• Dnes je: Štvrtok 14. decembra 2017 meniny má Branislava, Bronislava

Horoskopy na každý deň, horoskopy na celý týždeň

Horoskopy pre Piatok 15. december 2017

horoskopy baran Baran       21.3. - 20.4. Charakteristika Baran
Bez vzájomnej dôvery sa ďalej nedá ísť. Ak už vopred pochybujete o tom, či idete do veci so správnymi ľuďmi, tak radšej všetko odrieknite. Nemalo by to zmysel.

horoskop byk Býk          21.4. - 21.5. Charakteristika Býk
Niečo ste sľúbili? Mali by ste sľuby dodržať. Veď viete, že niet nad dobré vzťahy. Dnes by sa malo dariť ľuďom, ktorí budú vybavovať niečo na súde a v banke.

horoskop blizenci Blíženci      22.5. - 21.6. Charakteristika Blíženci
Niekto sa pokúsi zvaliť na vás vinu za vlastnú neschopnosť. Našťastie sa nájde priateľ a bude vás včas varovať. Mala by sa uskutočniť cesta, o ktorej snívate.

horoskop rak Rak           22.6. - 22.7. Charakteristika Rak
Optimistická správa vám dodá chuť do práce. Teraz máte konečne dôvod angažovať sa. Ak sa chystáte na ďalekú cestu, treba byť čo najopatrnejší. Nevystavujte sa zbytočnému riziku.

horoskopy lev Lev            23.7. - 23.8. Charakteristika Lev
Najskôr merajte, potom režte. Dobre zvážte, kým rozhodnete. Zabránite tak neskorším možným komplikáciám. Na depresie nie sú dôvody. Chyťte sa konkrétnej práce.

horoskopy panna Panna        24.8. - 23.9. Charakteristika Panna
Je práve vhodný čas odhaliť vaše zámery a úmysly. Máte možnosť konať tak, aby sa všetko vyvíjalo priaznivo. Stretnete niekoho, kto bude mať na vás pozitívny vplyv.

horoskopy vahy Váhy        24.9. - 23.10. Charakteristika Váhy
Dnes by ste mali dokázať, že aj napriek nevďaku, ktorý ste pocítili, viete odpúšťať a dokonca naďalej pomáhať. Neočakávajte, že sa vám len tak ľahko podarí presunúť povinnosti na druhého.

horoskop skorpion Škorpión  24.10. - 22.11. Charakteristika Škorpión
Váš elán zo včera nepoľaví. Ak sa už dlhšie zaoberáte prevratnými myšlienkami, mali by ste ich uskutočniť. Získate niečo veľmi pekné.

horoskopy strelec Strelec    23.11. - 21.12. Charakteristika Strelec
Ukážte svoju iniciatívu a schopnosti v rámci novej úlohy. Zlepšíte si pozíciu a zároveň budete mať radosť z tvorivej činnosti. Nemusíte oplývať skromnosťou.

horoskop kozorozec Kozorožec  22.12. - 20.1. Charakteristika Kozorožec
Dočkáte sa pochvaly, ale úspech nepríde. Ak prepadnete samochvále, vaše predstavy narazia na tvrdú životnú realitu. Zamyslite sa nad vaším správaním.

horoskop vodnar Vodnár         21.1. - 19.2. Charakteristika Vodnár
Nenechajte sa odbiť v diskusii o dôležitých otázkach. Neistotu by ste nepríjemne znášali. Venujte zvýšenú pozornosť klebetám, mohli by ste im lepšie čeliť.

horoskopy ryby Ryby             20.2. - 20.3. Charakteristika Ryby
Snažte sa zaujať k dnešnému problému zdržanlivý postoj. Mali by ste sa poučiť z chýb minulosti. To, čo sa vám dnes zdá celkom jednoduché, môže sa v budúcich dňoch poriadne skomplikovať.