• Dnes je: Pondelok 23. apríla 2018 meniny má Vojtech

Horoskopy

Horoskopy pre Sobotu 28. apríl 2018

horoskopy baran Baran       21.3. - 20.4.
Charakteristika Baran   Ročný horoskop Baran

Iste otázky zostávajú naďalej nevyriešené. Dobre urobíte, ak dnes navrhnete stretnutie, na ktorom by ste veci podrobnejšie dohodli. Telefonicky sa všetko vybaviť nedá.

horoskop byk Býk          21.4. - 21.5.
Charakteristika Býk   Ročný horoskop Býk

Dávajte si pozor na nepremyslené slová ale predovšetkým na činy. V zamestnaní sa nemiešajte do vecí, ktoré sa vás priamo netýkajú.

horoskop blizenci Blíženci      2.5. - 21.6.
Konajte rozvážne a premyslite si ďalšie kroky do budúcnosti. Nemyslite len na ťažkosti, mohli by ste prepadnúť pesimizmu. Vynechajte prácu s peniazmi!

horoskop rak Rak           22.6. - 22.7.
Charakteristika Rak   Ročný horoskop Rak

Vnútorný nepokoj vám dnes zabráni, aby ste sa zaoberali zložitými vecami. Porozmýšľajte, čo je dôvodom vášho znepokojenia, robte len bežné veci. Ani technická porucha sa nevylučuje.

horoskopy lev Lev            23.7. - 23.8.
Charakteristika Lev   Ročný horoskop Lev

Nadviažete kontakt so zaujímavou osobou. Osvedčí sa vám skupinová práca, nevnucujte však svoje názory násilím. Asi sa nevyhnete niečiej žiarlivosti.

horoskopy panna Panna        24.8. - 23.9.
Charakteristika Panna   Ročný horoskop Panna

Vašu mrzutosť a rozladenosť spôsobí nuda. Mali by ste ju nejako odstrániť. Spomeňte si na sľub, ktorý ste nedávno dali priateľovi a splňte ho.

horoskopy vahy Váhy        24.9. - 23.10.
Charakteristika Váhy   Ročný horoskop Váhy

V zamestnaní sa nevyhýbajte povinnostiam, môžu vám časom doslova prerásť cez hlavu. Počítajte so zvýšenými výdavkami. Nervozitu partnera sa pokúste prijať s pochopením.

horoskop skorpion Škorpión  24.10. - 22.11.
Charakteristika Škorpión   Ročný horoskop Škorpión

Nepremárnite šancu napraviť omyly, ktorých ste sa nedávno dopustili. Prípadnú dlhšiu cestu radšej odložte, doma vás potrebujú.

horoskopy strelec Strelec    23.11. - 21.12.
Charakteristika Strelec   Ročný horoskop Strelec

Tento deň nie je najvhodnejší na priveľmi sebavedomé vystupovanie, ani na tvorbu plánov do budúcnosti. Doma aj na pracovisku môže ľahko prísť k nedorozumeniam.

horoskop kozorozec Kozorožec  22.12. - 20.1.
Charakteristika Kozorožec   Ročný horoskop Kozorožec

Výmena názorov v rámci vašich priateľských vzťahov vyvolá mierne vzrušenie. Mali by ste sa zo všetkého čo najviac poučiť, bude to iba na váš prospech. Veľa dobrých inšpirácii.

horoskop vodnar Vodnár         21.1. - 19.2.
Charakteristika Vodnár   Ročný horoskop Vodnár

Pred vami je výborný deň, najmä v súvislosti s financiami. Môžete si dovoliť aj väčšie výdavky. Ochota pomáhať vám prinesie vďaku a uznanie okolia.

horoskopy ryby Ryby             20.2. - 20.3.
Charakteristika Ryby   Ročný horoskop Ryby

Situácia nie je taká jednoznačná, ako si myslíte. Nemali by ste robiť závery dovtedy, kým nezískate presné informácie. Stačí málo a z priateľov si môžete narobiť nepriateľov.