• Dnes je: Sobota 21. októbra 2017 meniny má Uršuľa

Horoskopy na každý deň, horoskopy na celý týždeň

Horoskopy pre Sobotu 21. október 2017

horoskopy baran Baran       21.3. - 20.4. Charakteristika Baran
Mali ste s niekým narušené vzťahy? Už dnešok prinesie ich zlepšenie. Ak budete potrebovať niečiu pomoc, určite ju veľmi rýchlo získate.

horoskop byk Býk          21.4. - 21.5. Charakteristika Býk
Úlohy sa stanú pre vás neprehľadné. Zapríčiníte si to však len vy, lebo naďalej otáľate s riešením. Popoludní sa konečne pozriete na nejaký problém s odstupom.

horoskop blizenci Blíženci      22.5. - 21.6. Charakteristika Blíženci
Chceli by ste zabrániť ďalšiemu vývoju istej situácie, pritom sa však môžete dostať do nepríjemného položenia sami. Nezahatajte si cestu späť, aby ste mali v prípade potreby kde cúvnuť.

horoskop rak Rak           22.6. - 22.7. Charakteristika Rak
Napriek menším nedorozumeniam i stresom dokážete nemožné. Stačí, aby ste sa len trochu ovládali. Informácie, ktoré získate, sa vám podarí výhodne využiť.

horoskopy lev Lev            23.7. - 23.8. Charakteristika Lev
Vaše činy súvisiace so vzťahmi budú mimoriadne úspešné. V zamestnaní sa vám núka vynikajúca ponuka. Mali by ste sa do nej pustiť z plných síl.

horoskopy panna Panna        24.8. - 23.9. Charakteristika Panna
Každý pohľad na byt vás bude nabádať do jeho vylepšovania. Zajtrajší deň si vyhradíte na regeneráciu síl. Konečne sa dostanete k oddychovému čítaniu.

horoskopy vahy Váhy        24.9. - 23.10. Charakteristika Váhy
Zvýšený záujem o dianie okolo vás spôsobí prílev energie. Neinvestujte ju však len do práce. Myslite aj na oblasť vašich záujmov a rodinné zázemie.

horoskop skorpion Škorpión  24.10. - 22.11. Charakteristika Škorpión
Kým ponúknete svoje služby priateľovi, porozmýšľajte, či sa sami tým nedostanete do zložitej situácie. Nemožno vylúčiť napätie kvôli ženám. Vyhýbajte sa zbytočným komplikáciám.

horoskopy strelec Strelec    23.11. - 21.12. Charakteristika Strelec
Ubíja vás stereotyp? Urobte konečne niečo pre to, aby ste to zmenili. Sú niektorí ľudia, ktorí by vás radi videli. Ide najmä o osoby opačného pohlavia.

horoskop kozorozec Kozorožec  22.12. - 20.1. Charakteristika Kozorožec
Na pracovisku sa nahromadia nové úlohy. Ich splnenie prinesie so sebou aj sľubné perspektívy. Ukážete, že máte väčšie schopnosti, ako si mysleli vaši známi.

horoskop vodnar Vodnár         21.1. - 19.2. Charakteristika Vodnár
Hviezdy vás nútia priveľmi presadzovať vlastné záujmy a myšlienky. Prezieravo však rešpektujte aj názory iných. Vyhnete sa tak nepríjemnostiam a hádkam.

horoskopy ryby Ryby             20.2. - 20.3. Charakteristika Ryby
Ocitnete sa na vrchole. Na čo siahnete, všetko sa vám vydarí. Čakajú vás nové známosti a kontakty. Osamelí majú možnosť nadviazať perspektívny vzťah.