• Dnes je: Štvrtok 18. januára 2018 meniny má Bohdana

Horoskopy na každý deň, horoskopy na celý týždeň

Horoskopy pre Pondelok 15. január 2018

horoskopy baran Baran       21.3. - 20.4. Charakteristika Baran
Máte možnosť uzavrieť výhodnú obchodnú zmluvu alebo lacno získať veci. Chcete sa vyhnúť rodinnému problému? Večer sa ponáhľajte domov.

horoskop byk Býk          21.4. - 21.5. Charakteristika Býk
Dnes budete mať možnosť dokázať svoju samostatnosť, po ktorej tak veľmi túžite. Aj keď to nemusí byť práve najpohodlnejšie, dokážete sa premôcť. Nemali by ste to však preháňať.

horoskop blizenci Blíženci      22.5. - 21.6. Charakteristika Blíženci
Čakajú vás obrovské povinnosti. Budete ich pociťovať ako bremeno, ale v budúcnosti vám to prinesie úspech. Právne otázky radšej odložte.

horoskop rak Rak           22.6. - 22.7. Charakteristika Rak
Vaše sebavedomie stále stúpa. Dávajte pozor, aby ste sa priveľmi nevzdiali od reality. Aj keď robíte všetko najradšej osamotene, potrebujete mať okolo seba spoľahlivých partnerov. Vážte si ich.

horoskopy lev Lev            23.7. - 23.8. Charakteristika Lev
Svoje úvahy si šetrite na večer. Nenechajte sa zviesť z cesty prehnanou túžbou po dobrodružstve. Teraz sa venujte drobnej, ale rozhodne potrebnej práci. Máte čo doháňať.

horoskopy panna Panna        24.8. - 23.9. Charakteristika Panna
Menšie konflikty, ktoré vzniknú v práci, sa prenesú aj do súkromia. Môže sa to týkať partnerových rodičov. Pozor na zlodejov v dopravných prostriedkoch.

horoskopy vahy Váhy        24.9. - 23.10. Charakteristika Váhy
Využite deň podľa možností pre seba a vlastné záujmy. Pozvania ani návštevy neprinesú celkom to, čo si od nich sľubujete, ale vám aspoň spríjemnia deň.

horoskop skorpion Škorpión  24.10. - 22.11. Charakteristika Škorpión
Niekto sa zrejme pokúsi získať vašu dôveru s tým, aby získal niektoré informácie. Nedajte sa nachytať na pekné slová a tvárte sa nechápavo. Zvedavosť ho skoro prejde.

horoskopy strelec Strelec    23.11. - 21.12. Charakteristika Strelec
Neplytvajte zbytočne energiou. Podráždenosť narúša dobré vzťahy. V rámci kontaktov s predstavenými sa snažte o zdržanlivosť. Inak by ste ľahko mohli prísť o výhody, ktoré ste nedávno získali.

horoskop kozorozec Kozorožec  22.12. - 20.1. Charakteristika Kozorožec
Je naozaj chvályhodné, že sa oduševňujete za novú vec. Chybou je však to, že máte odrazu priveľa želiezok v ohni. Dokážete to aj s malými prostriedkami.

horoskop vodnar Vodnár         21.1. - 19.2. Charakteristika Vodnár
Máte výnimočnú možnosť presadiť sa v tvrdej konkurencii. Vďaka známostiam a vašej usilovnosti by ste mohli zlepšiť vaše pracovné postavenie.

horoskopy ryby Ryby             20.2. - 20.3. Charakteristika Ryby
Iste otázky zostávajú naďalej nevyriešené. Dobre urobíte, ak dnes navrhnete stretnutie, na ktorom by ste veci podrobnejšie dohodli. Telefonicky sa všetko vybaviť nedá.