• Dnes je: Utorok 21. novembra 2017 meniny má Elvíra

Horoskopy na každý deň, horoskopy na celý týždeň

Horoskopy pre Piatok 24. november 2017

horoskopy baran Baran       21.3. - 20.4. Charakteristika Baran
Ak dnes nemáte nič zvláštne na programe, mali by ste si povybavovať niektoré záležitosti práve preto, že sa vám do nich nechce. Nie vždy budete mať toľko času aj možností ako teraz.

horoskop byk Býk          21.4. - 21.5. Charakteristika Býk
Na čo dnes siahnete, všetko sa vám vydarí. Popoludní získate zaujímavé ponuky a nadviažete výhodné kontakty. Osamelí využijú možnosti a vytvoria perspektívny vzťah.

horoskop blizenci Blíženci      22.5. - 21.6. Charakteristika Blíženci
Niekto vás bude chcieť získať lichôtkami. Nedajte sa však ovplyvniť. Všetko rozumne zvážte. Ktosi čaká aj na vašu nedôslednosť a pokúsi sa ju využiť.

horoskop rak Rak           22.6. - 22.7. Charakteristika Rak
Dnes sa musíte veľmi ponáhľať. Nové zámery budú realizované, len ak ich stihnete predpoludním. Pozor na provokácie protivníkov. Nedajte sa strhnúť do škriepky.

horoskopy lev Lev            23.7. - 23.8. Charakteristika Lev
Dnes by ste nemali otáľať a snažte sa realizovať svoje túžby a predstavy. Aj keď to nesie so sebou isté riziko, stojí to aspoň za pokus. Ste predsa natoľko rozvážni, aby ste odhadli správnu mieru.

horoskopy panna Panna        24.8. - 23.9. Charakteristika Panna
Zrejme máte dnes jeden z činorodých dní, keď pre vás nie je nič ťažšie ako sedieť so založenými rukami a nečinne sa prizerať. Pritom by ste nemali zabúdať na zdravie, máte len jedno.

horoskopy vahy Váhy        24.9. - 23.10. Charakteristika Váhy
Nadchne vás príjemná schôdzka. Presvedčíte sa o tom, že sa zabavíte aj bez alkoholu. Vyhnite sa ľuďom, ktorí len sľubujú. Zbytočná strata času, môžete ho lepšie využiť.

horoskop skorpion Škorpión  24.10. - 22.11. Charakteristika Škorpión
Nemalo by sa vás dotknúť, ak má niekto výhrady k vašim návrhom. Aspoň je úprimný. Nemalo by to však narušiť harmóniu posledných dní. Mali by ste navštíviť nejaké spoločenské podujatie.

horoskopy strelec Strelec    23.11. - 21.12. Charakteristika Strelec
Niekto vo vašom najbližšom okolí má starosti. Pomohol by mu dôverný rozhovor. Viac sa mu už nevyhýbajte. Vypočujete rozhovor, ktorý vám dodá odvahu.

horoskop kozorozec Kozorožec  22.12. - 20.1. Charakteristika Kozorožec
Máte príležitosť objasniť alebo opraviť chybné rozhodnutia z uplynulého obdobia. Venuša nemá najlepšie postavenie, citové problémy neriešte.

horoskop vodnar Vodnár         21.1. - 19.2. Charakteristika Vodnár
Možno vás potrápia nejaké nevyjasnené vzťahy. Neberte ohľad na žiadnu osobu, dnes určite nič cenné nestratíte. Máte možnosť včas ovplyvniť niečie zbytočné snahy.

horoskopy ryby Ryby             20.2. - 20.3. Charakteristika Ryby
Zmeny v živote vášho partnera si vyžiadajú obete aj z vašej strany. Predsa ho podporíte, poteší vás jeho pracovný elán. Už skoro získate veľké finančné výhody.