• Dnes je: Nedeľa 20. augusta 2017 meniny má Anabela

Horoskopy na každý deň, horoskopy na celý týždeň

Horoskopy pre Stredu 16. august 2017

horoskopy baran Baran       21.3. - 20.4. Charakteristika Baran
Veľa vecí sa okolo vás zmenilo, čo ešte stále nemáte celkom strávené. To spôsobuje vašu vnútornú neistotu. Mali by ste sa na čas utiahnuť a usporiadať si myšlienky.

horoskop byk Býk          21.4. - 21.5. Charakteristika Býk
Buďte opatrní, dnešné úlohy budú veľkým náporom na vaše nervy. Vyvrcholia prejavy túžby po nezávislosti. Niekto vám pripomenie zásady spoločenského správania sa.

horoskop blizenci Blíženci      22.5. - 21.6. Charakteristika Blíženci
Využite konečne služby priateľov. Mnohí by vám radi pomohli. Doprajte partnerovi viac voľnosti. Môže sa stať, že stratí radosť zo spolunažívania.

horoskop rak Rak           22.6. - 22.7. Charakteristika Rak
Aj keď ste v dobrej kondícii, nečakajte nič mimoriadne. Môžete sa zapliesť do ľúbostnej aféry. Aby vás však neprekvapili problémy v rodine.

horoskopy lev Lev            23.7. - 23.8. Charakteristika Lev
Buďte opatrní, niekto sa vás pokúsi oklamať. Nedajte sa nahovoriť od priateľov na akciu, ktorá sa vám nepozdáva. Vaša intuícia vás neklame.

horoskopy panna Panna        24.8. - 23.9. Charakteristika Panna
Nedokončené záležitosti doriešite aj za cenu straty voľného času. Doma objasnite vašu zaneprázdnenosť, vyhnete sa tak zbytočnej nervozite.

horoskopy vahy Váhy        24.9. - 23.10. Charakteristika Váhy
Nejaký známy bude potrebovať pomoc. Dáte sa do práce a výsledok vášho snaženia bude omnoho lepší, ako ste očakávali. Prekvapí vás, čo pri tom získate vy.

horoskop skorpion Škorpión  24.10. - 22.11. Charakteristika Škorpión
Ľudia z vášho okolia sa budú cítiť nepríjemne. Nemáte prehnané nároky? Najprv splňte všetky povinnosti a až potom môžete niečo vytýkať ostatným.

horoskopy strelec Strelec    23.11. - 21.12. Charakteristika Strelec
Ovládne vás pohodlnosť. Prejaví sa najmä nechuťou splniť požiadavky, ktoré na vás budú klásť vaši najbližší. Zľahčovanie situácie naruší vaše vzťahy.

horoskop kozorozec Kozorožec  22.12. - 20.1. Charakteristika Kozorožec
Dnešné stretnutie vás veľmi poteší. Vyvolá spomienky na pekné zážitky z minulosti. Nálada sa vám zlepší a ustúpia všetky pochmúrne myšlienky. Aspoň uvidíte, ako málo niekedy stačí ku šťastiu.

horoskop vodnar Vodnár         21.1. - 19.2. Charakteristika Vodnár
Využívate vaše schopnosti aj doma správnym spôsobom? Bežné práce môžete dnes prenechať iným. Venujte sa len tomu, čo dokážete zvládnuť lepšie než iní.

horoskopy ryby Ryby             20.2. - 20.3. Charakteristika Ryby
Niečo vás bude lákať porušiť používané pravidlá. Je potrebná opatrnosť, zmenu zvládnete bez dôsledkov, ale môžete strhnúť do nepríjemností niekoho blízkeho.