• Dnes je: Piatok 22. júna 2018 meniny má Paulína

Horoskopy

Horoskopy pre Štvrtok 21. jún 2018

horoskopy baran Baran       21.3. - 20.4.
Charakteristika Baran   Ročný horoskop Baran

Vytvoríte podmienky na harmonickú atmosféru pri vašom rodinnom krbe. Nepríjemné veci odložíte na neskôr. Partner vám za to bude vďačný.

horoskop byk Býk          21.4. - 21.5.
Charakteristika Býk   Ročný horoskop Býk

Vaši najbližší vás konečne začnú chápať a podporia vaše rozhodnutie. Prežijete večer, ktorý splní všetky vaše predstavy. Niekto vám však bude chýbať.

horoskop blizenci Blíženci      22.5. - 21.6.
Charakteristika Blíženci   Ročný horoskop Blíženci

Neradi sa vzdávate svojich zvykov. Niekedy je to však na škodu veci. Nebojte sa začať niečo nové, môže vám to priniesť veľa zaujímavého a prospešného do budúcnosti.

horoskop rak Rak           22.6. - 22.7.
Charakteristika Rak   Ročný horoskop Rak

Ak ste za posledné obdobie niečo pokazili, dnes máte príležitosť všetko napraviť. V dôležitej veci urobíte krok dopredu. Pozor na zlých poradcov.

horoskopy lev Lev            23.7. - 23.8.
Charakteristika Lev   Ročný horoskop Lev

Planéty ovplyvnia vaše citové záležitosti. Vo vzťahoch s najbližšími ľuďmi sa vyskytnú komplikácie. Mali by ste svojim blízkym objasniť trochu svoj hodnotový systém.

horoskopy panna Panna        24.8. - 23.9.
Charakteristika Panna   Ročný horoskop Panna

Zahodte malichernosť a splňte svojmu partnerovi jeho želanie. Veľmi skoro zbadáte, že sa vám to vráti v rovnakej miere naspäť. Potešenie bude obojstranné. Život sa predsa skladá z maličkostí.

horoskopy vahy Váhy        24.9. - 23.10.
Charakteristika Váhy   Ročný horoskop Váhy

Všímajte si dnes viac partnera! Ak zbadáte na ňom niečo zaujímavé, neváhajte a vyjadrite svoj obdiv. Váš záujem nezostane dlho bez odpovede.

horoskop skorpion Škorpión  24.10. - 22.11.
Charakteristika Škorpión   Ročný horoskop Škorpión

Nezanedbávate pridlho svoje koníčky? Dnes konečne môžete zabudnúť na pracovné povinnosti a uspokojiť svoju všestrannú povahu. Výborne si oddýchnete.

horoskopy strelec Strelec    23.11. - 21.12.
Charakteristika Strelec   Ročný horoskop Strelec

Asi by ste urobili najlepšie, keby ste sa dnes vzdialili od ľudí kdesi na samotu. Zo všetkých strán vás ohrozujú konflikty a napäté vzťahy. Nájdite si účinnú zbraň a všetko berte s humorom.

horoskop kozorozec Kozorožec  22.12. - 20.1.
Charakteristika Kozorožec   Ročný horoskop Kozorožec

Otvorte lepšie oči! Niekto vám nadbieha a môžete to využiť pri vytváraní kontaktov. Prekvapí vás, kto všetko patrí do širšieho príbuzenstva.

horoskop vodnar Vodnár         21.1. - 19.2.
Charakteristika Vodnár   Ročný horoskop Vodnár

V spoločnosti istých ľudí dnes môžete nadviazať mnohé užitočné a perspektívne kontakty. Mali by ste preto prijať ich pozvanie. Vypracujte si plán do budúcnosti, ktorý vám uľahčí ďalší postup.

horoskopy ryby Ryby             20.2. - 20.3.
Charakteristika Ryby   Ročný horoskop Ryby

Jedna spoločná oslava sa stane jablkom sváru pre celú vašu rodinu. Mali by ste byť stmeľovacím činiteľom, nik iný teraz v tejto úlohe neobstojí.