• Dnes je: Streda 23. mája 2018 meniny má Želmíra

Horoskopy

Horoskopy pre Stredu 23. máj 2018

horoskopy baran Baran       21.3. - 20.4.
Charakteristika Baran   Ročný horoskop Baran

Prebudená aktivita vás vedie ku konštruktívnemu rozhovoru. Túžbu po romantike a harmónii môže naplniť jedna sympatická osoba. Záleží na vašej iniciatíve.

horoskop byk Býk          21.4. - 21.5.
Charakteristika Býk   Ročný horoskop Býk

Ak popustíte uzdu fantázii, vaše odvážne plány sa vám podarí realizovať. V súkromnom živote presvedčíte blízku osobu o vašich dobrých úmysloch.

horoskop blizenci Blíženci      22.5. - 21.6.
Charakteristika Blíženci   Ročný horoskop Blíženci

Stretnete známych a vo vzájomných diskusiách získate podnetné myšlienky. Chceli by ste aj realizovať? Nezabudnite, že sa budete musieť niečoho vzdať.

horoskop rak Rak           22.6. - 22.7.
Charakteristika Rak   Ročný horoskop Rak

Dosť dlho už odďaľujete stretnutie a nemrzí vás, že niekto chce vedieť na čom s vami vlastne je. Nenapínajte ďalej jeho trpezlivosť a povedzte aspoň zhruba, o čo ide.

horoskopy lev Lev            23.7. - 23.8.
Charakteristika Lev   Ročný horoskop Lev

Nesľubujte nič ľahkovážne, lebo niekto vás chytí za slovo a môže utrpieť vaša dobrá povesť. V partnerstve prídu večer chvíle, na ktoré sa nezabúda.

horoskopy panna Panna        24.8. - 23.9.
Charakteristika Panna   Ročný horoskop Panna

Momentálna nerozhodnosť zoslabuje v týchto dňoch vašu aktivitu. Je to celkom v poriadku, teraz by ste aj tak nedosiahli žiadne zázraky. V pokoji meditujte a problémy nechajte bokom.

horoskopy vahy Váhy        24.9. - 23.10.
Charakteristika Váhy   Ročný horoskop Váhy

Vnútorná pasivita vás sprístupní rôznym vplyvom. Večer však prekvapíte svojou rozhodnosťou. Ak duševne pracujete, úspech máte na dosah ruky.

horoskop skorpion Škorpión  24.10. - 22.11.
Charakteristika Škorpión   Ročný horoskop Škorpión

Netvárte sa dôležito a zapojte sa aj do ľahších foriem zábavy. Utužíte narušené vzťahy so starými priateľmi a asi získate nových.

horoskopy strelec Strelec    23.11. - 21.12.
Charakteristika Strelec   Ročný horoskop Strelec

Nemali by ste preháňať svoje požiadavky a najmä nie v partnerskom vzťahu. Ak chcete dostať viac, ako je vaša ochota dať, veľmi skoro zistíte, že to nemôže dobre fungovať.

horoskop kozorozec Kozorožec  22.12. - 20.1.
Charakteristika Kozorožec   Ročný horoskop Kozorožec

Nepripisujte rodinným problémom väčší význam, ako si naozaj zaslúžia. Všetko sa dá rýchle do poriadku. Pravdaže, len ak budete držať na uzde svoju impulzívnosť.

horoskop vodnar Vodnár         21.1. - 19.2.
Charakteristika Vodnár   Ročný horoskop Vodnár

Mali by ste načerpať nové sily, podľa možnosti niekde na čerstvom vzduchu, v prírode. Zvýši sa odolnosť vášho organizmu, ktorý je už značne vyčerpaný.

horoskopy ryby Ryby             20.2. - 20.3.
Charakteristika Ryby   Ročný horoskop Ryby

Ak budete tvrdohlavo trvať na svojom, môže dôjsť k nepríjemnému konfliktu v rámci vašej rodiny. Zamyslite sa radšej nad sebou, či by ste nemohli všeličo napraviť, čo spôsobuje vám aj iným problémy.