• Dnes je: Štvrtok 14. decembra 2017 meniny má Branislava, Bronislava

Horoskopy na každý deň, horoskopy na celý týždeň

Horoskopy pre Pondelok 16. október 2017

horoskopy baran Baran       21.3. - 20.4. Charakteristika Baran
Počas dňa vám bude stále niekto určovať program. Nedovoľte, aby vašu náladu určovali iní, lebo večer si to odnesú vaši najbližší. Prekvapí vás prístup partnera.

horoskop byk Býk          21.4. - 21.5. Charakteristika Býk
Nezabúdajte na to, že nech sa rozhodnete akokoľvek, všetkým vyhovieť nemôžete. Sústreďte sa predovšetkým na to, čo si vyžaduje mimoriadne zaťaženie. Tam budete mať úspech stopercentne.

horoskop blizenci Blíženci      22.5. - 21.6. Charakteristika Blíženci
Za vašu momentálnu zlú náladu môže situácia na pracovisku. Nepodliehajte jej, nič vám nehrozí. Zbytočne by ste si komplikovali život. Môžete očakávať príjemnú správu od partnera.

horoskop rak Rak           22.6. - 22.7. Charakteristika Rak
Dostanete ponuku, ktorá vám prinesie aj vysoký príjem. Nedajte sa však strhnúť. Premyslite si klady a zápory. Ozaj, ako bude vyzerať váš súkromný život?

horoskopy lev Lev            23.7. - 23.8. Charakteristika Lev
Zbytočné plytvanie vlastnou energiou neprospieva nikomu. Zatiaľ to je málo platné, aj keď možno nemáte taký pocit. Vaše šance sa však pomaly zvyšujú, buďte v strehu.

horoskopy panna Panna        24.8. - 23.9. Charakteristika Panna
Zatiaľ sa ešte nemôžete tešiť na oddych, preto by ste mali šetriť silami. Nerobte sa hrdina, ktorý dokáže zachrániť svet. Váš organizmus potrebuje teraz zvýšený prívod vitamínov.

horoskopy vahy Váhy        24.9. - 23.10. Charakteristika Váhy
Stojte pevnými nohami na zemi a nerobte si zbytočné ilúzie. Snažte sa pracovať cieľavedome a nedajte sa vyviesť z rovnováhy niečiou nervozitou.

horoskop skorpion Škorpión  24.10. - 22.11. Charakteristika Škorpión
Budú vás zaťažovať finančné problémy. Ak si všetko rozoberiete, prídete na to, že to nie je až také zlé. Dosiahnete niečo, o čo sa dlho usilujete.

horoskopy strelec Strelec    23.11. - 21.12. Charakteristika Strelec
Ráno si vypočujete lichôtky a komplimenty. Podarí sa vám zahladiť nejaké nedorozumenie. Ak plánujete nákupy, nedopadnú najlepšie. Získate niečo nekvalitné.

horoskop kozorozec Kozorožec  22.12. - 20.1. Charakteristika Kozorožec
Každou minútou, ktorú doprajete svojim nepriateľom na pokojnú rozvratnú činnosť, klesajú dnes vaše šance na úspech.

horoskop vodnar Vodnár         21.1. - 19.2. Charakteristika Vodnár
Partnerské vzťahy nie sú práve najideálnejšie. Nezáleží len na tom druhom, aby sa usporiadali. Nezdá sa vám, že požadujete priveľa? Prehodnoťte svoje nároky a bude dobre.

horoskopy ryby Ryby             20.2. - 20.3. Charakteristika Ryby
Pomerne náročný deň začnite riešením najťažšieho problému. Keď sa rozbehnete, potom už ostatné zvládnete hravo. Dobre urobíte, ak sa pokúsite o zmier s partnerom.