• Dnes je: Nedeľa 20. augusta 2017 meniny má Anabela

Horoskopy na každý deň, horoskopy na celý týždeň

Horoskopy pre Piatok 18. august 2017

horoskopy baran Baran       21.3. - 20.4. Charakteristika Baran
Mali by ste využiť svoje rezervy, ak to neurobíte dobrovoľne, niekto vás k tomu zrejme prinúti. Nie sú vylúčené stresové situácie, z ktorých sa len tak ľahko nedostanete.

horoskop byk Býk          21.4. - 21.5. Charakteristika Býk
Cítite sa výborne a plní optimizmu. Ak sa vrhnete do ťažších úloh, hravo ich zvládnete. To, o čom ste v minulosti len snívali, vám dnes samo padne do náručia.

horoskop blizenci Blíženci      22.5. - 21.6. Charakteristika Blíženci
Dnes budete všetkých vytrvalo znepokojovať nepríjemnou náladou. Asi ani dobre neviete, čo by ste chceli, ale nedáte pokoj, kým to niečo nedosiahnete.

horoskop rak Rak           22.6. - 22.7. Charakteristika Rak
Nič neurýchľujte, vyčkajte, kým sa vyjadria ostatní. Konajte tak, aby nikto nemal dojem, že sa vnucujete. Večer sa niekto ohlási a získate nečakaný dar.

horoskopy lev Lev            23.7. - 23.8. Charakteristika Lev
Vaša finančná situácia sa môže nečakane zlepšiť. Môže prísť aj k zaujímavej dohode. V každom prípade však prežijete zaujímavý deň a rozhodne sa nebudete nudiť.

horoskopy panna Panna        24.8. - 23.9. Charakteristika Panna
Nemali by ste sa natoľko preceňovať. Dobre by vám urobilo, keby ste si počínali hospodárnejšie. Návrat k realite a rešpektu voči okoliu vám istotne neuškodí.

horoskopy vahy Váhy        24.9. - 23.10. Charakteristika Váhy
Dávajte pozor, aby ste neurobili chybné kroky v zamestnaní alebo podnikaní. Správajte sa opatrne a snažte sa sústrediť pri všetkom, do čoho sa pustíte.

horoskop skorpion Škorpión  24.10. - 22.11. Charakteristika Škorpión
Kritika, ktorá sa vznesie na vašu hlavu, vás trochu podráždi. Najlepšie bude, ak sa nad ňu povznesiete. Prijmite pozvanie priateľa, ktorý vám rád pomôže. Ak nie inak, aspoň radou.

horoskopy strelec Strelec    23.11. - 21.12. Charakteristika Strelec
Ak dostávate veľkorysé prísľuby, mali by ste si overiť, koľko je v nich reality. Až potom začnite vec brať vážne. Nepotrebujete sa predsa dostať do trápnej situácie.

horoskop kozorozec Kozorožec  22.12. - 20.1. Charakteristika Kozorožec
Pozor na zlých radcov! Ak podľahnete ich radám, stratíte doterajších priateľov. Objavia sa noví známi, ale starých priateľov určite nenahradia.

horoskop vodnar Vodnár         21.1. - 19.2. Charakteristika Vodnár
Využijete príležitosť, ktorú vám hviezdy ponúknu a nadviažete kontakt s odborníkmi, na ktorých už dlhšie čakáte. Nezabudnite na zásady slušného správania.

horoskopy ryby Ryby             20.2. - 20.3. Charakteristika Ryby
Dnes ste vstali z postele tou správnou nohou. Bude sa vám dariť v práci i v súkromných záležitostiach. Deň je vhodný na menšie oslavy.