• Dnes je: Utorok 20. februára 2018 meniny má Lívia

Horoskopy

Horoskopy pre Piatok 23. február 2018

horoskopy baran Baran       21.3. - 20.4.
Charakteristika Baran   Ročný horoskop Baran

Zosilnený vzťah k štúdiu, ako aj potreba zmeny vás bude dostatočne napĺňať, takže sa dnes určite nudiť nebudete. Pripravuje sa neobyčajný zážitok, ak k nemu prispejete.

horoskop byk Býk          21.4. - 21.5.
Charakteristika Býk   Ročný horoskop Býk

Všímajte si okolie a dbajte na to, aby vaša odvaha a odhodlanie neprekročili únosnú mieru. Vyhnite sa možným konfliktom, ktoré dnes naozaj nepotrebujete. Zoznámite sa s istou šikovnou osobou.

horoskop blizenci Blíženci      22.5. - 21.6.
Charakteristika Blíženci   Ročný horoskop Blíženci

Pri vašom spôsobe myslenia môžete ľahko naraziť na nepochopenie. Nechajte sa riadiť svojím šiestym zmyslom, ktorý vás dokáže lepšie usmerniť ako nejaká rozumová špekulácia.

horoskop rak Rak           22.6. - 22.7.
Charakteristika Rak   Ročný horoskop Rak

Pred vami sú zmeny v citovej oblasti. Očakávajú vás nepríjemné rozhovory. Pri rozhodnutiach postupujte veľmi opatrne. Asi ešte niečo zachránite.

horoskopy lev Lev            23.7. - 23.8.
Charakteristika Lev   Ročný horoskop Lev

Chcete asi priveľa, ak sa pokúšate skĺbiť svoje predstavy a plány okolia. No budete to vy, kto sa bude smiať naposledy. Nečakajte žiadne zázraky, najmä nie v oblasti citov. Darmo ste pripravení na obete, keď v práci trávite väčšinu času.

horoskopy panna Panna        24.8. - 23.9.
Charakteristika Panna   Ročný horoskop Panna

Podľa vás je zrejme všetko v najlepšom poriadku. Niekto doma má však iný názor. Nenechajte veci doviesť do krajnosti. Radšej uvážte všetko v pokoji.

horoskopy vahy Váhy        24.9. - 23.10.
Charakteristika Váhy   Ročný horoskop Váhy

Nezameriavajte sa na maličkosti! Dnes vám môžu uniknúť dôležité veci. Porozprávajte sa s deťmi z príbuzenstva. Asi vás čakajú s nimi menšie problémy

horoskop skorpion Škorpión  24.10. - 22.11.
Charakteristika Škorpión   Ročný horoskop Škorpión

Mali by ste sa viac zaujímať o ľudí z blízkeho okolia, z priateľov sa ľahko môžu stať nepriatelia. Nedôverujte tým, čo vám lichotia.

horoskopy strelec Strelec    23.11. - 21.12.
Charakteristika Strelec   Ročný horoskop Strelec

Aj keď budete v dobrej kondícii, nič ťažké vás nečaká. Niekto vás požiada o radu v zložitej otázke. Snažte sa odpovedať stručne a vecne.

horoskop kozorozec Kozorožec  22.12. - 20.1.
Charakteristika Kozorožec   Ročný horoskop Kozorožec

Máte pocit, že pri práci nič nezískate a je obmedzovaná vaša sloboda? Doprajte si oddych! Ak to nie je možné, aspoň nič nežeňte na doraz.

horoskop vodnar Vodnár         21.1. - 19.2.
Charakteristika Vodnár   Ročný horoskop Vodnár

Raňajšiu nepríjemnú situáciu zvládnete pomocou humoru a vyhnete sa tak nepríjemnostiam. Večer vás čaká zaujímavá akcia, kde sa dozviete veľa noviniek.

horoskopy ryby Ryby             20.2. - 20.3.
Charakteristika Ryby   Ročný horoskop Ryby

Najväčšie potešenie vám spôsobí zistenie, že sa môžete spoľahnúť na svoje schopnosti. Hneď vám stúpne sebavedomie. Ak chcete začať niečo nové, najlepšie bude hneď teraz.