• Dnes je: Piatok 22. júna 2018 meniny má Paulína

Horoskopy

Horoskopy pre Pondelok 11. jún 2018

horoskopy baran Baran       21.3. - 20.4.
Charakteristika Baran   Ročný horoskop Baran

Práce vám neubudne, lebo budete zahĺbení len do citových problémov. Niekto vás požiada o pomoc. Ak dostanete nejaký darček, neskrývajte skutočné pocity.

horoskop byk Býk          21.4. - 21.5.
Charakteristika Býk   Ročný horoskop Býk

Trvá obdobie striedavých nálad, čo neprispieva k dobrej pohode u vás, ani vašich blízkych. Aj počasie k tomu prispieva. Najlepším liekom je zdravá fyzická námaha na čerstvom vzduchu.

horoskop blizenci Blíženci      22.5. - 21.6.
Charakteristika Blíženci   Ročný horoskop Blíženci

Začnete sa aktivizovať v nejakej novej úlohe. Veľmi rýchlo dosiahnete pozitívne zmeny. Spomenie si na vás priateľ, ktorý je dlhší čas v cudzine.

horoskop rak Rak           22.6. - 22.7.
Charakteristika Rak   Ročný horoskop Rak

Niečia poznámka vám nasadí chrobáka do hlavy a začnete rozoberať vzťahy k ostatným. Nič nepokazíte, ak dnes prácu rýchlo skončíte. Prídete skôr na lepšie myšlienky.

horoskopy lev Lev            23.7. - 23.8.
Charakteristika Lev   Ročný horoskop Lev

Snažte sa vyhnúť zavčasu všetkým nedorozumeniam. To, že ste sa trochu utiahli, dáva dôvod na rôzne špekulácie. Privítate každú zmenu, ktorá by vám mohla priniesť inšpiráciu.

horoskopy panna Panna        24.8. - 23.9.
Charakteristika Panna   Ročný horoskop Panna

Pokúsite sa prekonať niečí odpor, ale násilím cesta k úspechu nevedie. Popoludní zvážite všetky možnosti. Vaše nové plány sa stretnú s pochopením.

horoskopy vahy Váhy        24.9. - 23.10.
Charakteristika Váhy   Ročný horoskop Váhy

Už dnes si oddýchnete. Na pracovisku na vás zabudnú a budete mať menej povinností. Nedávajte príliš najavo radosť, mohli by sa oslabiť vaše pozície.

horoskop skorpion Škorpión  24.10. - 22.11.
Charakteristika Škorpión   Ročný horoskop Škorpión

Ak sa dokážete v pracovných vzťahoch ovládať, nič nepríjemného vás nepostretne. Zachovajte si rozvahu za každých okolností a prežijete deň plný pokoja a pohody.

horoskopy strelec Strelec    23.11. - 21.12.
Charakteristika Strelec   Ročný horoskop Strelec

Pri práci dáte prednosť kolektívu, i keď sa vám bude zdať, že nie všetci majú na veci ten istý názor ako vy. Popoludní dajte pozor, môžete naletieť podvodníkom.

horoskop kozorozec Kozorožec  22.12. - 20.1.
Charakteristika Kozorožec   Ročný horoskop Kozorožec

Ešte potrebujete odpočinok. Najlepšie urobia tí, ktorí si zoberú voľno a budú sa venovať najbližším. Ak sa rozhodnete pre prácu, môžete sa dostať do ťažkostí.

horoskop vodnar Vodnár         21.1. - 19.2.
Charakteristika Vodnár   Ročný horoskop Vodnár

Snažte sa dokonale sústrediť. Zatažia vás predovšetkým finančné problémy. Po zvážení zistíte, že situácia nie je až taká nepriaznivá.

horoskopy ryby Ryby             20.2. - 20.3.
Charakteristika Ryby   Ročný horoskop Ryby

Vo vašej kariére príde k pozitívnemu obratu, dokonca si začnete myslieť, že sa vám povolanie stalo koníčkom. Nezanedbávajte však rodinu.