• Dnes je: Piatok 22. júna 2018 meniny má Paulína

Horoskopy

Horoskopy pre Piatok 22. jún 2018

horoskopy baran Baran       21.3. - 20.4.
Charakteristika Baran   Ročný horoskop Baran

Vaša vytrvalosť a húževnatosť vám umožňuje rýchlo si zvyknúť na nové metódy práce. Uvažujte striedmo a logicky. Nedopustíte sa tak unáhlených činov.

horoskop byk Býk          21.4. - 21.5.
Charakteristika Býk   Ročný horoskop Býk

Každý človek potrebuje z času na čas obmenu a vy obzvlášť. Dnes budete mať možnosť nadviazať nové priateľské vzťahy. Možno sa vám splní nejaké tajné prianie.

horoskop blizenci Blíženci      22.5. - 21.6.
Charakteristika Blíženci   Ročný horoskop Blíženci

Ak sa na vás obrátia s požiadavkou, aby ste urobili niečo, s čím ste sa ešte nestretli, neodmietajte. Môžete sa spoľahnúť na svoju fantáziu. Uvidíte, že to zvládnete.

horoskop rak Rak           22.6. - 22.7.
Charakteristika Rak   Ročný horoskop Rak

Čaká vás priveľa povinností, vy však neprepadnete panike. Zvolíte si systém a všetko zvládnete. Niekto prejaví o vás záujem, ale prvý signál musí prísť od vás.

horoskopy lev Lev            23.7. - 23.8.
Charakteristika Lev   Ročný horoskop Lev

Doteraz bezvýznamné známosti sa stanú vážnymi a začnú mať vplyv na vaše zamestnanie. Obklopí vás veľa zmätku, ľahko sa môžete stať terčom útokov.

horoskopy panna Panna        24.8. - 23.9.
Charakteristika Panna   Ročný horoskop Panna

Vyvoláte údiv vo vašom okolí. Záujem o vás bude úprimný. Bude sa vám vo všetkom dariť, len nechajte veciam voľný priebeh. Dnes presvedčíte o svojich schopnostiach.

horoskopy vahy Váhy        24.9. - 23.10.
Charakteristika Váhy   Ročný horoskop Váhy

Odrazu budete mať plné ruky práce. To je pre vás dobré, pretože máte dobrú náladu a hravo zvládnete aj prácu navyše. Pri dnešných možnostiach odhoďte malichernosť.

horoskop skorpion Škorpión  24.10. - 22.11.
Charakteristika Škorpión   Ročný horoskop Škorpión

Budete mať prudkú výmenu názorov. Pre vás bude síce len rozumovým cvičením, ale asi ublížite blízkemu človeku. Večer sa dozviete zaujímavú správu.

horoskopy strelec Strelec    23.11. - 21.12.
Charakteristika Strelec   Ročný horoskop Strelec

Experimenty dnes nepovedú k ničomu. Dobre by ste urobili, ak by ste si nechali poradiť od priateľov. Neriskujte zbytočne nervozitu a nevstupujte s niekým do otvoreného konfliktu.

horoskop kozorozec Kozorožec  22.12. - 20.1.
Charakteristika Kozorožec   Ročný horoskop Kozorožec

Uvažujete o zmenách v zamestnaní? Poradí vám kolega, ktorému dôverujete. Bez ťažkostí získate odporúčanie, o ktoré sa už dlhší čas usilujete.

horoskop vodnar Vodnár         21.1. - 19.2.
Charakteristika Vodnár   Ročný horoskop Vodnár

Čo je pre vás prvoradé v týchto dňoch, je láska a cit. Nechajte sa nimi viesť, ale neignorujte svoj "hlas zodpovednosti". Môže vás uchrániť pred ťažkosťami.

horoskopy ryby Ryby             20.2. - 20.3.
Charakteristika Ryby   Ročný horoskop Ryby

Konečne majú vaše plány zelenú. Máte možnosť presadiť sa i v tej najväčšej konkurencii. Obojstranne vyvážený partnerský vzťah bude pre vás veľkou oporou.