• Dnes je: Štvrtok 18. januára 2018 meniny má Bohdana

Horoskopy na každý deň, horoskopy na celý týždeň

Horoskopy pre Stredu 17. január 2018

horoskopy baran Baran       21.3. - 20.4. Charakteristika Baran
Pri listovaní v katalógoch zistíte, že o zaujímavé ponuky nie je núdza. Najväčším problémom sú ako zvyčajne financie. Nemali by ste sa dať nalákať na prvú ponuku, ďalšie môžu byť výhodnejšie.

horoskop byk Býk          21.4. - 21.5. Charakteristika Býk
Pokúsite sa zmeniť niektoré veci v súkromnom živote, ale narazíte na odpor. Môžete získať dobrú radu, len si nevšímajte vek osoby, ktorá s ňou príde.

horoskop blizenci Blíženci      22.5. - 21.6. Charakteristika Blíženci
S partnerom sa rozprávajte na tému vašich nárokov len veľmi opatrne. Najlepšie by bolo, keby začal on sám. Obchádzajte okolo horúcej kaše tak dlho, až nevydrží a začne sám od seba.

horoskop rak Rak           22.6. - 22.7. Charakteristika Rak
Ak vám bude niekto lichotiť, nenaleťte mu. Radšej počúvajte a menej hovorte! Mohli by ste sa dať vyprovokovať k neuváženým slovám, ktoré ovplyvnia vzťahy.

horoskopy lev Lev            23.7. - 23.8. Charakteristika Lev
Najlepšie by ste urobili, keby ste všetky starosti, ktoré sa vám nahromadili počas minulého týždňa, odložili nabok a venovali sa svojim záľubám. Nikto vám nebude nič vyčítať. V láske máte zelenú.

horoskopy panna Panna        24.8. - 23.9. Charakteristika Panna
Dnes sa budete dobre cítiť v spoločnosti pozorných poslucháčov. Máte veľa zaujímavého, čo im môžete povedať. Iste nikto nebude mať dôvod nudiť sa. Získate si nové sympatie.

horoskopy vahy Váhy        24.9. - 23.10. Charakteristika Váhy
Planéty ovplyvňujú vašu náladu a bránia vášmu spontánnemu konaniu. Deň nie je vhodný na šport a fyzickú prácu. Venujte sa radšej vašim záľubám.

horoskop skorpion Škorpión  24.10. - 22.11. Charakteristika Škorpión
Vo zvýšenej miere sa u vás prejavuje žiadostivosť po dobrodružstve. Radi by ste urobili bodku za všetkým, čo ste museli doteraz tolerovať. Osud vám momentálne praje, môžete skúšať.

horoskopy strelec Strelec    23.11. - 21.12. Charakteristika Strelec
Súkromný život vás v súčasnej dobe plne uspokojuje. Po boku milovanej osoby prežijete chvíle radosti a pokoja. Upokojí vás aj prechádzka prírodou.

horoskop kozorozec Kozorožec  22.12. - 20.1. Charakteristika Kozorožec
Opäť sa budete cítiť vo svojej koži a podľa toho budete aj konať. Podarí sa vám dať do poriadku viaceré sporné záležitosti a ešte si budete môcť dovoliť aj nejaké dobrodružstvo

horoskop vodnar Vodnár         21.1. - 19.2. Charakteristika Vodnár
Vaša optimistická nálada poteší okolie. Zistíte, že to nie je s vašimi možnosťami také zlé, len sa treba zbaviť predsudkov a skúšať nové spôsoby.

horoskopy ryby Ryby             20.2. - 20.3. Charakteristika Ryby
Neberte tragicky, ak budete musieť urobiť niečo, o čo vás požiada partner. Radi by ste si poleňošili, ale zrejme sa vám to len tak ľahko nepodarí. Nechcete iste počúvať výčitky partnera.