• Dnes je: Štvrtok 14. decembra 2017 meniny má Branislava, Bronislava

Horoskopy na každý deň, horoskopy na celý týždeň

Horoskopy pre Utorok 12. december 2017

horoskopy baran Baran       21.3. - 20.4. Charakteristika Baran
Pridlho nerozmýšľajte a venujte sily tomu, o čom máte presvedčenie, že sa vyplatí. Práve dnes budete mať možnosť ukázať svoje schopnosti.

horoskop byk Býk          21.4. - 21.5. Charakteristika Býk
Osoby opačného pohlavia vás nepotešia. Konfliktom sa vyhnete len správnou taktikou. Šport necháte bokom, nebudete mať naň dostatok síl.

horoskop blizenci Blíženci      22.5. - 21.6. Charakteristika Blíženci
Obdobie odpočinku netrvá večne, a preto dajte pozor, aby ste správne odhadli situáciu. Predovšetkým by ste nemali žiť nad svoje pomery a možnosti. Niekto vás poteší dobrou správou.

horoskop rak Rak           22.6. - 22.7. Charakteristika Rak
Počas voľných chvíľ sa veľmi neprepínajte, šetrite svoje telesné aj duševné sily. Nepresviedčajte partnera o tom, čo a ako má robiť. Ak stratíte jeho dôveru, ťažko ju opäť získate.

horoskopy lev Lev            23.7. - 23.8. Charakteristika Lev
Dokážete správne uvažovať a vyberiete len to, čo je pre vás výhodné. Všetko vám vychádza podľa vašich predstáv. Miernite túžbu po dobrom jedle a pití.

horoskopy panna Panna        24.8. - 23.9. Charakteristika Panna
Hviezdy ovplyvnia váš súkromný život. Zmeníte niektoré veci v rodine, ale narazíte na tvrdý odpor. Dnes sa nevyhnete hádkam a nedorozumeniam.

horoskopy vahy Váhy        24.9. - 23.10. Charakteristika Váhy
Postavenie planét vám dodáva dostatok sily. Všetky predsavzatia dokonale zvládnete. Menšie hádky, ktoré sa objavia, vám nespôsobia problémy.

horoskop skorpion Škorpión  24.10. - 22.11. Charakteristika Škorpión
Voľný čas vyplníte záľubami. S láskou to však bude horšie, zdá sa, že sa nesplnia vaše túžby. Zvažujte všetky slová, i malý žart by niekto mohol zle pochopiť.

horoskopy strelec Strelec    23.11. - 21.12. Charakteristika Strelec
Pravdepodobne to nebudú iba citové záležitosti, čo znepokojujú vašu dušu. Nemáte to práve jednoduché. Zaoberajte sa vecami, ktoré vám pomôžu nadobudnúť stratenú rovnováhu.

horoskop kozorozec Kozorožec  22.12. - 20.1. Charakteristika Kozorožec
Minule vám zásah celkom nevyšiel. Nepokúšajte sa ani dnes o ďalší. Nakoniec nie je na to nijaký väčší dôvod. Najmä, ak ide o blízku rodinu. Čo si kto navaril, nech si aj zje.

horoskop vodnar Vodnár         21.1. - 19.2. Charakteristika Vodnár
Už ráno sa zobudíte so zlou náladou a pocitom beznádeje. Hrozia vám straty finančné, citové alebo zhoršenie zdravotného stavu. Pomôže samota a dlhšia túra.

horoskopy ryby Ryby             20.2. - 20.3. Charakteristika Ryby
Pomaly, ale iste stráca stará hra na zaujímavosti. Navrhnite nový variant, aby ste mohli pokračovať v popularite. Očakávajte, že dnes sa nevyhnete prílevu otázok od partnera.