• Dnes je: Sobota 22. júla 2017 meniny má Magdaléna

Horoskopy na každý deň, horoskopy na celý týždeň

Horoskopy pre Piatok 21. júl 2017

horoskopy baran Baran       21.3. - 20.4. Charakteristika Baran
Dobre urobíte, ak ukončíte nezmyselné práce a sústredíte sa na to, čo je dôležité. Inak budete prešľapovať na jednom mieste. Situácia je momentálne dosť neprehľadná, nerobte žiadne mimoriadne rozhodnutia.

horoskop byk Býk          21.4. - 21.5. Charakteristika Býk
Zažijete sklamanie od ľudí, na ktorých ste sa toľko spoliehali. Snažte sa ho prekonať. Oporu nájdete u svojho partnera a v rodine.

horoskop blizenci Blíženci      22.5. - 21.6. Charakteristika Blíženci
Neprajníci budú dnes mimoriadne aktívni. Vy sa však nedáte strhnúť k odplate. Vytrvalosť v práci vám prinesie výborné výsledky. Nezabudnite na priateľov.

horoskop rak Rak           22.6. - 22.7. Charakteristika Rak
Prekvapí vás niečie rozhodnutie, ale nezúfajte. Ak porozmýšľate, uvedomíte si, že malo prísť už skôr. Neisté obdobie len predlžovalo vaše trápenie.

horoskopy lev Lev            23.7. - 23.8. Charakteristika Lev
Dnešný úspech by vám nemal príliš stúpnuť do hlavy. Konečný cieľ je ešte dosť ďaleko. Najskôr sa musia usporiadať doterajšie nezrovnalosti a potom môžete vyraziť za tým, čo vás tak láka.

horoskopy panna Panna        24.8. - 23.9. Charakteristika Panna
Kvôli niekomu stratíte možnosť poznávať svet. Môžete využiť fantáziu. Už večer všetko dobehnete, veď predstavy sú rozmanitejšie ako konkrétne obrazy.

horoskopy vahy Váhy        24.9. - 23.10. Charakteristika Váhy
Priebeh dnešného dňa je vo vašich rukách. Podarí sa vám vyhnúť istým finančným problémom. Klebety, ktoré sa o vás šíria, ignorujte. Odstavíte tým všetkých neprajníkov.

horoskop skorpion Škorpión  24.10. - 22.11. Charakteristika Škorpión
Všetko, čo dnes podniknete, by malo prebehnúť bez problémov. Môžete veľa získať, ak viete, čo chcete a s kým sa máte kontaktovať. Vhodný deň je aj na skúšky a učenie sa.

horoskopy strelec Strelec    23.11. - 21.12. Charakteristika Strelec
Znovu úspešný deň. Hravo vyriešite niečo, nad čím ste si lámali hlavu. Asi aj v osobnom živote nastane pozitívna zmena. Niečo môže ohroziť vaše zdravie.

horoskop kozorozec Kozorožec  22.12. - 20.1. Charakteristika Kozorožec
Dnes si budete musieť vybrať. Nezabudnite pri vašich kalkuláciách brať do úvahy aj náhodu! Ohlási sa niekto, s kým vás viazali silné citové vzťahy.

horoskop vodnar Vodnár         21.1. - 19.2. Charakteristika Vodnár
Čím dlhšie sa budete zapodievať vlastným nápadom, tým viac chýb na ňom nachádzate. Mali by ste sa snažiť zabudnúť na všetky povinnosti a tešiť sa z toho, čo máte najradšej.

horoskopy ryby Ryby             20.2. - 20.3. Charakteristika Ryby
Ak sa niekto kriticky vyjadrí na vašu adresu, nemusí to ešte znamenať, že nepozná aj vaše klady. Nemusíte sa preto hneď urážať. Napokon, nezaškodí vám trochu sa nad sebou zamyslieť.