• Dnes je: Piatok 22. júna 2018 meniny má Paulína

Horoskopy

Horoskopy pre Stredu 20. jún 2018

horoskopy baran Baran       21.3. - 20.4.
Charakteristika Baran   Ročný horoskop Baran

Z času na čas nezaškodí nejaká zmena. Pre vás to platí dvojnásobne, pretože stereotyp vás ubíja. Dnes budete mať príležitosť, ktorú by ste nemali nechať len tak. Treba len odvahu.

horoskop byk Býk          21.4. - 21.5.
Charakteristika Býk   Ročný horoskop Býk

Máte možnosť prežiť príjemný deň v kruhu najbližších. Spoločenská akcia, ktorú si naplánujete, prebehne podľa vašich predstáv. Myslite aj na deti.

horoskop blizenci Blíženci      22.5. - 21.6.
Charakteristika Blíženci   Ročný horoskop Blíženci

Daj sa do kontaktu s osobami, ktoré myslia rovnako ako vy. Spoločne môžete veľa dosiahnuť. Spontánne nápady vyžadujú neobyčajné riešenie. Netreba sa ničoho naľakať.

horoskop rak Rak           22.6. - 22.7.
Charakteristika Rak   Ročný horoskop Rak

Máte chuť vyraziť si do prírody? V žiadnom prípade to neodkladajte, veľmi vám to prospeje. Partnera a aj vás príjemne prekvapí vaša nežnosť.

horoskopy lev Lev            23.7. - 23.8.
Charakteristika Lev   Ročný horoskop Lev

Terajšie počasie na rozdiel od iných vás oberá o pokoj. Ste zavalený mimopracovnými povinnosťami, môžu sa pridať aj bolesti. Musíte vydržať, zajtra to bude lepšie.

horoskopy panna Panna        24.8. - 23.9.
Charakteristika Panna   Ročný horoskop Panna

Aj keď je všetko okolo vás v plnom prúde, nájdite si čas na oddych. Popremýšľajte nad vecami, ktoré vás trápili ešte v nedávnej minulosti, a zoberte si z nich poučenie. Zíde sa vám to na horšie časy.

horoskopy vahy Váhy        24.9. - 23.10.
Charakteristika Váhy   Ročný horoskop Váhy

Využite vhodnú chvíľu na urovnanie sporov s partnerom. Všetko sa dá vysvetliť takou formou, aby to partner pochopil a prijal. Vyrovnajte sa s minulosťou a nenoste ju na pleciach ako zbytočnú záťaž.

horoskop skorpion Škorpión  24.10. - 22.11.
Charakteristika Škorpión   Ročný horoskop Škorpión

Dnes vám hviezdy ponúknu nejakú šancu. Berte ju oboma rukami, už sa tak skoro neobjaví! Nájdite odvahu a riskujte, určite vyhráte.

horoskopy strelec Strelec    23.11. - 21.12.
Charakteristika Strelec   Ročný horoskop Strelec

Nevydávajte sa ľahkomyseľne do nebezpečenstva. Ak je to nevyhnutné, urobte všetky bezpečnostné opatrenia. Porozmýšľajte, či by nebolo vhodné navštíviť príbuzných. Dobré vzťahy treba udržiavať.

horoskop kozorozec Kozorožec  22.12. - 20.1.
Charakteristika Kozorožec   Ročný horoskop Kozorožec

Nemali by ste prepínať fyzické sily. Prekypujete síce energiou, ale nechajte si niečo aj v zálohe. Zamyslite sa nad vašou bezdôvodnou žiarlivosťou.

horoskop vodnar Vodnár         21.1. - 19.2.
Charakteristika Vodnár   Ročný horoskop Vodnár

Na dnes ste si veľa predsavzali, všetko nemôžete urobiť. Splníte len to, čo už prihára. Poraďte sa s partnerom. Zažijete nezabudnuteľný večer v rodinnom kruhu.

horoskopy ryby Ryby             20.2. - 20.3.
Charakteristika Ryby   Ročný horoskop Ryby

Nesnažte sa za každú cenu presadiť vašu vôľu. Doprajte ľuďom okolo seba vniesť vlastné nápady do spoločnej práce. Pristupujte zodpovednejšie k rodine a deťom.