• Dnes je: Utorok 21. novembra 2017 meniny má Elvíra

Horoskopy na každý deň, horoskopy na celý týždeň

Horoskopy pre Pondelok 13. november 2017

horoskopy baran Baran       21.3. - 20.4. Charakteristika Baran
Dnes bude vaše sebahodnotenie na takej nízkej úrovni, že budete čakať od svojich predstavených okamžité reakcie na svoje výkony.

horoskop byk Býk          21.4. - 21.5. Charakteristika Býk
Deň celkom príjemný, ak sa nedopustíte malej chybičky. Ak stretnete ľudí s iným názorom, ako je váš, myslite si svoje, ale nehovorte.

horoskop blizenci Blíženci      22.5. - 21.6. Charakteristika Blíženci
Dopustili ste sa nejakých chýb? Dnes ich začnete urýchlene naprávať. Nezabudnite dávať pozor na to, čo a komu poviete. Niekto z rodiny zaviní straty.

horoskop rak Rak           22.6. - 22.7. Charakteristika Rak
Povinnosti čo najskôr ukončite a ponáhľajte sa za priateľmi. Nenechajte sa však ničím vykoľajiť a nevybuchnite. Nezabudli ste na nejaký darček?

horoskopy lev Lev            23.7. - 23.8. Charakteristika Lev
Využite priazeň hviezd na zlepšenie vášho spoločenského postavenia. Nedovoľte však, aby city zasahovali do vášho rozhodovania a ovládajte sa.

horoskopy panna Panna        24.8. - 23.9. Charakteristika Panna
Nezabúdajte, že nič na svete nie je také dôležité, aby ste tomu obetovali zdravie. Nerobte si ilúzie o tom, že si to niekto bude vážiť. Myslite viac na seba, úspech sa iste zakrátko dostaví.

horoskopy vahy Váhy        24.9. - 23.10. Charakteristika Váhy
Cítite na svojich pleciach priveľkú zodpovednosť, čo vyvoláva u vás veľké napätie. Nerozmýšľajte hneď nad tým ako sa jej zbaviť, ale pokúste sa urobiť všetko, čo sa dá.

horoskop skorpion Škorpión  24.10. - 22.11. Charakteristika Škorpión
Planéty vytvoria dobré podmienky pre vaše aktivity. Úspech však závisí od vás. Dodržiavajte predpisy, ináč by ste mohli prísť do konfliktu s mužmi zákona.

horoskopy strelec Strelec    23.11. - 21.12. Charakteristika Strelec
Úspechy vás čakajú predovšetkým v tých oblastiach, kde sa cítite doma a ktoré vám zároveň spôsobujú potešenie. Príjemné chvíle vás čakajú s vašou láskou.

horoskop kozorozec Kozorožec  22.12. - 20.1. Charakteristika Kozorožec
Ak sa nedáte presvedčiť argumentmi, budú sa pokúšať o to inými spôsobmi. Ale vás nebude ľahké len tak presvedčiť. Pozor, aby pri tom nedošlo k úrazu.

horoskop vodnar Vodnár         21.1. - 19.2. Charakteristika Vodnár
Počítajte s tým, že vaše názory narazia na odpor, aj keby ste mali pravdu. Tento deň nie je ideálny na uzatváranie dohôd. Venujte sa nevyhnutým praktickým veciam.

horoskopy ryby Ryby             20.2. - 20.3. Charakteristika Ryby
Ešte raz si všetko dobre premyslite, kým zmeníte svoju mienku. Ak máte na to skutočne vážne dôvody, nedopustíte sa ničoho zlého. Druhí to robia celkom bežne.