• Dnes je: Pondelok 23. apríla 2018 meniny má Vojtech

Horoskopy

Horoskopy pre Stredu 25. apríl 2018

horoskopy baran Baran       21.3. - 20.4.
Charakteristika Baran   Ročný horoskop Baran

Buďte opatrní, dnešné úlohy budú veľkým náporom na vaše nervy. Vyvrcholia prejavy túžby po nezávislosti. Niekto vám pripomenie zásady spoločenského správania sa.

horoskop byk Býk          21.4. - 21.5.
Charakteristika Býk   Ročný horoskop Býk

Využite konečne služby priateľov. Mnohí by vám radi pomohli. Doprajte partnerovi viac voľnosti. Môže sa stať, že stratí radosť zo spolunažívania.

horoskop blizenci Blíženci      22.5. - 21.6.
Charakteristika Blíženci   Ročný horoskop Blíženci

Aj keď ste v dobrej kondícii, nečakajte nič mimoriadne. Môžete sa zapliesť do ľúbostnej aféry. Aby vás však neprekvapili problémy v rodine.

horoskop rak Rak           22.6. - 22.7.
Charakteristika Rak   Ročný horoskop Rak

Buďte opatrní, niekto sa vás pokúsi oklamať. Nedajte sa nahovoriť od priateľov na akciu, ktorá sa vám nepozdáva. Vaša intuícia vás neklame.

horoskopy lev Lev            23.7. - 23.8.
Charakteristika Lev   Ročný horoskop Lev

Nedokončené záležitosti doriešite aj za cenu straty voľného času. Doma objasnite vašu zaneprázdnenosť, vyhnete sa tak zbytočnej nervozite.

horoskopy panna Panna        24.8. - 23.9.
Charakteristika Panna   Ročný horoskop Panna

Nejaký známy bude potrebovať pomoc. Dáte sa do práce a výsledok vášho snaženia bude omnoho lepší, ako ste očakávali. Prekvapí vás, čo pri tom získate vy.

horoskopy vahy Váhy        24.9. - 23.10.
Charakteristika Váhy   Ročný horoskop Váhy

Ľudia z vášho okolia sa budú cítiť nepríjemne. Nemáte prehnané nároky? Najprv splňte všetky povinnosti a až potom môžete niečo vytýkať ostatným.

horoskop skorpion Škorpión  24.10. - 22.11.
Charakteristika Škorpión   Ročný horoskop Škorpión

Ovládne vás pohodlnosť. Prejaví sa najmä nechuťou splniť požiadavky, ktoré na vás budú klásť vaši najbližší. Zľahčovanie situácie naruší vaše vzťahy.

horoskopy strelec Strelec    23.11. - 21.12.
Charakteristika Strelec   Ročný horoskop Strelec

Dnešné stretnutie vás veľmi poteší. Vyvolá spomienky na pekné zážitky z minulosti. Nálada sa vám zlepší a ustúpia všetky pochmúrne myšlienky. Aspoň uvidíte, ako málo niekedy stačí ku šťastiu.

horoskop kozorozec Kozorožec  22.12. - 20.1.
Charakteristika Kozorožec   Ročný horoskop Kozorožec

Využívate vaše schopnosti aj doma správnym spôsobom? Bežné práce môžete dnes prenechať iným. Venujte sa len tomu, čo dokážete zvládnuť lepšie než iní.

horoskop vodnar Vodnár         21.1. - 19.2.
Charakteristika Vodnár   Ročný horoskop Vodnár

Niečo vás bude lákať porušiť používané pravidlá. Je potrebná opatrnosť, zmenu zvládnete bez dôsledkov, ale môžete strhnúť do nepríjemností niekoho blízkeho.

horoskopy ryby Ryby             20.2. - 20.3.
Charakteristika Ryby   Ročný horoskop Ryby

Ak sa chystáte prežiť deň v blízkosti človeka, na ktorom vám veľmi záleží, je to deň vhodný na vylepšenie citových vzťahov. Konajte rozhodne! Všetko je vo vašich rukách.