• Dnes je: Štvrtok 14. decembra 2017 meniny má Branislava, Bronislava

Horoskopy na každý deň, horoskopy na celý týždeň

Horoskopy pre Pondelok 11. december 2017

horoskopy baran Baran       21.3. - 20.4. Charakteristika Baran
Budete tvrdo pracovať a dosiahnete pokrok v štúdiu alebo v povolaní po odbornej stránke. Financie však nezískate. Vo výhľade sú i ďalšie sporné udalosti.

horoskop byk Býk          21.4. - 21.5. Charakteristika Býk
Ak sa ráno objavia pochybnosti, celý deň bude úspešný. Dnes musíte postupovať opatrne. Nedovoľte, aby niekto odhalil vaše plány. Mohol by to zneužiť.

horoskop blizenci Blíženci      22.5. - 21.6. Charakteristika Blíženci
Dnes budete musieť nechať všetky menej dôležité veci bokom. Budete mať čo robiť, aby ste stihli všetko to, čo ste začali a čo musíte neodkladne dokončiť.

horoskop rak Rak           22.6. - 22.7. Charakteristika Rak
Ak prejavíte príliš veľa ochoty v jednej veci, dopadnete nedobre. Môže sa vám stať, že veci, ku ktorým ste pristupovali dobrovoľne, sa zmenia na povinnosť.

horoskopy lev Lev            23.7. - 23.8. Charakteristika Lev
Niečo dôležité sa dalo ako-tak do pohybu. Sledujte pozorne, čo sa deje vo vašom okolí. Aj keď sa to možno nezdá, môže to mať pre budúcnosť význam. Všetko, čo zistíte, si dobre pamätajte.

horoskopy panna Panna        24.8. - 23.9. Charakteristika Panna
Vaše námety môžu byť zaujímavé. Rátajte však s tým, že môže prísť k istým obmedzeniam. Dobre urobíte, ak sa od začiatku naučíte trpezlivosti pri prekonávaní prekážok.

horoskopy vahy Váhy        24.9. - 23.10. Charakteristika Váhy
Priateľstvo, ktoré vám ponúkajú, nemusí byť celkom úprimné. Niektorých zaujímajú informácie, ktoré by chceli od vás dostať. Nezabudnite na opatrnosť a nechajte si tajomstvo pre seba.

horoskop skorpion Škorpión  24.10. - 22.11. Charakteristika Škorpión
Napriek tomu, že prežívate dni zvýšenej pracovnej aktivity, vaším heslom by malo ostať - všetko s mierou. Medzi ponukami si vyberajte, nie vždy je tá prvá najlepšia.

horoskopy strelec Strelec    23.11. - 21.12. Charakteristika Strelec
Snažte sa takt a prispôsobivosť. Vyhnete sa tak nedorozumeniam. O osobu, ktorá vás zaujíma, sa vytrvalo uchádzajte. Cieľ sa neminie účinku.

horoskop kozorozec Kozorožec  22.12. - 20.1. Charakteristika Kozorožec
V rámci jedného rozhovoru sa dozviete čosi, čo vás privedie na zaujímavú ideu. Skôr ako ju začnete realizovať, presvedčte sa, či máte zabezpečené základné podmienky.

horoskop vodnar Vodnár         21.1. - 19.2. Charakteristika Vodnár
Mali by ste si viac vážiť dobré zázemie, ktoré vám poskytuje partner. Nájdite si čas na dôverný rozhovor, kde vám môže partner povedať úprimne všetko, čo si o vás myslí.

horoskopy ryby Ryby             20.2. - 20.3. Charakteristika Ryby
Dnes sa skomplikuje vaša situácia v zamestnaní. Asi budete vystupovať v úlohe sprostredkovateľa a dopustíte sa chýb. Ak máte cestovať, zbytočne neriskujte.