• Dnes je: Nedeľa 20. augusta 2017 meniny má Anabela

Horoskopy na každý deň, horoskopy na celý týždeň

Horoskopy pre Štvrtok 17. august 2017

horoskopy baran Baran       21.3. - 20.4. Charakteristika Baran
Niečo ste sľúbili? Mali by ste sľuby dodržať. Veď viete, že niet nad dobré vzťahy. Dnes by sa malo dariť ľuďom, ktorí budú vybavovať niečo na súde a v banke.

horoskop byk Býk          21.4. - 21.5. Charakteristika Býk
Niekto sa pokúsi zvaliť na vás vinu za vlastnú neschopnosť. Našťastie sa nájde priateľ a bude vás včas varovať. Mala by sa uskutočniť cesta, o ktorej snívate.

horoskop blizenci Blíženci      22.5. - 21.6. Charakteristika Blíženci
Optimistická správa vám dodá chuť do práce. Teraz máte konečne dôvod angažovať sa. Ak sa chystáte na ďalekú cestu, treba byť čo najopatrnejší. Nevystavujte sa zbytočnému riziku.

horoskop rak Rak           22.6. - 22.7. Charakteristika Rak
Najskôr merajte, potom režte. Dobre zvážte, kým rozhodnete. Zabránite tak neskorším možným komplikáciám. Na depresie nie sú dôvody. Chyťte sa konkrétnej práce.

horoskopy lev Lev            23.7. - 23.8. Charakteristika Lev
Je práve vhodný čas odhaliť vaše zámery a úmysly. Máte možnosť konať tak, aby sa všetko vyvíjalo priaznivo. Stretnete niekoho, kto bude mať na vás pozitívny vplyv.

horoskopy panna Panna        24.8. - 23.9. Charakteristika Panna
Dnes by ste mali dokázať, že aj napriek nevďaku, ktorý ste pocítili, viete odpúšťať a dokonca naďalej pomáhať. Neočakávajte, že sa vám len tak ľahko podarí presunúť povinnosti na druhého.

horoskopy vahy Váhy        24.9. - 23.10. Charakteristika Váhy
Váš elán zo včera nepoľaví. Ak sa už dlhšie zaoberáte prevratnými myšlienkami, mali by ste ich uskutočniť. Získate niečo veľmi pekné.

horoskop skorpion Škorpión  24.10. - 22.11. Charakteristika Škorpión
Ukážte svoju iniciatívu a schopnosti v rámci novej úlohy. Zlepšíte si pozíciu a zároveň budete mať radosť z tvorivej činnosti. Nemusíte oplývať skromnosťou.

horoskopy strelec Strelec    23.11. - 21.12. Charakteristika Strelec
Dočkáte sa pochvaly, ale úspech nepríde. Ak prepadnete samochvále, vaše predstavy narazia na tvrdú životnú realitu. Zamyslite sa nad vaším správaním.

horoskop kozorozec Kozorožec  22.12. - 20.1. Charakteristika Kozorožec
Nenechajte sa odbiť v diskusii o dôležitých otázkach. Neistotu by ste nepríjemne znášali. Venujte zvýšenú pozornosť klebetám, mohli by ste im lepšie čeliť.

horoskop vodnar Vodnár         21.1. - 19.2. Charakteristika Vodnár
Snažte sa zaujať k dnešnému problému zdržanlivý postoj. Mali by ste sa poučiť z chýb minulosti. To, čo sa vám dnes zdá celkom jednoduché, môže sa v budúcich dňoch poriadne skomplikovať.

horoskopy ryby Ryby             20.2. - 20.3. Charakteristika Ryby
Chcete svojmu protivníkovi vrátiť, čo vám svojho času spôsobil. Hľadáte vlastne pomstu a myslíte, že je vhodný čas. Je však možné, že je o vašich plánoch informovaný a zámer sa vám nepodarí.