• Dnes je: Štvrtok 14. decembra 2017 meniny má Branislava, Bronislava

Horoskopy na každý deň, horoskopy na celý týždeň

Horoskopy pre Pondelok 9. október 2017

horoskopy baran Baran       21.3. - 20.4. Charakteristika Baran
Ak vás osloví niekto neznámy, pozorne ho vypočujte. Jeho starosti budú podobné vašim. Určite dokážete výborne poradiť a cudzie problémy vám prinesú poučenie.

horoskop byk Býk          21.4. - 21.5. Charakteristika Býk
Práce vám neubudne, lebo budete zahĺbení len do citových problémov. Niekto vás požiada o pomoc. Ak dostanete nejaký darček, neskrývajte skutočné pocity.

horoskop blizenci Blíženci      22.5. - 21.6. Charakteristika Blíženci
Trvá obdobie striedavých nálad, čo neprispieva k dobrej pohode u vás, ani vašich blízkych. Aj počasie k tomu prispieva. Najlepším liekom je zdravá fyzická námaha na čerstvom vzduchu.

horoskop rak Rak           22.6. - 22.7. Charakteristika Rak
Začnete sa aktivizovať v nejakej novej úlohe. Veľmi rýchlo dosiahnete pozitívne zmeny. Spomenie si na vás priateľ, ktorý je dlhší čas v cudzine.

horoskopy lev Lev            23.7. - 23.8. Charakteristika Lev
Niečia poznámka vám nasadí chrobáka do hlavy a začnete rozoberať vzťahy k ostatným. Nič nepokazíte, ak dnes prácu rýchlo skončíte. Prídete skôr na lepšie myšlienky.

horoskopy panna Panna        24.8. - 23.9. Charakteristika Panna
Snažte sa vyhnúť zavčasu všetkým nedorozumeniam. To, že ste sa trochu utiahli, dáva dôvod na rôzne špekulácie. Privítate každú zmenu, ktorá by vám mohla priniesť inšpiráciu.

horoskopy vahy Váhy        24.9. - 23.10. Charakteristika Váhy
Pokúsite sa prekonať niečí odpor, ale násilím cesta k úspechu nevedie. Popoludní zvážite všetky možnosti. Vaše nové plány sa stretnú s pochopením.

horoskop skorpion Škorpión  24.10. - 22.11. Charakteristika Škorpión
Už dnes si oddýchnete. Na pracovisku na vás zabudnú a budete mať menej povinností. Nedávajte príliš najavo radosť, mohli by sa oslabiť vaše pozície.

horoskopy strelec Strelec    23.11. - 21.12. Charakteristika Strelec
Ak sa dokážete v pracovných vzťahoch ovládať, nič nepríjemného vás nepostretne. Zachovajte si rozvahu za každých okolností a prežijete deň plný pokoja a pohody.

horoskop kozorozec Kozorožec  22.12. - 20.1. Charakteristika Kozorožec
Pri práci dáte prednosť kolektívu, i keď sa vám bude zdať, že nie všetci majú na veci ten istý názor ako vy. Popoludní dajte pozor, môžete naletieť podvodníkom.

horoskop vodnar Vodnár         21.1. - 19.2. Charakteristika Vodnár
Ešte potrebujete odpočinok. Najlepšie urobia tí, ktorí si zoberú voľno a budú sa venovať najbližším. Ak sa rozhodnete pre prácu, môžete sa dostať do ťažkostí.

horoskopy ryby Ryby             20.2. - 20.3. Charakteristika Ryby
Snažte sa dokonale sústrediť. Zatažia vás predovšetkým finančné problémy. Po zvážení zistíte, že situácia nie je až taká nepriaznivá.