• Dnes je: Štvrtok 18. januára 2018 meniny má Bohdana

Horoskopy na každý deň, horoskopy na celý týždeň

Horoskopy pre Sobotu 20. január 2018

horoskopy baran Baran       21.3. - 20.4. Charakteristika Baran
Mali by ste využiť schopnosť získať záujem ľudí okolo seba. Vďaka tomu narastú vaše šance na povýšenie a zlepšenie finančnej situácie.

horoskop byk Býk          21.4. - 21.5. Charakteristika Býk
Vaša fantázia pracuje na plné obrátky. Máte príležitosť dotvoriť domáce alebo pracovné prostredie. Neodmietajte ani pomoc kolegov a partnera.

horoskop blizenci Blíženci      22.5. - 21.6. Charakteristika Blíženci
Nesnažte sa rodinu zabezpečovať len po materiálnej stránke. Vďaka vašej pracovnej zaneprázdnenosti sa vám môže odcudziť.

horoskop rak Rak           22.6. - 22.7. Charakteristika Rak
Práca vás veľmi neláka, ľudia okolo vás sa vám zdajú priam neznesiteľní. Nie je náhodou chyba vo vás? Dobrú náladu prinesie šport alebo telesná práca.

horoskopy lev Lev            23.7. - 23.8. Charakteristika Lev
Možno ste sa nedávno dopustili nejakých chýb, ale dnes ich začnete urýchlene naprávať. Ešte si dávajte pozor na to, čo a komu poviete.

horoskopy panna Panna        24.8. - 23.9. Charakteristika Panna
V žiadnom prípade to s úprimnosťou v práci nepreháňajte. Do rokovaní zapojte všetky diplomatické formulky, plná nasadenosť vám prinesie očakávané ovocie.

horoskopy vahy Váhy        24.9. - 23.10. Charakteristika Váhy
Pocítite vyčerpanie z predchádzajúcich dní. Nepoddajte sa únave, popoludní vás čaká fascinujúce stretnutie. Nie je vylúčené, že z neho vznikne aj hlbší cit.

horoskop skorpion Škorpión  24.10. - 22.11. Charakteristika Škorpión
V zamestnaní sa nič mimoriadne nedeje. Budete plní energie a odzrkadlí sa to i na vašom prístupe k práci. Dobrú náladu prenesiete aj na kolegov.

horoskopy strelec Strelec    23.11. - 21.12. Charakteristika Strelec
Náhoda vám pošle do cesty zaujímavého človeka. Pozorne ho vypočujete a niečo zmeníte pod jeho vplyvom. Asi vydáte mnoho peňazí, ale urobí vám to radosť.

horoskop kozorozec Kozorožec  22.12. - 20.1. Charakteristika Kozorožec
Presadzujete vlastné záujmy násilím? Cieľ dosiahnete, len musíte pristúpiť aj na nejaký kompromis. Flirtovať bude s vami niekto veľmi zaujímavý.

horoskop vodnar Vodnár         21.1. - 19.2. Charakteristika Vodnár
Ovládne vás silná túžbu napredovať a dosahovať vrcholy úcty a vplyvu. Nesprávate sa trochu bezohľadne? Objavia sa problémy v citovom živote.

horoskopy ryby Ryby             20.2. - 20.3. Charakteristika Ryby
Dnes bude váš program prebiehať tak, ako ste si ho naplánovali. Je na vás, na čo si trúfate. S výsledkom budete spokojný. Pravdaže, pokiaľ nezabúdate na to, že skromnosť je cnosť.