• Dnes je: Utorok 21. novembra 2017 meniny má Elvíra

Horoskopy na každý deň, horoskopy na celý týždeň

Horoskopy pre Štvrtok 23. november 2017

horoskopy baran Baran       21.3. - 20.4. Charakteristika Baran
Myslíte na seba a svoje zdravie. Začínajú sa prejavovať resty z minulosti. V partnerskom vzťahu sa pokúste nájsť pozíciu, ktorá bude vyhovovať obom stranám.

horoskop byk Býk          21.4. - 21.5. Charakteristika Býk
Na svet sa budete pozerať s optimizmom začne sa vám dariť aj tam, kde to vyzeralo bledo. S partnerom by ste mali nájsť spoločnú cestu k zmiereniu.

horoskop blizenci Blíženci      22.5. - 21.6. Charakteristika Blíženci
Hrozia konflikty so staršími ľuďmi alebo ochrancami zákona. Radšej nevystrkujte rožky na určitých miestach. Večer splníte nejaký dávny sľub.

horoskop rak Rak           22.6. - 22.7. Charakteristika Rak
Vaša výkonnosť je mierne oslabená. Počas dňa sa nepreťažujte a nedajte sa vyprovokovať k podráždenosti. Podľa možnosti sa nezaoberajte obchodom.

horoskopy lev Lev            23.7. - 23.8. Charakteristika Lev
Dávajte pozor, aby ste nestratili dôveru človeka, ktorý pre vás veľa znamená. Pripravte sa na rozhovor, v ktorom sa niekto pokúsi zmeniť vaše rozhodnutie.

horoskopy panna Panna        24.8. - 23.9. Charakteristika Panna
Čo nemôžete dosiahnuť na dobré slovo, neusilujte sa dosiahnuť iným spôsobom. Nechajte zložité veci bokom a venujte sa len súrnym záležitostiam, ktoré neznesú odklad.

horoskopy vahy Váhy        24.9. - 23.10. Charakteristika Váhy
Viete, že pýcha predchádza pád? Pribudne vám množstvo energie a intelektuálnych schopností. Ak ich využijete len na intrigy, stratíte obrovskú šancu.

horoskop skorpion Škorpión  24.10. - 22.11. Charakteristika Škorpión
Už ráno vás prekvapia problémy v súkromnej oblasti. Niekto nesplní sľub, ktorý vám dal. Mali by ste zvýšiť opatrnosť a spoliehať sa najmä na seba.

horoskopy strelec Strelec    23.11. - 21.12. Charakteristika Strelec
Aj keď sa radi držíte istých tradícií, nemusíte ignorovať všetko, čo je nové. Všimnite si všetky výhody, ktoré nové metódy so sebou prinášajú a snažte sa ich rýchle osvojiť.

horoskop kozorozec Kozorožec  22.12. - 20.1. Charakteristika Kozorožec
Nepodľahni pokušeniu porušiť zákon alebo platné predpisy. Ťažko sa potom dovoláš pomoci. Preto zbytočne neriskuj.

horoskop vodnar Vodnár         21.1. - 19.2. Charakteristika Vodnár
Dnes sa otvorene porozprávate o problémoch v okolí. Ostatní budú bezradní, vy však objavíte fantastické riešenie. V súkromnom živote vám chýba tolerancia.

horoskopy ryby Ryby             20.2. - 20.3. Charakteristika Ryby
Potrebujete podporu niekoho vplyvného. Mali by ste preto rozbehnúť aktivity vo všetkých smeroch. Šťastie budú mať najmä študenti a ženy.