• Dnes je: Utorok 21. novembra 2017 meniny má Elvíra

Horoskopy na každý deň, horoskopy na celý týždeň

Horoskopy pre Stredu 22. november 2017

horoskopy baran Baran       21.3. - 20.4. Charakteristika Baran
Radi by ste zosúladili požiadavky partnera so svojimi predstavami a možnosťami. Dnes máte šancu, že sa vám to môže aspoň sčasti podariť. Treba sa o tom s ním otvorene porozprávať.

horoskop byk Býk          21.4. - 21.5. Charakteristika Býk
Ak plánujete dôležité stretnutia, radšej ich odložte. Situácia nie je jasná ani v obchodných záležitostiach. Popoludnie strávte radšej v objatí koníčkov.

horoskop blizenci Blíženci      22.5. - 21.6. Charakteristika Blíženci
Ešte stále budete myslieť len na peniaze. Snažte sa vedome vytvoriť dobrú náladu. Občas treba vedieť žiť, vychutnať aj tú najmenšiu príjemnú chvíľu.

horoskop rak Rak           22.6. - 22.7. Charakteristika Rak
Nosíte v hlave mnoho nápadov a dnes sa vám podarí jeden začať aj dokončiť. Planéty sú vám priaznivo naklonené, ich vplyv sa prejaví najmä v súkromnom živote.

horoskopy lev Lev            23.7. - 23.8. Charakteristika Lev
Na cestách by bolo dobré zvýšiť opatrnosť. V zložitej situácii sa riaďte svojou intuíciou. Zamyslite sa, či nevenujete priveľa pozornosti a úsilia bezvýznamným veciam.

horoskopy panna Panna        24.8. - 23.9. Charakteristika Panna
Buďte opatrní v diskusiách. Berte do úvahy i zdanlivo zanedbateľné maličkosti. Rovnako dôležité môžu byť aj vaše vlastné pocity a inštinkty.

horoskopy vahy Váhy        24.9. - 23.10. Charakteristika Váhy
Najlepšie sa budete cítiť v rodinnom kruhu, čo nakoniec nie je pre vás nič nezvyčajné. Dnes to však bude predsa len zaujímavejšie ako inokedy. Môžete veľa získať.

horoskop skorpion Škorpión  24.10. - 22.11. Charakteristika Škorpión
Čakajú vás menšie šťastné náhody. Stretnete staršieho známeho a oživíte si spomienky. Zároveň dostanete nápad, ako vypadnúť z každodenného stereotypu.

horoskopy strelec Strelec    23.11. - 21.12. Charakteristika Strelec
Čakajú vás povinné stretnutia. Nedávajte však príliš najavo vašu nechuť. Menšie nedorozumenia neriešte zbytočným vysvetľovaním. Úsmev dokáže viac.

horoskop kozorozec Kozorožec  22.12. - 20.1. Charakteristika Kozorožec
Váš citový život bude bohatý a plný úspechov. Nepokazte si ho neznášanlivosťou a buďte tolerantní k nedostatkom najbližších. Veď ani vy nie ste bez chýb.

horoskop vodnar Vodnár         21.1. - 19.2. Charakteristika Vodnár
Vašim mnohostranným plánom sa dnes nebude stavať nič mimoriadne do cesty. Dohodnite si stretnutie s osobou, ktorá by vám mohla pomôcť získať ďalšie inšpirácie.

horoskopy ryby Ryby             20.2. - 20.3. Charakteristika Ryby
Mnohí sa dnes budú veľmi dobre zabávať. Tešia sa pozitívnym zmenám, ktoré ani nečakali, alebo o nich pochybovali. Aj v láske to vyzerá zaujímavo.