• Dnes je: Utorok 21. novembra 2017 meniny má Elvíra

Horoskopy na každý deň, horoskopy na celý týždeň

Horoskopy pre Utorok 21. november 2017

horoskopy baran Baran       21.3. - 20.4. Charakteristika Baran
Prospela by vám menšia zdravotná prechádzka, pokiaľ možno aj s niekým vám blízkym. Čakajú vás práce okolo domu. Doma budú milo prekvapení, ak sa im budete neplno venovať.

horoskop byk Býk          21.4. - 21.5. Charakteristika Býk
Voľný čas venujte odpočinku a nezabudnite na vitamíny. Počasie vám neprospieva. Planetárna konfigurácia bude priať vašim citovým záležitostiam.

horoskop blizenci Blíženci      22.5. - 21.6. Charakteristika Blíženci
Dnes môže dôjsť k nedorozumeniu. Nezabudnite overiť, či určité veci prebiehajú tak, ako si vy predstavujete. Neponocujte a netúlajte sa ulicami.

horoskop rak Rak           22.6. - 22.7. Charakteristika Rak
Pred vami je šťastný deň. Prekvapujúco zvládnete niečo, čo ste už chceli odložiť ako neuskutočniteľné. Večer prijmete pozvanie a dozviete sa tam veľa nového.

horoskopy lev Lev            23.7. - 23.8. Charakteristika Lev
Nepreceňujte svoje doterajšie vedomosti a viac pozorujte. Partner vás poverí neľahkou úlohou, neberte ju ako skúšku preverenia vzťahu.

horoskopy panna Panna        24.8. - 23.9. Charakteristika Panna
Dnes budete nepokojní a neudržíte prchkosť v prijateľných hraniciach. Poobede budete pokojnejší a urobíte všetko pre to, aby ste nenarušili vzťahy.

horoskopy vahy Váhy        24.9. - 23.10. Charakteristika Váhy
Niečo vyvolá vaše úvahy o voľnom čase. V tejto oblasti nie sú vaše želania vôbec skromné. Relaxovať môžete i v prípade, že zostanete doma.

horoskop skorpion Škorpión  24.10. - 22.11. Charakteristika Škorpión
Hviezdy vám prajú vo viacerých smeroch, mali by ste si preto vyvinúť patričnú iniciatívu, aby ste z toho niečo získali. Najväčší prím zrejme zohrajú vaše srdcové záležitosti.

horoskopy strelec Strelec    23.11. - 21.12. Charakteristika Strelec
Dnes by ste mali venovať čas osobám, ktoré sú vám priateľsky naklonené. Ich pomoc budete aj v budúcnosti veľmi potrebovať. Sami by ste ťažko zvládli všetko to, čo máte pred sebou.

horoskop kozorozec Kozorožec  22.12. - 20.1. Charakteristika Kozorožec
Starostlivo si zvážte všetko, čo chcete urobiť. Všímajte si každý detail, aby ste neprehliadli niečo, čo by vám mohli vyčítať. Niekto vás zrejme niečím prekvapí.

horoskop vodnar Vodnár         21.1. - 19.2. Charakteristika Vodnár
Vaše zámery sú výborné a je vo vašich silách ich uskutočniť. Prekážkou môže byť váš netaktný prístup k okoliu. Počítajte so spoločenskou averziou.

horoskopy ryby Ryby             20.2. - 20.3. Charakteristika Ryby
Rozčuľovanie sa nad malichernosťami ešte neprinieslo nikomu nič dobrého. Zabudnite aj na spory z minulosti a zmierte sa s partnerom. Veď je toho veľa pekného, čo ste spolu prežili.