• Dnes je: Štvrtok 21. septembra 2017 meniny má Matúš

Horoskopy na každý deň, horoskopy na celý týždeň

Horoskopy pre Utorok 19. september 2017

horoskopy baran Baran       21.3. - 20.4. Charakteristika Baran
Poloha planét vám predurčuje deň vhodný na spoločenské vyžitie. Nezabudnite pri tom na najbližších. Dnes však neuzatvárajte žiadne zmluvy.

horoskop byk Býk          21.4. - 21.5. Charakteristika Býk
Prebudená aktivita vás vedie ku konštruktívnemu rozhovoru. Túžbu po romantike a harmónii môže naplniť jedna sympatická osoba. Záleží na vašej iniciatíve.

horoskop blizenci Blíženci      22.5. - 21.6. Charakteristika Blíženci
Ak popustíte uzdu fantázii, vaše odvážne plány sa vám podarí realizovať. V súkromnom živote presvedčíte blízku osobu o vašich dobrých úmysloch.

horoskop rak Rak           22.6. - 22.7. Charakteristika Rak
Stretnete známych a vo vzájomných diskusiách získate podnetné myšlienky. Chceli by ste aj realizovať? Nezabudnite, že sa budete musieť niečoho vzdať.

horoskopy lev Lev            23.7. - 23.8. Charakteristika Lev
Dosť dlho už odďaľujete stretnutie a nemrzí vás, že niekto chce vedieť na čom s vami vlastne je. Nenapínajte ďalej jeho trpezlivosť a povedzte aspoň zhruba, o čo ide.

horoskopy panna Panna        24.8. - 23.9. Charakteristika Panna
Nesľubujte nič ľahkovážne, lebo niekto vás chytí za slovo a môže utrpieť vaša dobrá povesť. V partnerstve prídu večer chvíle, na ktoré sa nezabúda.

horoskopy vahy Váhy        24.9. - 23.10. Charakteristika Váhy
Momentálna nerozhodnosť zoslabuje v týchto dňoch vašu aktivitu. Je to celkom v poriadku, teraz by ste aj tak nedosiahli žiadne zázraky. V pokoji meditujte a problémy nechajte bokom.

horoskop skorpion Škorpión  24.10. - 22.11. Charakteristika Škorpión
Vnútorná pasivita vás sprístupní rôznym vplyvom. Večer však prekvapíte svojou rozhodnosťou. Ak duševne pracujete, úspech máte na dosah ruky.

horoskopy strelec Strelec    23.11. - 21.12. Charakteristika Strelec
Netvárte sa dôležito a zapojte sa aj do ľahších foriem zábavy. Utužíte narušené vzťahy so starými priateľmi a asi získate nových.

horoskop kozorozec Kozorožec  22.12. - 20.1. Charakteristika Kozorožec
Nemali by ste preháňať svoje požiadavky a najmä nie v partnerskom vzťahu. Ak chcete dostať viac, ako je vaša ochota dať, veľmi skoro zistíte, že to nemôže dobre fungovať.

horoskop vodnar Vodnár         21.1. - 19.2. Charakteristika Vodnár
Nepripisujte rodinným problémom väčší význam, ako si naozaj zaslúžia. Všetko sa dá rýchle do poriadku. Pravdaže, len ak budete držať na uzde svoju impulzívnosť.

horoskopy ryby Ryby             20.2. - 20.3. Charakteristika Ryby
Mali by ste načerpať nové sily, podľa možnosti niekde na čerstvom vzduchu, v prírode. Zvýši sa odolnosť vášho organizmu, ktorý je už značne vyčerpaný.