• Dnes je: Sobota 21. októbra 2017 meniny má Uršuľa

Horoskopy na každý deň, horoskopy na celý týždeň

Horoskopy pre Piatok 20. október 2017

horoskopy baran Baran       21.3. - 20.4. Charakteristika Baran
Pozor na unáhlené slová a činy, lebo strelíte vedľa. Poobede by ste mali získať nejaké výhodné informácie. Súkromné vzťahy si usporiadate vo večerných hodinách.

horoskop byk Býk          21.4. - 21.5. Charakteristika Býk
Vaša vytrvalosť a húževnatosť vám umožňuje rýchlo si zvyknúť na nové metódy práce. Uvažujte striedmo a logicky. Nedopustíte sa tak unáhlených činov.

horoskop blizenci Blíženci      22.5. - 21.6. Charakteristika Blíženci
Každý človek potrebuje z času na čas obmenu a vy obzvlášť. Dnes budete mať možnosť nadviazať nové priateľské vzťahy. Možno sa vám splní nejaké tajné prianie.

horoskop rak Rak           22.6. - 22.7. Charakteristika Rak
Ak sa na vás obrátia s požiadavkou, aby ste urobili niečo, s čím ste sa ešte nestretli, neodmietajte. Môžete sa spoľahnúť na svoju fantáziu. Uvidíte, že to zvládnete.

horoskopy lev Lev            23.7. - 23.8. Charakteristika Lev
Čaká vás priveľa povinností, vy však neprepadnete panike. Zvolíte si systém a všetko zvládnete. Niekto prejaví o vás záujem, ale prvý signál musí prísť od vás.

horoskopy panna Panna        24.8. - 23.9. Charakteristika Panna
Doteraz bezvýznamné známosti sa stanú vážnymi a začnú mať vplyv na vaše zamestnanie. Obklopí vás veľa zmätku, ľahko sa môžete stať terčom útokov.

horoskopy vahy Váhy        24.9. - 23.10. Charakteristika Váhy
Vyvoláte údiv vo vašom okolí. Záujem o vás bude úprimný. Bude sa vám vo všetkom dariť, len nechajte veciam voľný priebeh. Dnes presvedčíte o svojich schopnostiach.

horoskop skorpion Škorpión  24.10. - 22.11. Charakteristika Škorpión
Odrazu budete mať plné ruky práce. To je pre vás dobré, pretože máte dobrú náladu a hravo zvládnete aj prácu navyše. Pri dnešných možnostiach odhoďte malichernosť.

horoskopy strelec Strelec    23.11. - 21.12. Charakteristika Strelec
Budete mať prudkú výmenu názorov. Pre vás bude síce len rozumovým cvičením, ale asi ublížite blízkemu človeku. Večer sa dozviete zaujímavú správu.

horoskop kozorozec Kozorožec  22.12. - 20.1. Charakteristika Kozorožec
Experimenty dnes nepovedú k ničomu. Dobre by ste urobili, ak by ste si nechali poradiť od priateľov. Neriskujte zbytočne nervozitu a nevstupujte s niekým do otvoreného konfliktu.

horoskop vodnar Vodnár         21.1. - 19.2. Charakteristika Vodnár
Uvažujete o zmenách v zamestnaní? Poradí vám kolega, ktorému dôverujete. Bez ťažkostí získate odporúčanie, o ktoré sa už dlhší čas usilujete.

horoskopy ryby Ryby             20.2. - 20.3. Charakteristika Ryby
Čo je pre vás prvoradé v týchto dňoch, je láska a cit. Nechajte sa nimi viesť, ale neignorujte svoj "hlas zodpovednosti". Môže vás uchrániť pred ťažkosťami.