• Dnes je: Sobota 22. júla 2017 meniny má Magdaléna

Horoskopy na každý deň, horoskopy na celý týždeň

Horoskopy pre Štvrtok 20. júl 2017

horoskopy baran Baran       21.3. - 20.4. Charakteristika Baran
Povinnosti splníte len za cenu strát. Ak odhadnete mieru, dočkáte sa aj úspechu. Večer sa uvoľníte v oblasti citov. Prestaňte odsudzovať ľudí za ich mladosť.

horoskop byk Býk          21.4. - 21.5. Charakteristika Býk
Urobíte krok k zmene zamestnania. Nebudete vyčkávať a pripomeniete sa i sám. Večer zhodnotíte, čo ste urobili počas dňa. Asi si určíte aj vyššie ciele.

horoskop blizenci Blíženci      22.5. - 21.6. Charakteristika Blíženci
Nemiešajte sa do sporov cudzích ľudí, aj tak im nemôžete pomôcť. Ak si nezoberiete túto radu k srdcu, môže sa vám poľahky stať, že tým najhorším ostanete nakoniec vy.

horoskop rak Rak           22.6. - 22.7. Charakteristika Rak
Rozdielnosť vašich predstáv a skutočnosti vyvolá nové problémy a ťažkosti. Môžete si pomôcť, len prestaňte všetko komentovať.

horoskopy lev Lev            23.7. - 23.8. Charakteristika Lev
Vďaka vašej absolútnej sústredenosti sa vám podarí dotiahnuť pracovné záležitosti až do konca. Schôdzku, ktorú ste si dohodli, nezmeškajte.

horoskopy panna Panna        24.8. - 23.9. Charakteristika Panna
Zaradíte si do programu dlho plánovanú akciu. Nemajte obavy z finančných špekulácií. Ak chcete pôsobiť presvedčivo, musíte zmeniť vystupovanie.

horoskopy vahy Váhy        24.9. - 23.10. Charakteristika Váhy
Dnes si môžete dovoliť skoro všetko, čo chcete. Máte veľkú výhodu v tom, že si dokážete udržať takmer za každých okolností prehľad o situácii. Pri tom všetkom, čo sa okolo vás deje, je to naozaj obdivuhodné.

horoskop skorpion Škorpión  24.10. - 22.11. Charakteristika Škorpión
Na obzore sú dôležité veci. Mali by ste navrhnúť stretnutie, spoločne dohodnúť postup a podľa neho pokračovať. Možnosť omylu je menšia. Premôžte pohodlnosť, vyplatí sa vám to.

horoskopy strelec Strelec    23.11. - 21.12. Charakteristika Strelec
Zbytočne sa bránite, vaši neprajníci budú dnes presní a vytrvalí. Zabúdate, že najlepšia obrana je útok? Pokojne využite aj metódy nepriateľa.

horoskop kozorozec Kozorožec  22.12. - 20.1. Charakteristika Kozorožec
Problém, ktorý vám spôsoboval bolesti hlavy, sa dnes vyrieši bez vášho pričinenia. Ale neradujte sa predčasne. Nemusí to byť trvalého rázu.

horoskop vodnar Vodnár         21.1. - 19.2. Charakteristika Vodnár
Dostanete sa do situácie, keď pripustíte aj to, čo ste predtým odmietali. Poteší a prekvapí vás dobrá správa. Nereagujte však unáhlene.

horoskopy ryby Ryby             20.2. - 20.3. Charakteristika Ryby
Všetky vaše nápady budú fantastické a ktorý si vyberiete, ten bez ťažkostí splníte. Mal by vám priniesť výhody aj vo finančnej oblasti.