• Dnes je: Sobota 21. októbra 2017 meniny má Uršuľa

Horoskopy na každý deň, horoskopy na celý týždeň

Horoskopy pre Štvrtok 19. október 2017

horoskopy baran Baran       21.3. - 20.4. Charakteristika Baran
Nové správy prídu ako na zavolanie. Či sa tým zmeníte ozaj toľko, ako predpokladáte, sa ukáže až neskôr. Dovtedy nestrácajte trpezlivosť a zbytočne sa nevzrušujte. Všetko má svoj čas.

horoskop byk Býk          21.4. - 21.5. Charakteristika Býk
Mali ste straty? Dnes získate náhradu. Nesmiete odmietať ani zdanlivo malé zisky. Pokúsite sa stabilizovať nejaký citový vzťah, ale bez väčších úspechov.

horoskop blizenci Blíženci      22.5. - 21.6. Charakteristika Blíženci
Máte výbornú možnosť presadiť sa. Aj v problematických otázkach viete presne, čo chcete. Vaša láska vám umožní načerpať nové sily.

horoskop rak Rak           22.6. - 22.7. Charakteristika Rak
Napriek nadšeniu by ste mali na chvíľu zabrzdiť. Nič mimoriadne vám neujde a zmeníte riziko prípadného konfliktu. Chvíľu nechajte veci bežať bez vašej účasti.

horoskopy lev Lev            23.7. - 23.8. Charakteristika Lev
Nemali by ste všetko robiť osamotene a niesť všetku zodpovednosť na svojich pleciach. Dnes pochopíte, prečo. Vždy je dobré mať pri sebe niekoho, kto vás podrží.

horoskopy panna Panna        24.8. - 23.9. Charakteristika Panna
Niekto s napätím očakáva vaše návrhy. Najbližších prekvapí vaša rozhodnosť a správne myšlienkové postupy. Malo by sa vám vydariť nejaké finančné opatrenie.

horoskopy vahy Váhy        24.9. - 23.10. Charakteristika Váhy
Nevyčítajte si niečo, za čo nemôžete. V práci máte na viac než tí, čo vám závidia a podkopávajú nohy. Večer vás poteší príjemné stretnutie.

horoskop skorpion Škorpión  24.10. - 22.11. Charakteristika Škorpión
V tomto čase by ste sa nemali spoliehať len na slovný prísľub. Vec je oveľa vážnejšia, ako si myslíte. Musíte preto trvať na písomnom potvrdení.

horoskopy strelec Strelec    23.11. - 21.12. Charakteristika Strelec
Zameriate sa na povinnosti, ktoré už dlhšie čakajú na vybavenie. Dnes si aj výborne oddýchnete. Asi to bude v spoločnosti milovanej osoby.

horoskop kozorozec Kozorožec  22.12. - 20.1. Charakteristika Kozorožec
Máte pocit, že neviete ako ďalej? Niekto čaká na príležitosť, ako vám pomôcť. Možno pomoc nebude stáť za veľa, ale vám sa po rozdiskutovaní problému uľaví.

horoskop vodnar Vodnár         21.1. - 19.2. Charakteristika Vodnár
Ak chcete, aby sa o vašom probléme ktosi vyjadril, nestačí ho len sucho opísať. Predložte všetko konkrétne, čo k tomu máte, a nezabúdajte ani na to, že nič nie je zadarmo.

horoskopy ryby Ryby             20.2. - 20.3. Charakteristika Ryby
Počas rozhovoru s jednou osobou prídete na niečo, čo vás privedie na novú ideu. Skôr, ako sa do niečoho pustíte, overte si, či sa to dá realizovať. Stojí to aspoň za pokus.