• Dnes je: Piatok 22. júna 2018 meniny má Paulína

Horoskopy

Horoskopy pre Pondelok 12. marec 2018

horoskopy baran Baran       21.3. - 20.4.
Charakteristika Baran   Ročný horoskop Baran

Dnes by ste sa nemali sťažovať na osud. Toľko pekných príležitostí sa vám naskytne, že bude problém rozhodnúť sa, čo z toho vybrať. Pravdaže len ak budete chodiť s otvorenými očami.

horoskop byk Býk          21.4. - 21.5.
Charakteristika Býk   Ročný horoskop Býk

Nemali by ste z jedného prípadu robiť ďalekosiahle závery. Vyčkajte, ako sa veci budú vyvíjať ďalej. Zatiaľ nie je nijaký dôvod na znepokojovanie sa. V situácii máte dobrý prehľad.

horoskop blizenci Blíženci      22.5. - 21.6.
Charakteristika Blíženci   Ročný horoskop Blíženci

Viete všeličo, čo iní nevedia. Tento náskok by ste mali využiť. Máte veľmi dobré vyjadrovacie schopnosti, a tak by nemal byť problém presvedčiť okolie o tom, čo chcete.

horoskop rak Rak           22.6. - 22.7.
Charakteristika Rak   Ročný horoskop Rak

Pracujte radšej v kolektíve ľudí, hoci sa vám bude zdať, že nemajú na veci ten istý názor ako vy. Dávajte si pozor, aby ste nenaleteli podvodníkom.

horoskopy lev Lev            23.7. - 23.8.
Charakteristika Lev   Ročný horoskop Lev

Rôzne planetárne vplyvy pôsobia na to, aby tvoju prácu aspoň pribrzdili, ak ju nemôžu celkom znemožniť. Ale nielen planetárne vplyvy sú také.

horoskopy panna Panna        24.8. - 23.9.
Charakteristika Panna   Ročný horoskop Panna

Ani pri veľkej snahe sa vám nepodarí objaviť, ako by ste dosiahli úspech. Netrápte sa, správne riešenie by vám prinieslo len obrovské napätie.

horoskopy vahy Váhy        24.9. - 23.10.
Charakteristika Váhy   Ročný horoskop Váhy

Dnes by ste sa nemali púšťať do žiadnych sporov. Máte len malú šancu, že vyhráte. Nekonajte pod vplyvom emócií. Usilujte sa reagovať pokojne, bez akejkoľvek známky podráždenosti.

horoskop skorpion Škorpión  24.10. - 22.11.
Charakteristika Škorpión   Ročný horoskop Škorpión

Nič to, že od rána vás stíha neúspech a kritika. Dnes pre vás skutočne platí, že každý pád je novou výzvou a príležitosťou. Večer vás čaká prekvapenie.

horoskopy strelec Strelec    23.11. - 21.12.
Charakteristika Strelec   Ročný horoskop Strelec

Nedajte sa zastrašiť rôznymi vyhrážkami a zlomyseľnými rečami. Nemôžu vám nijako zvlášť ublížiť. Najlepšie urobíte, ak sa zdržíte akéhokoľvek komentára. Utiahnite sa do ústrania.

horoskop kozorozec Kozorožec  22.12. - 20.1.
Charakteristika Kozorožec   Ročný horoskop Kozorožec

Buďte opatrní v obchodných záležitostiach. Budete mať dočinenia s niekým, kto iné hovorí a iné urobí. Mali by ste porozmýšľať, ktoré úlohy chcete skutočne splniť.

horoskop vodnar Vodnár         21.1. - 19.2.
Charakteristika Vodnár   Ročný horoskop Vodnár

Dopúšťate sa zásadnej chyby v tom, že striedate priateľov. Zamyslite sa nad príčinami zmien ich správania voči vám. Trochu miernite vašu túžbu po dobrých jedlách a pití.

horoskopy ryby Ryby             20.2. - 20.3.
Charakteristika Ryby   Ročný horoskop Ryby

Nezabúdate kvôli vysokému pracovnému tempu na najbližších? Najmä večer by ste si mali nájsť pre nich čas. Niekomu veľmi pomôžete. Je na mieste opatrnosť na cestách.