• Dnes je: Štvrtok 18. januára 2018 meniny má Bohdana

Horoskopy na každý deň, horoskopy na celý týždeň

Horoskopy pre Piatok 19. január 2018

horoskopy baran Baran       21.3. - 20.4. Charakteristika Baran
Váš zmysel pre povinnosť vás núti k plnému nasadeniu. Podriaďte vaše záujmy len existenčnej nutnosti. Nenechajte sa strhnúť k nepremysleným činom.

horoskop byk Býk          21.4. - 21.5. Charakteristika Býk
Rozhýbte sa, mali by ste riešiť nejakú chúlostivú otázku. Poobede sa vo vašej blízkosti objaví osoba, ktorá vás neobyčajne priťahuje.

horoskop blizenci Blíženci      22.5. - 21.6. Charakteristika Blíženci
Tak ľahko, ako by ste si to predstavovali, to predsa len zatiaľ nepôjde. Nejaký čas budete musieť ešte vydržať nápor útokov, ktoré sa budú na vás valiť z rôznych strán.

horoskop rak Rak           22.6. - 22.7. Charakteristika Rak
Nezabúdajte, že vašu radosť umožnila spolupráca s inými. Zahrňte do ocenenia aj ich zásluhy, inak vás nabudúce nechajú na suchu.

horoskopy lev Lev            23.7. - 23.8. Charakteristika Lev
Pričasto sa sťažujete, čo môže vyvolávať nevôľu ľudí, s ktorými prichádzate do kontaktu. Nasaďte si ružové okuliare a uvidíte, že sa vám všetko začne javiť celkom inak.

horoskopy panna Panna        24.8. - 23.9. Charakteristika Panna
Opatrne narábajte s financiami, aby ste neutrpeli stratu. Vyhýbajte sa riskantným situáciám a akýmkoľvek sporom s osobami na ktorých závisíte. Pokúste sa byť trochu nad vecou.

horoskopy vahy Váhy        24.9. - 23.10. Charakteristika Váhy
Nedajte sa znechutiť rečami, ktoré sa o vás šíria v zákulisí. Na tom predsa nestojí svet. Rozmýšľajte prakticky a nevydávajte zbytočne veľa síl na vysvetľovanie nezmyslov.

horoskop skorpion Škorpión  24.10. - 22.11. Charakteristika Škorpión
Vaším pohŕdavým správaním si zbytočne robíte nepriateľov. Dôležité pracovné rokovania alebo skúšky odložte. Mohli by ste zažiť neúspech.

horoskopy strelec Strelec    23.11. - 21.12. Charakteristika Strelec
Máte pred sebou výborný deň. Objaví sa možnosť, ako si finančne prilepšiť. S prijatím ponuky váhajte, ale nie tak dlho, aby od nej upustili.

horoskop kozorozec Kozorožec  22.12. - 20.1. Charakteristika Kozorožec
Radosť zo života, ktorú dnes budete pociťovať o niečo intenzívnejšie ako inokedy, vytvára zároveň schopnosť oduševniť sa za vec. Máte všetky predpoklady dosiahnuť vo veci úspech.

horoskop vodnar Vodnár         21.1. - 19.2. Charakteristika Vodnár
Dávajte si pozor na omyly, mali by ste potom veľa práce s ich nápravou. Možno vás potrápi trochu bolesť hlavy. Neprepínajte svoje sily, ak sa necítite vo forme, poproste o pomoc.

horoskopy ryby Ryby             20.2. - 20.3. Charakteristika Ryby
Nenechajte sa znechutiť momentálnou situáciou a pokračujte v nasadenom tempe. Nakoniec dobre viete, že čím viac prekážok máte pred sebou, tým viac vás to priťahuje.