• Dnes je: Štvrtok 18. januára 2018 meniny má Bohdana

Horoskopy na každý deň, horoskopy na celý týždeň

Horoskopy pre Štvrtok 18. január 2018

horoskopy baran Baran       21.3. - 20.4. Charakteristika Baran
Postavenie hviezd je pre vás nepriaznivé, a preto sa snažte vyhnúť akýmkoľvek stresom. Motoristi, ale aj chodci môžu mať niečo do činenia s dopravnou políciou.

horoskop byk Býk          21.4. - 21.5. Charakteristika Býk
Čaká vás príjemný deň, počas ktorého prídete na nové myšlienky, z ktorých vznikne nejeden nový plán.

horoskop blizenci Blíženci      22.5. - 21.6. Charakteristika Blíženci
Pohodu dnešného dňa naruší nevšedná návšteva. Prekvapia vás názory príbuzných. I keď je váš čas vymedzený, večer si nájdete voľno na rozhovory s nimi.

horoskop rak Rak           22.6. - 22.7. Charakteristika Rak
Vaše nadšenie pre niečo nové bude síce obrovské, ale nemali by ste ešte o tom hovoriť. Dnes sa len dobre pripravujte a až neskôr s tým choďte na verejnosť.

horoskopy lev Lev            23.7. - 23.8. Charakteristika Lev
Nechajte rodinných príslušníkov, nech sa dohodnú medzi sebou. Nemáte žiadny vážny dôvod, aby ste so do toho miešali. Budete mať čo robiť v záležitostiach svojho srdca, kde sa ukazuje priaznivá zmena.

horoskopy panna Panna        24.8. - 23.9. Charakteristika Panna
Ak môžete odpočívajte a zbierajte nové sily. Pred vami je veľa úloh a akosi sa vám do nich nechce. Začnite najskôr s tými jednoduchšími. Do zložitých sa zatiaľ radšej nepúšťajte.

horoskopy vahy Váhy        24.9. - 23.10. Charakteristika Váhy
Máte problémy súkromného charakteru? Zdôverte sa človeku, ktorého máte prevereného. Predídete tak zbytočným komplikáciám, ktoré môžu poškodiť nielen vám.

horoskop skorpion Škorpión  24.10. - 22.11. Charakteristika Škorpión
Dnes nič nesľubujte, kým ste si nie istí, že dané sľuby aj dodržíte. Vyhnite sa kúpe a predaju, mohli by ste obstáť zle. Niečo nestihnete urobiť.

horoskopy strelec Strelec    23.11. - 21.12. Charakteristika Strelec
Nesnažte sa vyhľadávať samotu, nemuselo by vám to prospieť. Doprajte si trochu lásky a potešenia. Pri troche fantázie môžete prežiť príjemný deň.

horoskop kozorozec Kozorožec  22.12. - 20.1. Charakteristika Kozorožec
Čaká vás deň vhodný na nákupy. Máte šancu stretnúť priateľa, s ktorým môžete stráviť príjemné popoludnie. Pozor, zdravotne nie ste v najlepšej kondícii.

horoskop vodnar Vodnár         21.1. - 19.2. Charakteristika Vodnár
Dnes nastane trochu komplikovanejšia situácia v partnerských vzťahoch. Bolo by rozumné, keby ste dokázali pristúpiť na kompromis. Nespadne vám z hlavy hrebienok a situácia sa upokojí.

horoskopy ryby Ryby             20.2. - 20.3. Charakteristika Ryby
Máte výbornú náladu? Niektorým ľuďom sa to nebude páčiť, budú vás chcieť znechutiť. Riaďte sa vlastným rozumom. Dávajte si pozor na nočné zážitky.