• Dnes je: Štvrtok 21. septembra 2017 meniny má Matúš

Horoskopy na každý deň, horoskopy na celý týždeň

Horoskopy pre Pondelok 7. august 2017

horoskopy baran Baran       21.3. - 20.4. Charakteristika Baran
Porozmýšľajte nad vašou životosprávou. Nemali by ste začať cvičiť a otužovať sa? V práci sa nespoliehajte na druhých. Inak s úspechom nemôžete rátať.

horoskop byk Býk          21.4. - 21.5. Charakteristika Býk
Vaše želania sa premenia na skutky. Zachovajte si dostatočnú mieru sebakritickosti. Ozve sa niekto, na koho ste už dávno prestali myslieť.

horoskop blizenci Blíženci      22.5. - 21.6. Charakteristika Blíženci
Využite vhodný čas a pokúste sa začať novú hru. Ak vám to doteraz nevychádzalo, neznamená to, že sa vám nebude dariť teraz. Osud treba pokúšať, kým sa dá. Aj šťastie sa niekedy unaví.

horoskop rak Rak           22.6. - 22.7. Charakteristika Rak
Dbajte o to, aby vás okolie správne chápalo. Rovnako sa však usilujte aj vy pochopiť druhých, aby neprišlo k zbytočným nedorozumeniam. Veľké potešenie vám spôsobí jedno pozvanie.

horoskopy lev Lev            23.7. - 23.8. Charakteristika Lev
Rodina výrazne pociťuje vašu neprítomnosť. Môžete očakávať prudšie reakcie. Porozmýšľajte, či sa nedá zladiť vaša práca s prítomnosťou doma.

horoskopy panna Panna        24.8. - 23.9. Charakteristika Panna
Dnes by ste mali dosiahnuť želaný výsledok. Takú možnosť si nenechajte ujsť a pokúste sa realizovať to, čo máte už dlhšie v úmysle. Tempo vám chýbať nebude.

horoskopy vahy Váhy        24.9. - 23.10. Charakteristika Váhy
Dnes sa vám naskytnú viaceré dobré príležitosti, nemali by ste si ich len tak ľahko prepásť. Vhodný deň je aj na začatie nových vecí. Čo dnes začnete, mali by ste s úspechom aj dokončiť.

horoskop skorpion Škorpión  24.10. - 22.11. Charakteristika Škorpión
Mali by ste si uvedomiť, že jedným rozhovorom sa vám nepodarí problém vyriešiť. Dobre je však, že ste pokročili aspoň o kúsok ďalej. Trpezlivosť ruže prináša.

horoskopy strelec Strelec    23.11. - 21.12. Charakteristika Strelec
Budete sa cítiť opäť na koni a mnohé vám pôjde ľahko od rúk. Stretnutie s istými osobami bude pre vás zážitkom. Ak sa chystáte na skúšku, mali by ste ju spraviť ľavou rukou.

horoskop kozorozec Kozorožec  22.12. - 20.1. Charakteristika Kozorožec
Nedopustite, aby vás cudzie názory ovplyvnili natoľko, že zmeníte svoje pôvodné profesionálne plány. Úspech je zaručený. Ocenia ho najmä tí, ktorí o vás tak silne pochybovali.

horoskop vodnar Vodnár         21.1. - 19.2. Charakteristika Vodnár
Ak sa vám ponúka možnosť zlepšiť svoju finančnú situáciu, neváhajte a nehanbite sa. Práca šľachtí človeka. Veď v poslednom čase ste mali viaceré neplánované a nepredpokladané výdavky.

horoskopy ryby Ryby             20.2. - 20.3. Charakteristika Ryby
Stretnete závistlivého a malicherného človeka. Nepríjemnú situáciu zvládnete. So zatnutými zubami prekonáte nevôľu a udržíte si rozvážny a priateľský prístup.