• Dnes je: Štvrtok 21. septembra 2017 meniny má Matúš

Horoskopy na každý deň, horoskopy na celý týždeň

Horoskopy pre Stredu 20. september 2017

horoskopy baran Baran       21.3. - 20.4. Charakteristika Baran
Odložte maličkosti, mohli by vám ujsť veľké veci. Tvorivé nápady vám prídu vhod, pomôžu vám aj finančne. Cestovanie môže byť nebezpečné v dôsledku roztržitosti.

horoskop byk Býk          21.4. - 21.5. Charakteristika Býk
Napriek tomu, že sa dnes nebudú diať žiadne zázraky, predsa len bude mať deň svoje kúzlo. Prejaví sa to predovšetkým v styku s jednou veľmi sympatickou osobou.

horoskop blizenci Blíženci      22.5. - 21.6. Charakteristika Blíženci
V citovej oblasti sa ukážete z lepšej stránky. Porozumenie nastane vo vzťahoch k všetkým najbližším. Večer bude naplnený láskou a nežnosťami.

horoskop rak Rak           22.6. - 22.7. Charakteristika Rak
Usilujte sa preklenúť rozdielne názory, ktoré máte s partnerom. Niekedy nezaškodí trochu oživiť atmosféru, ale treba dbať na to, aby sme nepresiahli správnu mieru.

horoskopy lev Lev            23.7. - 23.8. Charakteristika Lev
Viete presne, čo je vaším cieľom? V nejakej rozhodujúcej záležitosti budete mať obrovské šťastie. Spoľahnite sa aj na partnera, určite vám dodá odvahu.

horoskopy panna Panna        24.8. - 23.9. Charakteristika Panna
Budete mať možnosť vysvetliť veci, ktoré vyvolávali u partnera mnohé otázky. Je predpoklad, že opäť zavládne vo vzájomnom vzťahu priateľská atmosféra.

horoskopy vahy Váhy        24.9. - 23.10. Charakteristika Váhy
Pri všetkých vašich terajších aktivitách by ste nemali zabúdať na partnera. Dnes vám zrejme pripomenie, že existuje a má svoje nároky. Pripravte pre neho nejaké prekvapenie.

horoskop skorpion Škorpión  24.10. - 22.11. Charakteristika Škorpión
Ak musíte niekde cestovať, dávajte si dobrý pozor na číhajúce nebezpečenstvo. Lepšie bude zostať doma v bezpečí. Venujte zvýšenú pozornosť pracovným či študijným povinnostiam.

horoskopy strelec Strelec    23.11. - 21.12. Charakteristika Strelec
Niektoré veci radšej nerobte. Ak predsa musíte, tak len s najväčšou opatrnosťou. Pozorujte partnera, asi bude prepracovaný. Nemali by ste ho odbremeniť?

horoskop kozorozec Kozorožec  22.12. - 20.1. Charakteristika Kozorožec
Budete len pasívne odpočívať, ale skôr by pomohol fyzický pohyb. Máte naplánovanú cestu? Voľte len menšie vzdialenosti. Vychutnáte rodinnú pohodu.

horoskop vodnar Vodnár         21.1. - 19.2. Charakteristika Vodnár
V týchto dňoch sa venujte najmä svojej emočnej oblasti. Ostatné nechajte "bokom". Inak budete vo všetkých smeroch sklamaní.

horoskopy ryby Ryby             20.2. - 20.3. Charakteristika Ryby
Pridlho nerozmýšľajte a venujte sily tomu, o čom máte presvedčenie, že sa vyplatí. Práve dnes budete mať možnosť ukázať svoje schopnosti.