• Dnes je: Sobota 21. októbra 2017 meniny má Uršuľa

Horoskopy na každý deň, horoskopy na celý týždeň

Horoskopy pre Stredu 18. október 2017

horoskopy baran Baran       21.3. - 20.4. Charakteristika Baran
Ak ste niekomu sľúbili viac ako môžete splniť, radšej mu to otvorene povedzte. Lepšie je včas sa priznať, ako sa neskôr blamovať. Dokážte, že nie ste taký slaboch.

horoskop byk Býk          21.4. - 21.5. Charakteristika Býk
Vytvoríte podmienky na harmonickú atmosféru pri vašom rodinnom krbe. Nepríjemné veci odložíte na neskôr. Partner vám za to bude vďačný.

horoskop blizenci Blíženci      22.5. - 21.6. Charakteristika Blíženci
Vaši najbližší vás konečne začnú chápať a podporia vaše rozhodnutie. Prežijete večer, ktorý splní všetky vaše predstavy. Niekto vám však bude chýbať.

horoskop rak Rak           22.6. - 22.7. Charakteristika Rak
Neradi sa vzdávate svojich zvykov. Niekedy je to však na škodu veci. Nebojte sa začať niečo nové, môže vám to priniesť veľa zaujímavého a prospešného do budúcnosti.

horoskopy lev Lev            23.7. - 23.8. Charakteristika Lev
Ak ste za posledné obdobie niečo pokazili, dnes máte príležitosť všetko napraviť. V dôležitej veci urobíte krok dopredu. Pozor na zlých poradcov.

horoskopy panna Panna        24.8. - 23.9. Charakteristika Panna
Planéty ovplyvnia vaše citové záležitosti. Vo vzťahoch s najbližšími ľuďmi sa vyskytnú komplikácie. Mali by ste svojim blízkym objasniť trochu svoj hodnotový systém.

horoskopy vahy Váhy        24.9. - 23.10. Charakteristika Váhy
Zahodte malichernosť a splňte svojmu partnerovi jeho želanie. Veľmi skoro zbadáte, že sa vám to vráti v rovnakej miere naspäť. Potešenie bude obojstranné. Život sa predsa skladá z maličkostí.

horoskop skorpion Škorpión  24.10. - 22.11. Charakteristika Škorpión
Všímajte si dnes viac partnera! Ak zbadáte na ňom niečo zaujímavé, neváhajte a vyjadrite svoj obdiv. Váš záujem nezostane dlho bez odpovede.

horoskopy strelec Strelec    23.11. - 21.12. Charakteristika Strelec
Nezanedbávate pridlho svoje koníčky? Dnes konečne môžete zabudnúť na pracovné povinnosti a uspokojiť svoju všestrannú povahu. Výborne si oddýchnete.

horoskop kozorozec Kozorožec  22.12. - 20.1. Charakteristika Kozorožec
Asi by ste urobili najlepšie, keby ste sa dnes vzdialili od ľudí kdesi na samotu. Zo všetkých strán vás ohrozujú konflikty a napäté vzťahy. Nájdite si účinnú zbraň a všetko berte s humorom.

horoskop vodnar Vodnár         21.1. - 19.2. Charakteristika Vodnár
Otvorte lepšie oči! Niekto vám nadbieha a môžete to využiť pri vytváraní kontaktov. Prekvapí vás, kto všetko patrí do širšieho príbuzenstva.

horoskopy ryby Ryby             20.2. - 20.3. Charakteristika Ryby
V spoločnosti istých ľudí dnes môžete nadviazať mnohé užitočné a perspektívne kontakty. Mali by ste preto prijať ich pozvanie. Vypracujte si plán do budúcnosti, ktorý vám uľahčí ďalší postup.