• Dnes je: Nedeľa 20. augusta 2017 meniny má Anabela

Horoskopy na každý deň, horoskopy na celý týždeň

Horoskopy pre Pondelok 17. júl 2017

horoskopy baran Baran       21.3. - 20.4. Charakteristika Baran
Úspešný deň pre ľudí pracujúcich v oblasti zdravotníctva a školstva. Ostatní dokážu riešiť problémy s humorom. Poobzerajte sa po vedľajšom zamestnaní.

horoskop byk Býk          21.4. - 21.5. Charakteristika Býk
Silnejúca intuícia bude vhodne podporovaná. Vyriešenie zamotanej situácie, ku ktorej ste nemálo prispeli, je na obzore. Venujte sa tvorivej činnosti, môžete dosiahnuť pekné výsledky.

horoskop blizenci Blíženci      22.5. - 21.6. Charakteristika Blíženci
Nemali by ste dlho otáľať s rozhodnutím. Niekto na to netrpezlivo čaká. Priveľmi nešpekulujte a urobte to, čo cítite. Môžete sa spoľahnúť na intuíciu, že vám správne poradí.

horoskop rak Rak           22.6. - 22.7. Charakteristika Rak
Kto nepracuje, nič nepokazí. Držte sa dnes tohto hesla po celý deň. Pri roztržkách radšej ustúpte. Najlepším spoločníkom bude pre vás nejaká kniha.

horoskopy lev Lev            23.7. - 23.8. Charakteristika Lev
To, že dokážete spontánne rozhodovať, je dobre pre vašu prácu. Je výhodné byť rýchlejší ako tí ostatní. Popritom však nestrácajte chladnú hlavu, aby ste nevyrobili nijakú hlúposť.

horoskopy panna Panna        24.8. - 23.9. Charakteristika Panna
Dnešok vám prinesie nejedno prekvapenie. Dostanete potrebnú vzpruhu, ktorá vás poženie dopredu. Je načase, aby ste začali konať, nehľadajte len prekážky.

horoskopy vahy Váhy        24.9. - 23.10. Charakteristika Váhy
Aj keď všetko nebude prebiehať celkom optimálne, to pozitívne by malo prevážiť. K tomuto záveru prídete na konci dňa, ak si ho nepokazíte nejakou malichernosťou.

horoskop skorpion Škorpión  24.10. - 22.11. Charakteristika Škorpión
Pracovné výsledky budú síce fantastické, ale predčasne nejasajte. Niekomu bude príliš prekážať váš úspech a môže vám ešte popoludní niečo prekaziť.

horoskopy strelec Strelec    23.11. - 21.12. Charakteristika Strelec
Vďaka neobvyklému nápadu sa presadíte v práci. V citovej oblasti nastane mierne oblačno. Všetko sa dá vo večerných hodinách do poriadku.

horoskop kozorozec Kozorožec  22.12. - 20.1. Charakteristika Kozorožec
Nenechajte sa celkom znechutiť a pokračujte vo svojich plánoch a predstavách napriek všetkým ťažkostiam a problémom, ktoré celú záležitosť komplikujú. Šťastie je na vašej strane.

horoskop vodnar Vodnár         21.1. - 19.2. Charakteristika Vodnár
Ambície zo včera ustúpia a budete sa snažiť upevniť terajšie postavenie. Možno niekto príde s významnou ponukou. Nemusíte ju hneď prijať.

horoskopy ryby Ryby             20.2. - 20.3. Charakteristika Ryby
Môže sa vám stať, že vás vonkajšie okolnosti vženú do úzkych a budete chcieť zmeniť doterajší spôsob života. Leží vám na srdci niečo z minulosti a neviete sa s tým celkom vyrovnať. Čas to vyrieši.