• Dnes je: Štvrtok 14. decembra 2017 meniny má Branislava, Bronislava

Horoskopy na každý deň, horoskopy na celý týždeň

Horoskopy pre Pondelok 4. december 2017

horoskopy baran Baran       21.3. - 20.4. Charakteristika Baran
Pokračujete vo včerajšom pracovnom nasadení? Ak áno, môžete dnes veľmi ľahko dosiahnuť úspech. V súkromí sa vám splní nejedno želanie.

horoskop byk Býk          21.4. - 21.5. Charakteristika Býk
Ak vám dnes ponúknu nové zamestnanie, berte ho so "všetkými desiatimi". Dnes je tá najvhodnejšia konštelácia k novým začiatkom.

horoskop blizenci Blíženci      22.5. - 21.6. Charakteristika Blíženci
Dnes budete mať možnosť získať nové kontakty. Bude dobré, keď si urobíte reklamu. Nemali by ste sedieť v kúte a čakať na to, kedy si vás niekto všimne.

horoskop rak Rak           22.6. - 22.7. Charakteristika Rak
Ak sa stretnete so silnejším protivníkom, nevzdávajte sa. Obhajujte vaše myšlienky za každú cenu. K partnerovi buďte opatrní, nežiarlite.

horoskopy lev Lev            23.7. - 23.8. Charakteristika Lev
Potrebujete odpočinok, preto si doprajte kratšiu dovolenku alebo aspoň menej práce v zamestnaní. Vaša tvrdohlavosť môže narušiť vzťahy s partnerom.

horoskopy panna Panna        24.8. - 23.9. Charakteristika Panna
Podľahnete oduševneniu a na dnes si naplánujete veľa práce. Vaše očakávania sa asi nesplnia. Vystríhajte sa ostrejších poznámok! Vo vzduchu visí konflikt.

horoskopy vahy Váhy        24.9. - 23.10. Charakteristika Váhy
Partnera rozhorčí váš nezodpovedný prístup. Ak sa budete niekomu sťažovať, stretnete sa s nesúhlasom. Prílišnou náročnosťou vyvoláte nespokojnosť.

horoskop skorpion Škorpión  24.10. - 22.11. Charakteristika Škorpión
Riešenie závažných problémov prenechajte iným. Dôležité rokovania preložte na vhodnejší deň. Ak to nie je možné, aspoň sa snažte vyhnúť zodpovednosti.

horoskopy strelec Strelec    23.11. - 21.12. Charakteristika Strelec
Predpoludnie prejde ako normálny pracovný deň, popoludnie prinesie nové nápady a aj kritické zhodnotenie minulého. Konečne sa pustíte do vybavovania niektorých vašich dlhov.

horoskop kozorozec Kozorožec  22.12. - 20.1. Charakteristika Kozorožec
Dnešný deň nie je vhodný na to, aby ste riešili intímne otázky vo vzájomných vzťahoch. Aj na pracovisku by ste mali taktizovať, ak chcete dosiahnuť svoje ciele. Rokovania o vážnych veciach radšej odložte.

horoskop vodnar Vodnár         21.1. - 19.2. Charakteristika Vodnár
Pre vás dnes platí: Práca chvatná, málo platná. Odložte povinnosti i rozhodnutia na neskôr. Večer si vypočujete zaujímavé návrhy súvisiace s vaším povolaním.

horoskopy ryby Ryby             20.2. - 20.3. Charakteristika Ryby
Čaká vás konflikt. Na vás nezapôsobí, hoci osoba, ktorá vám protirečí, ho zoberie tragicky. Neuspokojíte sa len so sľubmi.