• Dnes je: Utorok 20. februára 2018 meniny má Lívia

Horoskopy

Horoskopy pre Stredu 21. február 2018

horoskopy baran Baran       21.3. - 20.4.
Charakteristika Baran   Ročný horoskop Baran

Ak nechcete vyvolať v okolí chaos, mali by ste dať najavo, že o tretieho nemáte záujem. Nerozčuľujte sa kvôli chybám iných, dôležité je, že ich nerobíte vy.

horoskop byk Býk          21.4. - 21.5.
Charakteristika Býk   Ročný horoskop Býk

Dobre vám padne, ak sa budete môcť stretnúť so svojim priateľom a v pokoji sa s ním porozprávať. Privedie vás na nové myšlienky, z čoho vyplynie celkom pekná perspektíva.

horoskop blizenci Blíženci      22.5. - 21.6.
Charakteristika Blíženci   Ročný horoskop Blíženci

V záležitosti svojho srdca nestrácajte trpezlivosť. Postupne sa vyriešia všetky problémy, ktoré sa dnes zdajú neprekonateľné. Ak pociťujete nedostatok energie, treba ju načerpať niekde v prírode.

horoskop rak Rak           22.6. - 22.7.
Charakteristika Rak   Ročný horoskop Rak

Už ráno sa s niekým pohneváte. I keď si to nepriznáte, na konflikte máte veľký podiel. Po nejakom rozhovore si uvedomíte, čo skutočne chcete.

horoskopy lev Lev            23.7. - 23.8.
Charakteristika Lev   Ročný horoskop Lev

Pripravte sa na menšie nepríjemnosti, ale nedajte sa nimi ovplyvniť. Vo veľkých úlohách budete mať úspech a nepríjemné pocity vám určite odstráni láska.

horoskopy panna Panna        24.8. - 23.9.
Charakteristika Panna   Ročný horoskop Panna

Správanie nejakej osoby vo vás vyvolá pocit krivdy. Bude vás trápiť celé predpoludnie. Nejaké stretnutie vám umožní pozrieť sa na ťažkosti z inej strany.

horoskopy vahy Váhy        24.9. - 23.10.
Charakteristika Váhy   Ročný horoskop Váhy

Zaujímavý deň. Nepodľahnite panike, ak zistíte, že sa rýchlo striedajú prekvapenia rôzneho druhu. Šťastie môžete nájsť i tam, kde ho vôbec nečakáte.

horoskop skorpion Škorpión  24.10. - 22.11.
Charakteristika Škorpión   Ročný horoskop Škorpión

Dnes radšej mlčte! Mohli by ste totiž odplašiť šťastie neuváženým výrokom. Zelenú majú dlhodobejšie ekonomické zámery. Pripravte si plány.

horoskopy strelec Strelec    23.11. - 21.12.
Charakteristika Strelec   Ročný horoskop Strelec

Pred vami je celkom obyčajný deň. Menšie úspechy, posedenie s priateľmi, či príjemná atmosféra v rodine. Najmä v láske vám svieti zelená.

horoskop kozorozec Kozorožec  22.12. - 20.1.
Charakteristika Kozorožec   Ročný horoskop Kozorožec

Priaznivé dni nastávajú pre samostatných a iniciatívnych jedincov. Veľmi vhodný termín je aj na cestovanie a štúdium. Všetko nasvedčuje tomu, že sa nebudete nudiť.

horoskop vodnar Vodnár         21.1. - 19.2.
Charakteristika Vodnár   Ročný horoskop Vodnár

Pri rozhovore s najbližšími sa riaďte vrodeným inštinktom. Inak môžete niekomu nechtiac ublížiť. Úprimnosť dávkujte po kvapkách. Nenadarmo sa hovorí, že všetkého veľa škodí.

horoskopy ryby Ryby             20.2. - 20.3.
Charakteristika Ryby   Ročný horoskop Ryby

Ak sa vám niečo bude zdať podozrivé, nemusíte to hneď odsúdiť. Pomôže úsmev a tolerancia a na priazeň vládnucej Venuše sa môžete spoľahnúť.