• Dnes je: Pondelok 23. apríla 2018 meniny má Vojtech

Horoskopy

Horoskopy pre Nedeľu 29. apríl 2018

horoskopy baran Baran       21.3. - 20.4.
Charakteristika Baran   Ročný horoskop Baran

Nedomáhajte sa tvrdošijne svojho práva, ľahko môžete dosiahnuť pravý opak toho, čo chcete. Dohodou by ste mohli dosiahnuť viac. Skúste vyjednávať skôr, ako by mohlo dôjsť ku sporu.

horoskop byk Býk          21.4. - 21.5.
Charakteristika Býk   Ročný horoskop Býk

Neočakávajte zázraky od ľudí, ktorí vám zvyknú klásť pod nohy polená. Obráťte sa radšej na spoľahlivého priateľa, ktorému môžete dôverovať. Pripravte sa na zvýšený nápor predstavených.

horoskop blizenci Blíženci      22.5. - 21.6.
Charakteristika Blíženci   Ročný horoskop Blíženci

Pocítite obrovskú nechuť do práce a okolie vás v tom len podporí. Pravdepodobne dostanete nejaký sľubný návrh. Dokážete zladiť vaše požiadavky s možnosťami?

horoskop rak Rak           22.6. - 22.7.
Charakteristika Rak   Ročný horoskop Rak

Asi ste sa konečne poučili, lebo budete zdržanliví. Nejaká nepríjemná situácia sa môže obrátiť na dobré. V blízkej dobe sa črtá veľká spoločenská udalosť.

horoskopy lev Lev            23.7. - 23.8.
Charakteristika Lev   Ročný horoskop Lev

Jeden z vašich plánov ľahko splníte, čím sa zvýši počet závistlivcov. Nič si z toho nerobte, je veľa aj takých, ktorí vám prejavia uznanie. Pozor na zlodejov.

horoskopy panna Panna        24.8. - 23.9.
Charakteristika Panna   Ročný horoskop Panna

V zamestnaní prežijete deň bez komplikácií. Popoludní budú zvýšené požiadavky na vašu fyzickú kondíciu. Môže to byť v súvislosti s domácnosťou.

horoskopy vahy Váhy        24.9. - 23.10.
Charakteristika Váhy   Ročný horoskop Váhy

Dnes sa ocitnete v závideniahodnej situácii. Takmer všetko, čo si zaumienite, zvládnete na jednotku. Horšie budú vzťahy, naruší ich niekto menej schopný.

horoskop skorpion Škorpión  24.10. - 22.11.
Charakteristika Škorpión   Ročný horoskop Škorpión

Čo sa odohráva v hlavách niektorých osôb, je pre vás hádankou. Svoju zvedavosť však priveľmi neukazujte. Mohli by povedať, že sa miešate do cudzích záležitostí. Ďaleko by od pravdy neboli.

horoskopy strelec Strelec    23.11. - 21.12.
Charakteristika Strelec   Ročný horoskop Strelec

Dnes vás čaká šťastie a úspech. Konečne už môžete hovoriť aj o vašich problémoch. Nezabudnite však na diplomaciu a vyhýbajte sa hádkam.

horoskop kozorozec Kozorožec  22.12. - 20.1.
Charakteristika Kozorožec   Ročný horoskop Kozorožec

Na dnes ste si toho naplánovali veľa. Žiaľ, nebude fungovať všetko podľa vašich predstáv. Dôležité je, že budú fungovať záležitosti týkajúce sa vášho srdca. Všetko naraz nemôžete mať.

horoskop vodnar Vodnár         21.1. - 19.2.
Charakteristika Vodnár   Ročný horoskop Vodnár

Asi ste porušili nejaké príkazy a dnes sa objavia problémy. Prestaňte robiť starosti iným, lebo môže dôjsť k niečomu, čo sa už nedá napraviť.

horoskopy ryby Ryby             20.2. - 20.3.
Charakteristika Ryby   Ročný horoskop Ryby

Dnes sa najľahšie dohovoríte s ľuďmi, s ktorými máte nejaký dlhodobý spor. Určite sa vám podarí vybaviť záležitosť, ktorá vás už dlhšie trápi.