• Dnes je: Sobota 22. júla 2017 meniny má Magdaléna

Horoskopy na každý deň, horoskopy na celý týždeň

Horoskopy pre Nedeľu 23. júl 2017

horoskopy baran Baran       21.3. - 20.4. Charakteristika Baran
Najradšej by ste rozobrali problém do podrobností. Zbytočne by ste však komplikovali situáciu. Ak zoberiete vec zo správneho konca, zistíte, že sa dá riešiť celkom jednoducho.

horoskop byk Býk          21.4. - 21.5. Charakteristika Býk
Bez reptania prijmete všetky zmeny, ktoré začne partner uskutočňovať. Vyhnete sa tak konfliktom v citových vzťahoch. Zvolili ste správnu taktiku.

horoskop blizenci Blíženci      22.5. - 21.6. Charakteristika Blíženci
Na pracovisku konečne dostanete odpoveď na otázku, ktorá vás už dlho zaujíma. Svoje poznanie si však nechajte výlučne pre seba, v budúcnosti vám prinesie neoceniteľné výhody.

horoskop rak Rak           22.6. - 22.7. Charakteristika Rak
Dnes by ste sa mali dobre pripraviť na jeden rozhovor, pretože dostanete otázky na telo. Neberte to ako útok na vašu osobu a nedajte sa sebe znať, že vás to rozčuľuje. Práve to by potešilo vášho spovedníka.

horoskopy lev Lev            23.7. - 23.8. Charakteristika Lev
Nájdite si čas a porozprávajte sa s blízkym, o ktorom viete, že má starosti. Len tak predídete pohrome. Vystríhajte sa ľudí, ktorí sú kvôli úspechu ochotní zapredať aj najlepšieho priateľa.

horoskopy panna Panna        24.8. - 23.9. Charakteristika Panna
Nezaťažujte rodinu vašimi problémami, mohli by ste sa stretnúť s nepochopením a s nezáujmom. Ak vám ide najmä o úspech, počkajte ešte nejaký čas.

horoskopy vahy Váhy        24.9. - 23.10. Charakteristika Váhy
Nepúšťajte sa do ničoho riskantného. Stavte na istotu aj vtedy, ak sa vám to zdá nemožné. V citovej oblasti vás čakajú príjemné chvíle plné lásky a porozumenia.

horoskop skorpion Škorpión  24.10. - 22.11. Charakteristika Škorpión
Ak by prišlo dnes k vážnemu rozhovoru s partnerom či kolegami, nemali by ste natoľko trvať na svojom práve. Ak budete postupovať diplomaticky, môžete niekoho aj získať na svoju stranu.

horoskopy strelec Strelec    23.11. - 21.12. Charakteristika Strelec
Dnes zrejme nepodáte žiadne mimoriadne výkony. Skôr budete mať snahu stáť bokom od ruchu kolo vás. Zaťažujú vás myšlienky o jednej záležitosti z minulosti. Hľadajte ponaučenie.

horoskop kozorozec Kozorožec  22.12. - 20.1. Charakteristika Kozorožec
Dnes môžete správne zareagovať na provokáciu svojho okolia len za predpokladu, že budete vopred správne informovaní.

horoskop vodnar Vodnár         21.1. - 19.2. Charakteristika Vodnár
Nie je potrebné, aby ste opakovali pokus z minulosti. K inému výsledku sa zrejme zatiaľ nedopracujete. Radšej sa pripravujte teoreticky na ďalšie pokračovanie.

horoskopy ryby Ryby             20.2. - 20.3. Charakteristika Ryby
Zrejme máte dobré a účelné nápady, ale asi o nich diskutujete s nesprávnymi ľuďmi. Obráťte sa na takých, ktorí rozmýšľajú ako vy. Určite pochopia a môžu vám aj pomôcť.