• Dnes je: Sobota 21. októbra 2017 meniny má Uršuľa

Horoskopy na každý deň, horoskopy na celý týždeň

Horoskopy pre Utorok 17. október 2017

horoskopy baran Baran       21.3. - 20.4. Charakteristika Baran
Stretnete sa s človekom, ku ktorému cítite veľké sympatie. Pomôže vás priviesť na lepšie myšlienky a prebudí u vás zmysel pre humor. Doprajte si trochu rozptýlenia.

horoskop byk Býk          21.4. - 21.5. Charakteristika Býk
Z času na čas nezaškodí nejaká zmena. Pre vás to platí dvojnásobne, pretože stereotyp vás ubíja. Dnes budete mať príležitosť, ktorú by ste nemali nechať len tak. Treba len odvahu.

horoskop blizenci Blíženci      22.5. - 21.6. Charakteristika Blíženci
Máte možnosť prežiť príjemný deň v kruhu najbližších. Spoločenská akcia, ktorú si naplánujete, prebehne podľa vašich predstáv. Myslite aj na deti.

horoskop rak Rak           22.6. - 22.7. Charakteristika Rak
Daj sa do kontaktu s osobami, ktoré myslia rovnako ako vy. Spoločne môžete veľa dosiahnuť. Spontánne nápady vyžadujú neobyčajné riešenie. Netreba sa ničoho naľakať.

horoskopy lev Lev            23.7. - 23.8. Charakteristika Lev
Máte chuť vyraziť si do prírody? V žiadnom prípade to neodkladajte, veľmi vám to prospeje. Partnera a aj vás príjemne prekvapí vaša nežnosť.

horoskopy panna Panna        24.8. - 23.9. Charakteristika Panna
Terajšie počasie na rozdiel od iných vás oberá o pokoj. Ste zavalený mimopracovnými povinnosťami, môžu sa pridať aj bolesti. Musíte vydržať, zajtra to bude lepšie.

horoskopy vahy Váhy        24.9. - 23.10. Charakteristika Váhy
Aj keď je všetko okolo vás v plnom prúde, nájdite si čas na oddych. Popremýšľajte nad vecami, ktoré vás trápili ešte v nedávnej minulosti, a zoberte si z nich poučenie. Zíde sa vám to na horšie časy.

horoskop skorpion Škorpión  24.10. - 22.11. Charakteristika Škorpión
Využite vhodnú chvíľu na urovnanie sporov s partnerom. Všetko sa dá vysvetliť takou formou, aby to partner pochopil a prijal. Vyrovnajte sa s minulosťou a nenoste ju na pleciach ako zbytočnú záťaž.

horoskopy strelec Strelec    23.11. - 21.12. Charakteristika Strelec
Dnes vám hviezdy ponúknu nejakú šancu. Berte ju oboma rukami, už sa tak skoro neobjaví! Nájdite odvahu a riskujte, určite vyhráte.

horoskop kozorozec Kozorožec  22.12. - 20.1. Charakteristika Kozorožec
Nevydávajte sa ľahkomyseľne do nebezpečenstva. Ak je to nevyhnutné, urobte všetky bezpečnostné opatrenia. Porozmýšľajte, či by nebolo vhodné navštíviť príbuzných. Dobré vzťahy treba udržiavať.

horoskop vodnar Vodnár         21.1. - 19.2. Charakteristika Vodnár
Nemali by ste prepínať fyzické sily. Prekypujete síce energiou, ale nechajte si niečo aj v zálohe. Zamyslite sa nad vašou bezdôvodnou žiarlivosťou.

horoskopy ryby Ryby             20.2. - 20.3. Charakteristika Ryby
Na dnes ste si veľa predsavzali, všetko nemôžete urobiť. Splníte len to, čo už prihára. Poraďte sa s partnerom. Zažijete nezabudnuteľný večer v rodinnom kruhu.