• Dnes je: Streda 23. mája 2018 meniny má Želmíra

Horoskopy

Horoskopy pre Piatok 25. máj 2018

horoskopy baran Baran       21.3. - 20.4.
Charakteristika Baran   Ročný horoskop Baran

Budete stáť pred dôležitým rozhodnutím, musíte reagovať pružne a rýchlo. Inak pustíte šancu pomedzi prsty. Vo finančných záležitostiach radšej pribrzdite.

horoskop byk Býk          21.4. - 21.5.
Charakteristika Býk   Ročný horoskop Býk

Pokúste sa nezaťahovať osobné spory do pracovných záležitostí. Vlastnou nerozvážnosťou môžete naštrbiť svoju doteraz bezchybnú profesionálnu povesť.

horoskop blizenci Blíženci      22.5. - 21.6.
Charakteristika Blíženci   Ročný horoskop Blíženci

Vaše návrhy budú prijímať s takým nadšením, s akým ste ani nerátali. Pokúste sa ponuku ešte rozšíriť. Nemyslite však len na to, ako ľahko prísť k zisku.

horoskop rak Rak           22.6. - 22.7.
Charakteristika Rak   Ročný horoskop Rak

Vyhýbajte sa roztržkám, pretože by ste mohli na ne doplatiť. Vo finančných záležitostiach je potrebné postupovať rýchlo, energicky a nič zbytočne neodkladať.

horoskopy lev Lev            23.7. - 23.8.
Charakteristika Lev   Ročný horoskop Lev

Budete sa výborne cítiť, lebo nájdete možnosť, ako pomôcť iným. Upozorníte na seba niekoho, kto vám ponúkne novú zaujímavú prácu.

horoskopy panna Panna        24.8. - 23.9.
Charakteristika Panna   Ročný horoskop Panna

To bude frmol! Vo vašom okolí dôjde k nejakým zmenám a každý sa bude chcieť k nim vyjadriť. Vydýchnete si až večer. Prekvapia vás najbližší.

horoskopy vahy Váhy        24.9. - 23.10.
Charakteristika Váhy   Ročný horoskop Váhy

Nebudete mať núdzu o rôzne zážitky. Zvýši sa vám chuť po živote a dosahovaní nových ideálov i ochota dokonca niečo pre to aj urobiť. Nenechajte si všetko len pre seba.

horoskop skorpion Škorpión  24.10. - 22.11.
Charakteristika Škorpión   Ročný horoskop Škorpión

Poteší vás vývoj nejakej záležitosti, pri ktorej ste už boli bezradní. Skôr, ako niečo podpíšete, alebo vyplatíte, zamyslite sa. Mohli by ste sa nepríjemne unáhliť.

horoskopy strelec Strelec    23.11. - 21.12.
Charakteristika Strelec   Ročný horoskop Strelec

Snažte sa vymotať z restov, ktoré ste si narobili doteraz. Čakajú vás nové úlohy a nové príležitosti. Nič však nezačínajte skôr, ako dokončíte staré úlohy. Mali by ste z toho naraz zmätok.

horoskop kozorozec Kozorožec  22.12. - 20.1.
Charakteristika Kozorožec   Ročný horoskop Kozorožec

Len dnes nič nepreháňajte. Máte síce dostatok energie na vyššie výkony, ale nebolo by rozumné, aby ste sa z falošnej ctižiadosti priveľmi namáhali. Všetko má svoj čas.

horoskop vodnar Vodnár         21.1. - 19.2.
Charakteristika Vodnár   Ročný horoskop Vodnár

Ak sa dostanete do komplikovanej situácie, bude to len z vlastnej hlúposti. Nevyvolávajte spory, ak ide o maličkosti. Ktosi drží nad vami ochrannú ruku, vážte si to.

horoskopy ryby Ryby             20.2. - 20.3.
Charakteristika Ryby   Ročný horoskop Ryby

Ráno môžu nastať problémy s cestovaním. Počas dňa ukážete dobrú vôľu na ústupky. Vaša srdečnosť nezostane dlho nepovšimnutá. Večer vás čakajú príjemné zmeny.