• Dnes je: Sobota 22. júla 2017 meniny má Magdaléna

Horoskopy na každý deň, horoskopy na celý týždeň

Horoskopy pre Utorok 18. júl 2017

horoskopy baran Baran       21.3. - 20.4. Charakteristika Baran
Spoznáte nových príjemných ľudí. Mali by ste získať nejakú výhodnú ponuku, nenechajte si ju ujsť. Ak by vám na ňu chýbali peniaze, rodina určite pomôže.

horoskop byk Býk          21.4. - 21.5. Charakteristika Býk
Nemali by ste si viac všímať najbližších príbuzných? Ak na nich zbadáte niečo nové a zaujímavé, neváhajte a vyjadrite obdiv. Váš záujem prinesie príjemné plody.

horoskop blizenci Blíženci      22.5. - 21.6. Charakteristika Blíženci
Vaše myslenie ide čoraz viac do hĺbky. Všeličo sa vám bude javiť v inom svetle ako doteraz. Možno pocítite na chvíľu aj sklamanie. Nemali by ste si vytvárať o ľuďoch ilúzie.

horoskop rak Rak           22.6. - 22.7. Charakteristika Rak
Nedávajte najavo svoj egoizmus. Napätie medzi partnermi nikomu veľmi neprospieva. Pokúste sa vžiť do pocitov partnera a nechajte mu voľné ruky. Nech dokáže, že vie konať samostatne.

horoskopy lev Lev            23.7. - 23.8. Charakteristika Lev
Dožičte si dostatočný odpočinok. Najmä aktívny oddych vám neuškodí. Budúce dni sú na to priam predurčené. Nezabúdajte na deti, venujte im viac času ako inokedy.

horoskopy panna Panna        24.8. - 23.9. Charakteristika Panna
Nemali by ste malé nedorozumenie zbytočne zveličovať. Nepridá to na pokoji vám, ani vášmu partnerovi. Nesnažte sa prenášať nervozitu na druhých. Dajte si do poriadku resty, uľaví sa vám.

horoskopy vahy Váhy        24.9. - 23.10. Charakteristika Váhy
Váš vrodený zmysel pre spravodlivosť sa zmení až na neústupčivosť. Je najvyšší čas, aby ste sa otvorene porozprávali. Večer už budete mať pevnú pôdu pod nohami.

horoskop skorpion Škorpión  24.10. - 22.11. Charakteristika Škorpión
Drobné nepríjemnosti vám pokazia náladu. Vyhnite sa akejkoľvek telesnej námahe. Zvýšte opatrnosť pri práci s elektrickými spotrebičmi a prístrojmi.

horoskopy strelec Strelec    23.11. - 21.12. Charakteristika Strelec
Neuzatvárajte sa pred svojimi priateľmi. Práve oni vám dokážu v mnohom pomôcť. Netvárte sa, že nič nepotrebujete. Vy najlepšie viete, že do spokojnosti vám ešte veľa chýba.

horoskop kozorozec Kozorožec  22.12. - 20.1. Charakteristika Kozorožec
Ak dnes príde k rozporu medzi vami a vašim partnerom, bude to zrejme preto, že si myslíte, že nedokáže pochopiť vaše ideály. Niekto však musí stáť pevne na zemi.

horoskop vodnar Vodnár         21.1. - 19.2. Charakteristika Vodnár
Dávajte si pozor, aby ste v rámci svojich predstáv o budúcnosti nezachádzali do krajiny ilúzií. Prízemné veci vás otravujú, ale napriek tomu musíte brať aj na ne ohľad. Účel svätí prostriedky.

horoskopy ryby Ryby             20.2. - 20.3. Charakteristika Ryby
Dobre urobíte, ak porozmýšľate nad návrhmi, ktoré vyplynú z rozhovorov. V prvom rade z oblasti rodinného života. Svojím taktom môžete docieliť zlepšenie v pomerne zložitej situácii.