• Dnes je: Pondelok 23. apríla 2018 meniny má Vojtech

Horoskopy

Horoskopy pre Štvrtok 26. apríl 2018

horoskopy baran Baran       21.3. - 20.4.
Charakteristika Baran   Ročný horoskop Baran

Ak sa chcete osvedčiť aj na umeleckom poli, vystihli ste pravú chvíľu. Nebudú vám chýbať originálne nápady, ani inšpirácie. Dobré aspekty sú aj na lásku a všetko, čo súvisí s vašimi záľubami.

horoskop byk Býk          21.4. - 21.5.
Charakteristika Býk   Ročný horoskop Býk

Snažte sa presadiť svoje tvorivé možnosti a schopnosti, kým sa to ešte dá. Môžete tým veľa získať. Je najvyšší čas, aby ste prestali ťahať za kratší koniec. Máte na viac.

horoskop blizenci Blíženci      22.5. - 21.6.
Charakteristika Blíženci   Ročný horoskop Blíženci

Mali ste nejaké nezhody v partnerskom vzťahu? Dnes sa môžu zmeniť k lepšiemu. Najbližší určite ocenia vašu ochotu a prístupnosť. Najlepšie sa budete cítiť podvečer.

horoskop rak Rak           22.6. - 22.7.
Charakteristika Rak   Ročný horoskop Rak

Všetky zmeny síce ešte nepoznáte, ale už sa im preventívne vzpierate. Nakoniec budete s nimi súhlasiť. Dôležité budú aj pre partnerské vzťahy. Opakovanie môže ísť časom na nervy.

horoskopy lev Lev            23.7. - 23.8.
Charakteristika Lev   Ročný horoskop Lev

Dnes ustúpia všetky vážne veci a snahy trochu ľahšiemu žánru, ktorý lepšie vyhovuje vašim momentálnym predstavám a potrebám. To zrejme pôsobí prekvapujúco na vaše okolie.

horoskopy panna Panna        24.8. - 23.9.
Charakteristika Panna   Ročný horoskop Panna

Nepredhadzujte partnerovi na oči nedostatok príjmov. Rád by ho odstránil, ale u vás sa peniaze neohrejú. Stretnete priateľov, ktorí ovplyvnia budúce dni.

horoskopy vahy Váhy        24.9. - 23.10.
Charakteristika Váhy   Ročný horoskop Váhy

Všetko sa vám darí bez toho, aby ste vynakladali väčšie množstvo energie. Zvýšte opatrnosť pri výbere spoločnosti, nedajte sa zlákať k priveľmi riskantnému podujatiu.

horoskop skorpion Škorpión  24.10. - 22.11.
Charakteristika Škorpión   Ročný horoskop Škorpión

Máte niečo spoločné s kultúrou? Dnes sa pred vami otvára široké pole možností. Nesmiete si však všímať kvapkajúci kohútik alebo rezonancie v aute!

horoskopy strelec Strelec    23.11. - 21.12.
Charakteristika Strelec   Ročný horoskop Strelec

Nie každý stačí sledovať vaše myšlienky pri vašom terajšom tempe. Najmä druhá strana v partnerskom vzťahu sa môže cítiť zaskočená, ako s ňou zaobchádzate.

horoskop kozorozec Kozorožec  22.12. - 20.1.
Charakteristika Kozorožec   Ročný horoskop Kozorožec

Dnes si konečne doprajete uvoľnenie a prestanete vymýšľať nové povinnosti. Váš zdravotný stav bude výborný, dajte však pozor na zdravie vašich najbližších.

horoskop vodnar Vodnár         21.1. - 19.2.
Charakteristika Vodnár   Ročný horoskop Vodnár

Pred vami sú dni plné nových známostí. Môžete zažiť chvíle radosti, ktoré vám však neskôr môžu spôsobiť sklamanie. Náročné cesty vynechajte.

horoskopy ryby Ryby             20.2. - 20.3.
Charakteristika Ryby   Ročný horoskop Ryby

Vaše rozumné reakcie nasvedčujú, že ste sa poučili z chýb z minulosti. Záležitosť, ktorá vás teraz zaťažuje, sa rýchlo vyrieši. Nemusíte robiť zbytočnú paniku.