• Dnes je: Sobota 24. marca 2018 meniny má Gabriel

Horoskopy

Horoskopy pre Piatok 23. marec 2018

horoskopy baran Baran       21.3. - 20.4.
Charakteristika Baran   Ročný horoskop Baran

Budete nedôverčiví, ale oprávnene. Vo finančnej záležitosti sa objavia problémy a preto zmeníte niektoré zámery. Pozor, aby ste nezabudli na niečo dôležité.

horoskop byk Býk          21.4. - 21.5.
Charakteristika Býk   Ročný horoskop Býk

Závisť je prirodzená ľudská vlastnosť, a tak sa nečudujte, keď sa s ňou dnes stretnete. Všetko potrebuje svoj čas a aj vy by ste mali dnes vydržať. Nakoniec nemáte sa veľmi na čo sťažovať.

horoskop blizenci Blíženci      22.5. - 21.6.
Charakteristika Blíženci   Ročný horoskop Blíženci

Vašu náladu dnes ovplyvní citová oblasť. Nesnažte sa tváriť ľahostajne, keď vám na istej veci záleží. V práci vás rešpektujú pre vaše rozumné nápady.

horoskop rak Rak           22.6. - 22.7.
Charakteristika Rak   Ročný horoskop Rak

Úlohy, ktorými vás poveria, preveria vaše schopnosti. Mal by sa vám vydariť výborný obchod alebo nákup. Venujte pozornosti deťom. Dnes radšej necestujte.

horoskopy lev Lev            23.7. - 23.8.
Charakteristika Lev   Ročný horoskop Lev

Ešte stále ste nedoriešili istú dôležitú otázku. Viete dobre že sa čaká od vás odpoveď a na váš prísľub sa nezabudlo. Ak budete dlhšie mlčať, môže na vás padnúť nepríjemné podozrenie.

horoskopy panna Panna        24.8. - 23.9.
Charakteristika Panna   Ročný horoskop Panna

Bude sa vám dariť v medziľudských vzťahoch a rodinných záležitostiach. O pracovných problémoch sa radšej poraďte s dôveryhodnou osobou.

horoskopy vahy Váhy        24.9. - 23.10.
Charakteristika Váhy   Ročný horoskop Váhy

Dnes už budete plní elánu. Nesmiete sa však dať znechutiť raňajšími nedorozumeniami na pracovisku, lebo by ste mohli prísť o duševnú rovnováhu.

horoskop skorpion Škorpión  24.10. - 22.11.
Charakteristika Škorpión   Ročný horoskop Škorpión

Doteraz ste sa rád vyhýbali všetkému, čo vás priveľmi zaťažovalo. Niekto vás napomenie, že ste zabudli na povinnosti. Berte to vážne a nehazardujte so svojou existenciou.

horoskopy strelec Strelec    23.11. - 21.12.
Charakteristika Strelec   Ročný horoskop Strelec

Myšlienky vám budú lietať a nedokážete sa sústrediť. Ak sa objaví konkurencia, donútite sa k vyšším výkonom. Flirtovanie odložte, nemuselo by dopadnúť dobre.

horoskop kozorozec Kozorožec  22.12. - 20.1.
Charakteristika Kozorožec   Ročný horoskop Kozorožec

Láska vám pomôže prekonať napätie, ktoré v týchto dňoch vrcholí. Ak pridáte zodpovednú prácu, môže byť dnešok rozhodujúci pre ďalšie napredovanie.

horoskop vodnar Vodnár         21.1. - 19.2.
Charakteristika Vodnár   Ročný horoskop Vodnár

Podarí sa vám jedna vec, ktorú ste nedávno odsúdili na neúspech. Ak máte radšej tradície ako novoty, porozmýšľajte, či sa váš úspech neobráti proti vám.

horoskopy ryby Ryby             20.2. - 20.3.
Charakteristika Ryby   Ročný horoskop Ryby

Pokúste sa zmieriť s terajším stavom vecí v osobnom živote, lepšie to už nebude. Na druhej strane - získali ste nové kontakty a priateľov. To predsa tiež nie je na zahodenie.