• Dnes je: Štvrtok 18. januára 2018 meniny má Bohdana

Horoskopy na každý deň, horoskopy na celý týždeň

Horoskopy pre Utorok 16. január 2018

horoskopy baran Baran       21.3. - 20.4. Charakteristika Baran
Kozmické priestory vyžarujú potrebnú energiu pre vaše upokojenie. Máte šancu vyriešiť všetky nepríjemnosti spojené s prácou i súkromným životom.

horoskop byk Býk          21.4. - 21.5. Charakteristika Býk
Dnes vám práce neubudne. Budete zahĺbení len do svojich citových problémov. Konajte ohľaduplne, ak vás priateľ požiada o pomoc.

horoskop blizenci Blíženci      22.5. - 21.6. Charakteristika Blíženci
Sústreďte sa na pracovné záležitosti. Vyplatili ste všetky dlžoby? V citových veciach nepodliehajte tak ľahkovernosti, urobte si menšiu bilanciu.

horoskop rak Rak           22.6. - 22.7. Charakteristika Rak
Dostanete vynikajúcu správu. Určite vám zlepší náladu, čím narastie aj vaša výkonnosť. Akcia, ktorú ste nedávno rozbehli, bude úspešná.

horoskopy lev Lev            23.7. - 23.8. Charakteristika Lev
Odložte strach pred nadriadenými. Máte predpoklady na rozhovor s autoritatívnymi jedincami. Zmysel pre správnu argumentáciu vám otvorí všetky dvere.

horoskopy panna Panna        24.8. - 23.9. Charakteristika Panna
Dnes máte výborný deň na vybavovanie. Všetko pôjde hladko a bez problémov, treba využiť možnosti, ktoré sa vám budú ponúkať. Ak budete váhať, niekto vás predbehne.

horoskopy vahy Váhy        24.9. - 23.10. Charakteristika Váhy
Poznanie môže byť prvým krokom k polepšeniu. Porozmýšľajte, kde ste urobili najväčšiu chybu a prispeli ku konfliktu. Potom už nebude také ťažké pri dobrej vôli všetko urovnať.

horoskop skorpion Škorpión  24.10. - 22.11. Charakteristika Škorpión
Vo zvýšenej miere sa u vás prejavuje túžba po harmónii. Možno práve preto, že cítite priveľké tlaky na svoju osobu, čo vás veľmi zaťažuje, predovšetkým z psychickej stránky.

horoskopy strelec Strelec    23.11. - 21.12. Charakteristika Strelec
Chceli by ste sa pustiť do niečoho nového. Máte dostatočný prehľad? Dnes veľa urobíte pre to, aby ste ho znovu získali. Pomôže vám náhoda.

horoskop kozorozec Kozorožec  22.12. - 20.1. Charakteristika Kozorožec
Doobeda síce nastanú nejaké zmeny, ale vy zotrváte na pôvodnom stanovisku. Máte možnosť vyriešiť krízovú situáciu pokojnou cestou. Dosiahnete výborný výsledok.

horoskop vodnar Vodnár         21.1. - 19.2. Charakteristika Vodnár
Dnes veru práci veľmi neublížite. Zahĺbite sa len do citových vzťahov. Nezabúdajte, že aj iní majú starosti! Konajte ohľaduplne, ak vás priateľ požiada o pomoc.

horoskopy ryby Ryby             20.2. - 20.3. Charakteristika Ryby
Nedomáhajte sa tvrdošijne svojho práva, ľahko môžete dosiahnuť pravý opak toho, čo chcete. Dohodou by ste mohli dosiahnuť viac. Skúste vyjednávať skôr, ako by mohlo dôjsť ku sporu.