• Dnes je: Štvrtok 21. septembra 2017 meniny má Matúš

Horoskopy na každý deň, horoskopy na celý týždeň

Horoskopy pre Nedeľu 24. september 2017

horoskopy baran Baran       21.3. - 20.4. Charakteristika Baran
Vyriešenie situácie hneď na začiatku dňa bude dobrým znamením. Súlad medzi úvahami a konaním podporí vašu aktivitu a iniciatívu. Stretnutie so sympatickou osobou prebudí vaše city.

horoskop byk Býk          21.4. - 21.5. Charakteristika Býk
I keď vás čaká veľa povinností, nesmiete zabudnúť na dôslednosť. Ak teraz vyhrá povrchnosť a lajdáckosť nad pevnou vôľou, veľmi rýchlo všetko stratíte.

horoskop blizenci Blíženci      22.5. - 21.6. Charakteristika Blíženci
Nápadov budete mať veľa, ale na okamžitý úspech to ešte nestačí. Mali by ste sa viac angažovať vo veci, na ktorej vám záleží. Prestaňte sa rozptyľovať maličkosťami.

horoskop rak Rak           22.6. - 22.7. Charakteristika Rak
Dnes vybočíte zo zaužívaných noriem a dôsledne presadíte vaše podmienky. Využite priaznivú finančnú situáciu a doprajte si všetko, na čo máte chuť.

horoskopy lev Lev            23.7. - 23.8. Charakteristika Lev
Nejaká zmena vás na chvíľu vykoľají zo zabehnutého spôsobu života. Či bude lepšia alebo horšia, to závisí od vás. Neváhajte prijať pomocnú ruku.

horoskopy panna Panna        24.8. - 23.9. Charakteristika Panna
Mali by ste si dávať pozor na to, aby ste zosúladili svoje potreby s možnosťami. Zneste sa viac k zemi a postarajte sa o všetko potrebné v bežnom živote. Máte na to ideálne podmienky.

horoskopy vahy Váhy        24.9. - 23.10. Charakteristika Váhy
Cítite, že ak nevyužijete šancu, ktorá sa vám teraz ponúka, neskôr budete ľutovať. Zaktivizujte teda všetky svoje sily a zariaďte všetko potrebné. Oddychovať môžete neskôr.

horoskop skorpion Škorpión  24.10. - 22.11. Charakteristika Škorpión
Nemali by ste istú finančnú záležitosť ľahko prehliadnuť. Teraz sa vám zdá málo zaujímavá, ale o nejaký čas bude lákavejšia. Porozmýšľajte o tom a až potom robte závery.

horoskopy strelec Strelec    23.11. - 21.12. Charakteristika Strelec
Ráno vás nazlostia nejaké maličkosti. Získate pocit, že nikto neberie na vás ohľad. Neľutujte sa. Ak budete pozornejší, získate dobrú radu.

horoskop kozorozec Kozorožec  22.12. - 20.1. Charakteristika Kozorožec
Pocítite túžbu napredovať a dosahovať vrcholy úcty, moci a vplyvu. Nesprávate sa trochu bezohľadne? Môžete mať kvôli tomu problémy v citovom živote.

horoskop vodnar Vodnár         21.1. - 19.2. Charakteristika Vodnár
Ani dnes nevyjde všetko podľa vašich predstáv. Ak chcete dosiahnuť úspech, musíte tvrdšie pracovať. Osviežením môže byť menší flirtík.

horoskopy ryby Ryby             20.2. - 20.3. Charakteristika Ryby
Cítite sa oslabení vo vašej výkonnosti? Nedajte sa vyprovokovať k podráždenosti. Podľa možností sa nezaoberajte obchodom ani zárobkovou činnosťou.