• Dnes je: Piatok 22. júna 2018 meniny má Paulína

Horoskopy

Horoskopy pre Pondelok 19. marec 2018

horoskopy baran Baran       21.3. - 20.4.
Charakteristika Baran   Ročný horoskop Baran

Urobíte krok k zmene zamestnania. Nebudete vyčkávať a pripomeniete sa i sám. Večer zhodnotíte, čo ste urobili počas dňa. Asi si určíte aj vyššie ciele.

horoskop byk Býk          21.4. - 21.5.
Charakteristika Býk   Ročný horoskop Býk

Nemiešajte sa do sporov cudzích ľudí, aj tak im nemôžete pomôcť. Ak si nezoberiete túto radu k srdcu, môže sa vám poľahky stať, že tým najhorším ostanete nakoniec vy.

horoskop blizenci Blíženci      22.5. - 21.6.
Charakteristika Blíženci   Ročný horoskop Blíženci

Rozdielnosť vašich predstáv a skutočnosti vyvolá nové problémy a ťažkosti. Môžete si pomôcť, len prestaňte všetko komentovať.

horoskop rak Rak           22.6. - 22.7.
Charakteristika Rak   Ročný horoskop Rak

Vďaka vašej absolútnej sústredenosti sa vám podarí dotiahnuť pracovné záležitosti až do konca. Schôdzku, ktorú ste si dohodli, nezmeškajte.

horoskopy lev Lev            23.7. - 23.8.
Charakteristika Lev   Ročný horoskop Lev

Zaradíte si do programu dlho plánovanú akciu. Nemajte obavy z finančných špekulácií. Ak chcete pôsobiť presvedčivo, musíte zmeniť vystupovanie.

horoskopy panna Panna        24.8. - 23.9.
Charakteristika Panna   Ročný horoskop Panna

Dnes si môžete dovoliť skoro všetko, čo chcete. Máte veľkú výhodu v tom, že si dokážete udržať takmer za každých okolností prehľad o situácii. Pri tom všetkom, čo sa okolo vás deje, je to naozaj obdivuhodné.

horoskopy vahy Váhy        24.9. - 23.10.
Charakteristika Váhy   Ročný horoskop Váhy

Na obzore sú dôležité veci. Mali by ste navrhnúť stretnutie, spoločne dohodnúť postup a podľa neho pokračovať. Možnosť omylu je menšia. Premôžte pohodlnosť, vyplatí sa vám to.

horoskop skorpion Škorpión  24.10. - 22.11.
Charakteristika Škorpión   Ročný horoskop Škorpión

Zbytočne sa bránite, vaši neprajníci budú dnes presní a vytrvalí. Zabúdate, že najlepšia obrana je útok? Pokojne využite aj metódy nepriateľa.

horoskopy strelec Strelec    23.11. - 21.12.
Charakteristika Strelec   Ročný horoskop Strelec

Problém, ktorý vám spôsoboval bolesti hlavy, sa dnes vyrieši bez vášho pričinenia. Ale neradujte sa predčasne. Nemusí to byť trvalého rázu.

horoskop kozorozec Kozorožec  22.12. - 20.1.
Charakteristika Kozorožec   Ročný horoskop Kozorožec

Dostanete sa do situácie, keď pripustíte aj to, čo ste predtým odmietali. Poteší a prekvapí vás dobrá správa. Nereagujte však unáhlene.

horoskop vodnar Vodnár         21.1. - 19.2.
Charakteristika Vodnár   Ročný horoskop Vodnár

Všetky vaše nápady budú fantastické a ktorý si vyberiete, ten bez ťažkostí splníte. Mal by vám priniesť výhody aj vo finančnej oblasti.

horoskopy ryby Ryby             20.2. - 20.3.
Charakteristika Ryby   Ročný horoskop Ryby

Vnútorný nepokoj vám nedovolí poriadne sa sústrediť na problém. Ak môžete, odložte ho na inokedy. Teraz by ste asi márne strácali čas. Zariaďujte iba bežné veci, kde sa môžete vyhnúť komplikáciám.