• Dnes je: Pondelok 23. apríla 2018 meniny má Vojtech

Horoskopy

Horoskopy pre Piatok 27. apríl 2018

horoskopy baran Baran       21.3. - 20.4.
Charakteristika Baran   Ročný horoskop Baran

Snažte sa o maximálnu chápavosť, určite zmiernite konflikty. V zamestnaní sa vám podarí prísť na skvelú myšlienku. Choďte tvrdo za svojím cieľom.

horoskop byk Býk          21.4. - 21.5.
Charakteristika Býk   Ročný horoskop Býk

Dnes bude fungovať nevypočítateľnosť. Náhle zmeny by vás nemali vyviesť z miery. Venujte zvýšenú pozornosť všetkému, čo budete robiť. Postupujte pomaly a opatrne.

horoskop blizenci Blíženci      22.5. - 21.6.
Charakteristika Blíženci   Ročný horoskop Blíženci

Sľubný deň, počas ktorého by sa vám nemali do cesty stavať väčšie prekážky. Povybavujte si veci, ktoré ste doteraz nestihli. Deň je vhodný aj na väčšie nákupy, využite výhodné ponuky.

horoskop rak Rak           22.6. - 22.7.
Charakteristika Rak   Ročný horoskop Rak

Tajomstvo, ktoré ľahkovážne zveríte nepovolanej osobe, bude zneužité proti vám. Dajte si viac záležať na vašom zovňajšku, niečo môžete získať.

horoskopy lev Lev            23.7. - 23.8.
Charakteristika Lev   Ročný horoskop Lev

Všetko, do čoho sa dnes pustíte, vám prinesie radosť. Ak sa chcete vyhnúť problémom vo vzťahoch, neukážte, že cítite prevahu nad vaším okolím.

horoskopy panna Panna        24.8. - 23.9.
Charakteristika Panna   Ročný horoskop Panna

Získate veľa v citovej oblasti. Pravda vyjde najavo a dozviete sa niečo, o čom ste nemali ani tušenia. Tajomstvo bude mať pre vás obrovskú cenu.

horoskopy vahy Váhy        24.9. - 23.10.
Charakteristika Váhy   Ročný horoskop Váhy

Dnešok nie je pre vás najpriaznivejší. Držte sa radšej v ústraní. Doma si rozoberte rozpočet. Vaša finančná situácia nie je najlepšia, robte niečo!

horoskop skorpion Škorpión  24.10. - 22.11.
Charakteristika Škorpión   Ročný horoskop Škorpión

Každý krok si pri plnení pracovných povinností dôkladne premyslite. Nezabúdajte - opatrnosti nikdy nie je dosť. Objasnenie nedorozumení v partnerskom vzťahu zbytočne neodkladajte.

horoskopy strelec Strelec    23.11. - 21.12.
Charakteristika Strelec   Ročný horoskop Strelec

Do čoho sa pustíte, všetko sa vám bude dariť. Obdiv okolia vás len povzbudí. Dajte pozor, aby vás sebavedomie nedohnalo až k neuváženým rozhodnutiam.

horoskop kozorozec Kozorožec  22.12. - 20.1.
Charakteristika Kozorožec   Ročný horoskop Kozorožec

Trochu napätejšia nálada v okolí nepôsobí na vás najlepšie. Nedajte sa pomýliť a pracujte ďalej v normálnom rytme. Ešte stále takýmto spôsobom dosiahnete najviac. Nepoddávajte sa náladám.

horoskop vodnar Vodnár         21.1. - 19.2.
Charakteristika Vodnár   Ročný horoskop Vodnár

Preukážte svoju dobrú vôľu a skúste dosiahnuť prijateľnú dohodu. Tvrdohlavosťou sa presadíte ťažko. Iba si poudierate hlavu. Ukážte svoj zmysel pre humor.

horoskopy ryby Ryby             20.2. - 20.3.
Charakteristika Ryby   Ročný horoskop Ryby

Stačí slovko - iskra a vy začnete veľa a zbytočne rozprávať. Zvýšte opatrnosť, nepríjemné ozveny budete počuť ešte aj v ďalších dňoch.