• Dnes je: Štvrtok 18. januára 2018 meniny má Bohdana

Horoskopy na každý deň, horoskopy na celý týždeň

Horoskopy pre Pondelok 8. január 2018

horoskopy baran Baran       21.3. - 20.4. Charakteristika Baran
Nekomplikujte situáciu tým, že budete priveľa požadovať. Stálo by vás to veľa energie a síl. Radšej si všetko rozdeľte na menšie diely a podiely, a tak nič nemôžete stratiť.

horoskop byk Býk          21.4. - 21.5. Charakteristika Býk
Dnes sa vám podarí odhaliť súvislosti, o ktorých ste doteraz ani netušili. Keď ich už spoznáte, porozmýšľajte, čo by ste z toho mohli získať pre seba, ale počínajte si opatrne.

horoskop blizenci Blíženci      22.5. - 21.6. Charakteristika Blíženci
Ovládnu vás nepríjemné pocity a ak sa im poddáte, pokazia vám celý deň. Prečo zostávate na všetky problémy sami? Objaví sa priateľ, ktorý ochotne vypočuje vaše starosti.

horoskop rak Rak           22.6. - 22.7. Charakteristika Rak
Brzdite svoj temperament a dajte si pozor, aby ste neprestrelili. Vaša búrlivá povaha vám môže spôsobiť ťažkosti. Nesnažte sa vnucovať druhým svoje predstavy, každý má právo na svoj názor.

horoskopy lev Lev            23.7. - 23.8. Charakteristika Lev
Dotkne sa vás nejaké rozhodnutie, ale nezúfajte. Neistota by len predlžovala vaše trápenie. Ak porozmýšľate, prídete na to, že malo prísť už skôr.

horoskopy panna Panna        24.8. - 23.9. Charakteristika Panna
S peniazmi by ste mali narábať nanajvýš opatrne. Napriek tomu, že sa bude vyvíjať mnohé sľubne, môže sa to v poslednej chvíli obrátiť vo váš neprospech.

horoskopy vahy Váhy        24.9. - 23.10. Charakteristika Váhy
Ak požiadavky na vašu osobu prerástli vaše možnosti, porozmýšľajte nad nejakou taktikou. Nesnažte sa ísť hlavou proti múru, mohli by ste si ju poriadne naraziť.

horoskop skorpion Škorpión  24.10. - 22.11. Charakteristika Škorpión
Priazeň hviezd zasiahne najmä oblasť podnikania a financií. Konečne budete mať možnosť realizovať dlho odkladané profesionálne plány.

horoskopy strelec Strelec    23.11. - 21.12. Charakteristika Strelec
Podarí sa vám čosi, čo ste už dávno odsúdili na neúspech. Ak máte radšej tradície ako novoty, porozmýšľajte, či sa váš úspech neotočí proti vám.

horoskop kozorozec Kozorožec  22.12. - 20.1. Charakteristika Kozorožec
Dobre zvážte všetky svoje reálne možnosti, kým čokoľvek sľúbite. Ak sa spoliehate na to, že čas všetko vyrieši vo váš prospech, môžete sa veľmi mýliť. Pristupujte k veci seriózne.

horoskop vodnar Vodnár         21.1. - 19.2. Charakteristika Vodnár
Ak na niečo stačíte sami, nečakajte, až sa niekto prihlási, že vám pomôže. Zrejme ste už trochu spohodlneli. Pripravujte sa pomaly na to, že budete musieť zobrať veľa vecí do svojich rúk.

horoskopy ryby Ryby             20.2. - 20.3. Charakteristika Ryby
Nemali by ste stále robiť všetko sami. Nakoniec, nie vždy sa to aj dá. Aj iní by mali ukázať, že čosi vedia. Dajte im možnosť a vy si trochu oddýchnite.