa však rozvíjať nové činnosti, nemuseli by ste to zvládnuť. Dávajte pozor na cestách.