• Dnes je: Štvrtok 21. septembra 2017 meniny má Matúš

Horoskopy na každý deň, horoskopy na celý týždeň

Horoskopy pre Pondelok 11. september 2017

horoskopy baran Baran       21.3. - 20.4. Charakteristika Baran
Celkové postavenie planét ukazuje, že sa zameriate len na pracovné povinnosti. Vyvarujte sa nadmernému sebavedomiu a nežeňte sa do ľúbostných dobrodružstiev.

horoskop byk Býk          21.4. - 21.5. Charakteristika Býk
Vaša povaha bude prekážkou k dosiahnutiu cieľov. Prestaňte sa voči okoliu uzatvárať. Šťastie v láske bude trvať, dajte pozor, aby sa partner nenudil.

horoskop blizenci Blíženci      22.5. - 21.6. Charakteristika Blíženci
Heslom tohto dňa by mala byť nezištnosť. Preto sa nepokúšajte presadzovať len vlastný prospech. Čím menej budete myslieť na seba, tým skôr dosiahnete, čo chcete. Chystá sa nejaké prekvapenie.

horoskop rak Rak           22.6. - 22.7. Charakteristika Rak
Všímajte si ľudí okolo seba. Môže sa prejaviť ich závisť. Ak si dáte pozor, vylepšíte si postavenie a získate viac priestoru na tvorivosť.

horoskopy lev Lev            23.7. - 23.8. Charakteristika Lev
Mali by ste si uvedomiť skutočnosť, že čas sú peniaze. Ak zostanete nečinní, nesmúťte za stratami. Nedajte sa však zlákať na niečo, čo vám nič neprinesie.

horoskopy panna Panna        24.8. - 23.9. Charakteristika Panna
Nemali by ste si brať na seba priveľké záväzky. Zvážte svoje možnosti, ktoré sú v tomto čase dosť limitované. Iste by ste nechceli v prípade nesplnenia sľubu vyzerať ako luhár.

horoskopy vahy Váhy        24.9. - 23.10. Charakteristika Váhy
Niekto vás ráno pochváli a vy získate dostatok sebavedomia a istoty na celý deň. Pri stretnutiach zachovajte rozvážnosť. Večer by ste mali mať šťastie v hre.

horoskop skorpion Škorpión  24.10. - 22.11. Charakteristika Škorpión
Nemali by ste sa miešať do cudzích záležitostí, aj keď to zdôvodňujete snahou pomôcť. Priznajte si, že tu zohráva úlohu aj vaša zvedavosť. Máte dosť svojich problémov, riešte tie.

horoskopy strelec Strelec    23.11. - 21.12. Charakteristika Strelec
Začnete organizovať život podľa vlastných predstáv. Zmena ovplyvní i váš vnútorný život. Nadriadení ocenia vašu snahu pracovať na 100 percent.

horoskop kozorozec Kozorožec  22.12. - 20.1. Charakteristika Kozorožec
Rodinné povinnosti vám teraz zrejme zaberajú viac času ako inokedy. To vašej povahe nie je celkom povôli, ale musíte napraviť resty, ktoré vám zostali z minulosti.

horoskop vodnar Vodnár         21.1. - 19.2. Charakteristika Vodnár
Čaká vás stretnutie, ktoré môže ovplyvniť vašu prácu. Asi pôjde o nejakú ponuku. V takom prípade dlho nerozmýšľajte. Nezabudnite sa spýtať na spôsob hodnotenia!

horoskopy ryby Ryby             20.2. - 20.3. Charakteristika Ryby
Neodkladajte problémy bokom, ale snažte sa o ich okamžité riešenie. Čím viac ich odložíte na neskoršie, tým viac komplikácií pribudne. Nenechávajte nič na náhodu.