• Dnes je: Utorok 20. februára 2018 meniny má Lívia

Horoskopy

Horoskopy pre Utorok 20. február 2018

horoskopy baran Baran       21.3. - 20.4.
Charakteristika Baran   Ročný horoskop Baran

Chceli by ste zabrániť ďalšiemu vývoju istej situácie, pritom sa však môžete dostať do nepríjemného položenia sami. Nezahatajte si cestu späť, aby ste mali v prípade potreby kde cúvnuť.

horoskop byk Býk          21.4. - 21.5.
Charakteristika Býk   Ročný horoskop Býk

Napriek menším nedorozumeniam i stresom dokážete nemožné. Stačí, aby ste sa len trochu ovládali. Informácie, ktoré získate, sa vám podarí výhodne využiť.

horoskop blizenci Blíženci      22.5. - 21.6.
Charakteristika Blíženci   Ročný horoskop Blíženci

Vaše činy súvisiace so vzťahmi budú mimoriadne úspešné. V zamestnaní sa vám núka vynikajúca ponuka. Mali by ste sa do nej pustiť z plných síl.

horoskop rak Rak           22.6. - 22.7.
Charakteristika Rak   Ročný horoskop Rak

Každý pohľad na byt vás bude nabádať do jeho vylepšovania. Zajtrajší deň si vyhradíte na regeneráciu síl. Konečne sa dostanete k oddychovému čítaniu.

horoskopy lev Lev            23.7. - 23.8.
Charakteristika Lev   Ročný horoskop Lev

Zvýšený záujem o dianie okolo vás spôsobí prílev energie. Neinvestujte ju však len do práce. Myslite aj na oblasť vašich záujmov a rodinné zázemie.

horoskopy panna Panna        24.8. - 23.9.
Charakteristika Panna   Ročný horoskop Panna

Kým ponúknete svoje služby priateľovi, porozmýšľajte, či sa sami tým nedostanete do zložitej situácie. Nemožno vylúčiť napätie kvôli ženám. Vyhýbajte sa zbytočným komplikáciám.

horoskopy vahy Váhy        24.9. - 23.10.
Charakteristika Váhy   Ročný horoskop Váhy

Ubíja vás stereotyp? Urobte konečne niečo pre to, aby ste to zmenili. Sú niektorí ľudia, ktorí by vás radi videli. Ide najmä o osoby opačného pohlavia.

horoskop skorpion Škorpión  24.10. - 22.11.
Charakteristika Škorpión   Ročný horoskop Škorpión

Na pracovisku sa nahromadia nové úlohy. Ich splnenie prinesie so sebou aj sľubné perspektívy. Ukážete, že máte väčšie schopnosti, ako si mysleli vaši známi.

horoskopy strelec Strelec    23.11. - 21.12.
Charakteristika Strelec   Ročný horoskop Strelec

Hviezdy vás nútia priveľmi presadzovať vlastné záujmy a myšlienky. Prezieravo však rešpektujte aj názory iných. Vyhnete sa tak nepríjemnostiam a hádkam.

horoskop kozorozec Kozorožec  22.12. - 20.1.
Charakteristika Kozorožec   Ročný horoskop Kozorožec

Ocitnete sa na vrchole. Na čo siahnete, všetko sa vám vydarí. Čakajú vás nové známosti a kontakty. Osamelí majú možnosť nadviazať perspektívny vzťah.

horoskop vodnar Vodnár         21.1. - 19.2.
Charakteristika Vodnár   Ročný horoskop Vodnár

Dnes by ste mali všetky problémy, ktoré sa vám doteraz nazbierali, vyriešiť ľavou rukou. Potrebujete na to istú dávku vytrvalosti, aby ste dokázali doviesť veci do úspešného konca.

horoskopy ryby Ryby             20.2. - 20.3.
Charakteristika Ryby   Ročný horoskop Ryby

Splňte všetky záväzky, lebo vás niekto oberie o dobré meno. Ak výsledky vašej práce závisia od iných, dnes sa musíte sa s nimi otvorene porozprávať.