• Dnes je: Utorok 20. februára 2018 meniny má Lívia

Horoskopy

Horoskopy pre Sobotu 24. február 2018

horoskopy baran Baran       21.3. - 20.4.
Charakteristika Baran   Ročný horoskop Baran

Máte chuť aj energiu niečo tvoriť. Veľa si vás v domácnosti neužijú. Nájdete si vždy dôvod, prečo nemôžete sedieť doma. Teraz si môžete dovoliť trochu sebeckosti a myslieť na svoj prospech.

horoskop byk Býk          21.4. - 21.5.
Charakteristika Býk   Ročný horoskop Býk

Vaši známi budú potrebovať radu a vy nesklamete. Asi pôjde o oblasť, v ktorej vynikáte. Podvečer dobre sledujte každého, kto vám vojde do cesty.

horoskop blizenci Blíženci      22.5. - 21.6.
Charakteristika Blíženci   Ročný horoskop Blíženci

Peniaze zbytočne nerozhadzujte a nešpekulujte. Môžete mať veľké straty. Opatrne s novotami. V zabehaných koľajach viete lepšie chodiť.

horoskop rak Rak           22.6. - 22.7.
Charakteristika Rak   Ročný horoskop Rak

Na obzore sú nové známosti. Dnes, ale aj v budúcnosti vám budú v mnohom nápomocné. Čokoľvek, do čoho sa dnes pustíte, sa bude rýchle vyvíjať vo váš prospech. Čo môžete chcieť viac?

horoskopy lev Lev            23.7. - 23.8.
Charakteristika Lev   Ročný horoskop Lev

Nedajte sa nikomu obalamutiť a radšej si overte všetky sľuby. Môžete rátať aj s väčšími výdavkami, než na aké ste predpokladali. Porozmýšľajte, ako situáciu zlepšiť.

horoskopy panna Panna        24.8. - 23.9.
Charakteristika Panna   Ročný horoskop Panna

V pracovnej sfére nenarazíte na nijaké problémy, tie by mohli však nastať na cestách. Úspešne môžete konať na úradoch alebo na služobnej ceste.

horoskopy vahy Váhy        24.9. - 23.10.
Charakteristika Váhy   Ročný horoskop Váhy

Dnes vám niekto pripomenie niečo z vašej minulosti, na čo ste veľmi citliví. Zrejme sa s tým len tak ľahko nedokážete vyrovnať. Nechajte to na čas, raz to vyrieši.

horoskop skorpion Škorpión  24.10. - 22.11.
Charakteristika Škorpión   Ročný horoskop Škorpión

Nemali by ste za každú cenu trvať na svojej nezávislosti. Beriete si tak na seba zároveň veľkú ťarchu zodpovednosti. Skúste sa o ňu podeliť s osobami, ktorým dôverujete.

horoskopy strelec Strelec    23.11. - 21.12.
Charakteristika Strelec   Ročný horoskop Strelec

Dnes vás zrejme dokáže potešiť každá maličkosť. Máte dobrú náladu napriek mnohým povinnostiam. Máte dosť nápadov a možností, ako sa ich čo najrýchlejšie zbaviť. Cítite sa pri sile.

horoskop kozorozec Kozorožec  22.12. - 20.1.
Charakteristika Kozorožec   Ročný horoskop Kozorožec

Môžete sa s chuťou pustiť do práce, dnes dokážete vyriešiť každý problém. Časť informácií si nechajte pre seba. Zídu sa vám, ak sa chystáte na samostatné kroky.

horoskop vodnar Vodnár         21.1. - 19.2.
Charakteristika Vodnár   Ročný horoskop Vodnár

V práci pôjde všetko ani po masle. Dokážete sa dokonale sústrediť. Využite to na vyriešenie záležitostí, do ktorých ste doteraz nemali odvahu sa pustiť.

horoskopy ryby Ryby             20.2. - 20.3.
Charakteristika Ryby   Ročný horoskop Ryby

Doterajšie úlohy sa vám zdajú priľahké? Práve rutina sa stane prekážkou v dosiahnutí určitého cieľa. Nejaký čas vám potrvá, kým nájdete originálny postup.