• Dnes je: Piatok 22. júna 2018 meniny má Paulína

Horoskopy

Horoskopy pre Utorok 19. jún 2018

horoskopy baran Baran       21.3. - 20.4.
Charakteristika Baran   Ročný horoskop Baran

Mali ste straty? Dnes získate náhradu. Nesmiete odmietať ani zdanlivo malé zisky. Pokúsite sa stabilizovať nejaký citový vzťah, ale bez väčších úspechov.

horoskop byk Býk          21.4. - 21.5.
Charakteristika Býk   Ročný horoskop Býk

Máte výbornú možnosť presadiť sa. Aj v problematických otázkach viete presne, čo chcete. Vaša láska vám umožní načerpať nové sily.

horoskop blizenci Blíženci      22.5. - 21.6.
Charakteristika Blíženci   Ročný horoskop Blíženci

Napriek nadšeniu by ste mali na chvíľu zabrzdiť. Nič mimoriadne vám neujde a zmeníte riziko prípadného konfliktu. Chvíľu nechajte veci bežať bez vašej účasti.

horoskop rak Rak           22.6. - 22.7.
Charakteristika Rak   Ročný horoskop Rak

Nemali by ste všetko robiť osamotene a niesť všetku zodpovednosť na svojich pleciach. Dnes pochopíte, prečo. Vždy je dobré mať pri sebe niekoho, kto vás podrží.

horoskopy lev Lev            23.7. - 23.8.
Charakteristika Lev   Ročný horoskop Lev

Niekto s napätím očakáva vaše návrhy. Najbližších prekvapí vaša rozhodnosť a správne myšlienkové postupy. Malo by sa vám vydariť nejaké finančné opatrenie.

horoskopy panna Panna        24.8. - 23.9.
Charakteristika Panna   Ročný horoskop Panna

Nevyčítajte si niečo, za čo nemôžete. V práci máte na viac než tí, čo vám závidia a podkopávajú nohy. Večer vás poteší príjemné stretnutie.

horoskopy vahy Váhy        24.9. - 23.10.
Charakteristika Váhy   Ročný horoskop Váhy

V tomto čase by ste sa nemali spoliehať len na slovný prísľub. Vec je oveľa vážnejšia, ako si myslíte. Musíte preto trvať na písomnom potvrdení.

horoskop skorpion Škorpión  24.10. - 22.11.
Charakteristika Škorpión   Ročný horoskop Škorpión

Zameriate sa na povinnosti, ktoré už dlhšie čakajú na vybavenie. Dnes si aj výborne oddýchnete. Asi to bude v spoločnosti milovanej osoby.

horoskopy strelec Strelec    23.11. - 21.12.
Charakteristika Strelec   Ročný horoskop Strelec

Máte pocit, že neviete ako ďalej? Niekto čaká na príležitosť, ako vám pomôcť. Možno pomoc nebude stáť za veľa, ale vám sa po rozdiskutovaní problému uľaví.

horoskop kozorozec Kozorožec  22.12. - 20.1.
Charakteristika Kozorožec   Ročný horoskop Kozorožec

Ak chcete, aby sa o vašom probléme ktosi vyjadril, nestačí ho len sucho opísať. Predložte všetko konkrétne, čo k tomu máte, a nezabúdajte ani na to, že nič nie je zadarmo.

horoskop vodnar Vodnár         21.1. - 19.2.
Charakteristika Vodnár   Ročný horoskop Vodnár

Počas rozhovoru s jednou osobou prídete na niečo, čo vás privedie na novú ideu. Skôr, ako sa do niečoho pustíte, overte si, či sa to dá realizovať. Stojí to aspoň za pokus.

horoskopy ryby Ryby             20.2. - 20.3.
Charakteristika Ryby   Ročný horoskop Ryby

Dnes hviezdy na vás kladú priveľké nároky a zdá sa, že môžete niečo pokaziť. Našťastie sa objavia priatelia, na ktorých sa môžete spoľahnúť.