• Dnes je: Utorok 21. novembra 2017 meniny má Elvíra

Horoskopy na každý deň, horoskopy na celý týždeň

Horoskopy pre Sobotu 25. november 2017

horoskopy baran Baran       21.3. - 20.4. Charakteristika Baran
Nenaučili ste sa žartovať citlivo, preto si mnohí vaše slová vysvetľujú zle. Váš takt by vám aj v humore mal napovedať viac, inak budete chodiť z dažďa pod odkvap stále.

horoskop byk Býk          21.4. - 21.5. Charakteristika Býk
Opäť sa vám otvárajú nové obzory. Viete, čo chcete a chcete za tým ísť. Možno sa pustíte do niečoho celkom nového, kde budete môcť konečne prejaviť svoje schopnosti.

horoskop blizenci Blíženci      22.5. - 21.6. Charakteristika Blíženci
Cvengot peňazí vám síce znie ako najkrajšia hudba, ale všetkého priveľa môže škodiť. Všímajte si priania ľudí okolo seba a nemyslite si, že lásku a pozornosť môžu nahradiť darčeky.

horoskop rak Rak           22.6. - 22.7. Charakteristika Rak
Dilemu za vás nevyrieši nikto iný. O svojej budúcnosti rozhodujte sami, len potom budete spokojní. Nie je to také ťažké, ako to vyzerá.

horoskopy lev Lev            23.7. - 23.8. Charakteristika Lev
Len s ťažkosťami sa vyhnete konfliktom s kolegami. Príliš sa tam nezdržiavajte a ponáhľajte sa k priateľom a rodine. Šetrite sa najmä po fyzickej stránke.

horoskopy panna Panna        24.8. - 23.9. Charakteristika Panna
Nepríjemné pôsobenie Merkúra potlačí všetko pozitívne. Môžete očakávať starosti a menšie spory. Zajtra nastane mierne zlepšenie, zvýšte však úsilie.

horoskopy vahy Váhy        24.9. - 23.10. Charakteristika Váhy
Nevystupujte arogantne, znepriatelíte si tým ľudí. Dnešné napätie bude len dôsledkom vašej neumiernenosti. Staršie ročníky môže potešiť správa zďaleka.

horoskop skorpion Škorpión  24.10. - 22.11. Charakteristika Škorpión
Dnes sa zamyslíte nad sebou a prestanete obviňovať druhých z vlastných chýb a nedostatkov. Výborne, sebakritika vám pomôže nájsť správnu cestu.

horoskopy strelec Strelec    23.11. - 21.12. Charakteristika Strelec
Dnešný deň sa vydarí oveľa lepšie, ako ste predpokladali. Asi sa začne istým telefonátom, ktorý vám zlepší náladu. To, o čom ste doteraz len snívali, sa stane skutočnosťou.

horoskop kozorozec Kozorožec  22.12. - 20.1. Charakteristika Kozorožec
Jedna správa vám umožní vidieť veci v novom svetle. Využite túto príležitosť a pokúste sa starý problém zniesť zo sveta. Osobné záležitosti sú teraz priaznivo ovplyvňované.

horoskop vodnar Vodnár         21.1. - 19.2. Charakteristika Vodnár
Ak máte nejaké resty, pustite sa do nich. Deň je vhodný aj na rokovanie s nadriadenými. Partner vás milo prekvapí. Ak máte schôdzku, príďte včas.

horoskopy ryby Ryby             20.2. - 20.3. Charakteristika Ryby
Nijako sa nebudete môcť vyhnúť odpovedi na opakované otázky. Odpovedajte zrozumiteľne a budete mať pokoj aj pre budúcnosť. Je dôležité, aby mali v záležitosti obe strany jasno.