• Dnes je: Piatok 22. júna 2018 meniny má Paulína

Horoskopy

Horoskopy pre Utorok 20. marec 2018

horoskopy baran Baran       21.3. - 20.4.
Charakteristika Baran   Ročný horoskop Baran

Zažijete sklamanie od ľudí, na ktorých ste sa toľko spoliehali. Snažte sa ho prekonať. Oporu nájdete u svojho partnera a v rodine.

horoskop byk Býk          21.4. - 21.5.
Charakteristika Býk   Ročný horoskop Býk

Neprajníci budú dnes mimoriadne aktívni. Vy sa však nedáte strhnúť k odplate. Vytrvalosť v práci vám prinesie výborné výsledky. Nezabudnite na priateľov.

horoskop blizenci Blíženci      22.5. - 21.6.
Charakteristika Blíženci   Ročný horoskop Blíženci

Prekvapí vás niečie rozhodnutie, ale nezúfajte. Ak porozmýšľate, uvedomíte si, že malo prísť už skôr. Neisté obdobie len predlžovalo vaše trápenie.

horoskop rak Rak           22.6. - 22.7.
Charakteristika Rak   Ročný horoskop Rak

Dnešný úspech by vám nemal príliš stúpnuť do hlavy. Konečný cieľ je ešte dosť ďaleko. Najskôr sa musia usporiadať doterajšie nezrovnalosti a potom môžete vyraziť za tým, čo vás tak láka.

horoskopy lev Lev            23.7. - 23.8.
Charakteristika Lev   Ročný horoskop Lev

Kvôli niekomu stratíte možnosť poznávať svet. Môžete využiť fantáziu. Už večer všetko dobehnete, veď predstavy sú rozmanitejšie ako konkrétne obrazy.

horoskopy panna Panna        24.8. - 23.9.
Charakteristika Panna   Ročný horoskop Panna

Priebeh dnešného dňa je vo vašich rukách. Podarí sa vám vyhnúť istým finančným problémom. Klebety, ktoré sa o vás šíria, ignorujte. Odstavíte tým všetkých neprajníkov.

horoskopy vahy Váhy        24.9. - 23.10.
Charakteristika Váhy   Ročný horoskop Váhy

Všetko, čo dnes podniknete, by malo prebehnúť bez problémov. Môžete veľa získať, ak viete, čo chcete a s kým sa máte kontaktovať. Vhodný deň je aj na skúšky a učenie sa.

horoskop skorpion Škorpión  24.10. - 22.11.
Charakteristika Škorpión   Ročný horoskop Škorpión

Znovu úspešný deň. Hravo vyriešite niečo, nad čím ste si lámali hlavu. Asi aj v osobnom živote nastane pozitívna zmena. Niečo môže ohroziť vaše zdravie.

horoskopy strelec Strelec    23.11. - 21.12.
Charakteristika Strelec   Ročný horoskop Strelec

Dnes si budete musieť vybrať. Nezabudnite pri vašich kalkuláciách brať do úvahy aj náhodu! Ohlási sa niekto, s kým vás viazali silné citové vzťahy.

horoskop kozorozec Kozorožec  22.12. - 20.1.
Charakteristika Kozorožec   Ročný horoskop Kozorožec

Čím dlhšie sa budete zapodievať vlastným nápadom, tým viac chýb na ňom nachádzate. Mali by ste sa snažiť zabudnúť na všetky povinnosti a tešiť sa z toho, čo máte najradšej.

horoskop vodnar Vodnár         21.1. - 19.2.
Charakteristika Vodnár   Ročný horoskop Vodnár

Ak sa niekto kriticky vyjadrí na vašu adresu, nemusí to ešte znamenať, že nepozná aj vaše klady. Nemusíte sa preto hneď urážať. Napokon, nezaškodí vám trochu sa nad sebou zamyslieť.

horoskopy ryby Ryby             20.2. - 20.3.
Charakteristika Ryby   Ročný horoskop Ryby

Využite priazeň osudu a pokúste sa presadiť svoje želanie. Nečakajte, že to spraví za vás niekto iný. Taký ideálny zas tento svet nie je. Musíte ukázať silu svojej vôle.