• Dnes je: Štvrtok 21. septembra 2017 meniny má Matúš

Horoskopy na každý deň, horoskopy na celý týždeň

Horoskopy pre Sobotu 23. september 2017

horoskopy baran Baran       21.3. - 20.4. Charakteristika Baran
Vo vašej kariére príde k pozitívnemu obratu, dokonca si začnete myslieť, že sa vám povolanie stalo koníčkom. Nezanedbávajte však rodinu.

horoskop byk Býk          21.4. - 21.5. Charakteristika Býk
Máte dobrý deň hlavne v pracovnej oblasti. Ak sa budete riadiť intuíciou, všetko hravo zvládnete. V súkromí sa vyvarujte aj najmenších dobrodružstiev.

horoskop blizenci Blíženci      22.5. - 21.6. Charakteristika Blíženci
Určite dokážete rozoznať umelo vytvorené prekážky v práci. Buď ich preskočte, alebo sa im vyhnite. Partner vás v nečakanej situácii podrží. Neriskujte na cestách.

horoskop rak Rak           22.6. - 22.7. Charakteristika Rak
Dnes máte veľké šance získať životného spojenca, aj keď sa to na prvý pohľad nemusí tak javiť. Nemusíte sa obávať urobiť menšie zmeny vo svojom živote, oživia trochu atmosféru okolo vás.

horoskopy lev Lev            23.7. - 23.8. Charakteristika Lev
Úlohy budú náročné, ale vy by ste mali hravo všetko zvládnuť. Niekto vám závidí a čaká na váš omyl. Asi vám vytvorí menšie prekážky, ktoré si ani nevšimnete.

horoskopy panna Panna        24.8. - 23.9. Charakteristika Panna
Počas predpoludnia budete zvažovať, čo je pre vás najdôležitejšie. Záleží len na vás, či sa správne rozhodnete. Všetko si dôkladne premyslite a podľa toho konajte.

horoskopy vahy Váhy        24.9. - 23.10. Charakteristika Váhy
Je múdre, že ste sa konečne rozhodli zasvätiť kohosi do svojich plánov. Spoločne ľahšie nájdete cestu na realizáciu vašich predsavzatí. Dnes budú pred vami otvorené mnohé dvere, doma buďte však opatrní.

horoskop skorpion Škorpión  24.10. - 22.11. Charakteristika Škorpión
Už onedlho sa objaví to, na čo už toľko čakáte. Konečne úspech, hoci sprevádzaný známkami únavy a prepracovania.

horoskopy strelec Strelec    23.11. - 21.12. Charakteristika Strelec
Budete mať dobrú situáciu a silné postavenie. Mali by ste však byť opatrní. Môže sa stať, že sadnete na lep podvodníkovi a doplatíte na to.

horoskop kozorozec Kozorožec  22.12. - 20.1. Charakteristika Kozorožec
Povinnosti zvládnete, ale vydáte na ne priveľa energie. Poseďte si dlhšie pri obede, niečo sa dozviete. Vo veľkej spoločnosti hrozí neúspech.

horoskop vodnar Vodnár         21.1. - 19.2. Charakteristika Vodnár
Konečne obhájite svoje záujmy. V rámci relaxácie sa budete venovať aj rozpočtu rodiny. Vyhnite sa pozvaniu na návštevu, môže priniesť konflikty.

horoskopy ryby Ryby             20.2. - 20.3. Charakteristika Ryby
Poloha planét je znovu pre vás priaznivá, i keď ráno budete mať opačný pocit. Všetky ťažkosti prekonáte, keď donútite partnerov k serióznejšiemu prístupu.