• Dnes je: Streda 23. mája 2018 meniny má Želmíra

Horoskopy

Horoskopy pre Utorok 22. máj 2018

horoskopy baran Baran       21.3. - 20.4.
Charakteristika Baran   Ročný horoskop Baran

Úlohy stojace pred vami zvládnete, aj keď mnohé budú znamenať pre vás stratu. Zamerajte sa na citový život. Niečo by ste v ňom mohli zlepšiť.

horoskop byk Býk          21.4. - 21.5.
Charakteristika Býk   Ročný horoskop Býk

Nespoliehajte sa len na slovné prísľuby. Len po ich preverení môžete realizovať vaše plány. V citových vzťahoch vám hviezda jasne svieti naďalej.

horoskop blizenci Blíženci      22.5. - 21.6.
Charakteristika Blíženci   Ročný horoskop Blíženci

Všetkých v okolí prekvapí vaša usilovnosť a činorodosť. Budete mať úspech pri presadzovaní požiadaviek. Do citových vzťahov silu nemiešajte!

horoskop rak Rak           22.6. - 22.7.
Charakteristika Rak   Ročný horoskop Rak

Dnes sa nevyhnete sporom. Niekto vás obviní z nesplnenia sľubu alebo povinností. Najlepšie urobia tí, čo sa nedajú strhnúť a počkajú, kým sa všetko vysvetlí.

horoskopy lev Lev            23.7. - 23.8.
Charakteristika Lev   Ročný horoskop Lev

Dnes sa nedajte zatiahnuť do neistých podnikov. Nič sa nestane, ak budete ešte nejaký čas sledovať vývoj udalostí z bezpečnej vzdialenosti. Vaša citlivá povaha je ľahko zraniteľná.

horoskopy panna Panna        24.8. - 23.9.
Charakteristika Panna   Ročný horoskop Panna

Zrejme sa dnes nevyhnete nervozite, ktorú vyvolá vaše zvýšené nasadenie. Treba to len vydržať, zajtra už bude pokojnejší deň. Snažte sa ovládať svoje emócie.

horoskopy vahy Váhy        24.9. - 23.10.
Charakteristika Váhy   Ročný horoskop Váhy

Konečne dostanete očakávanú správu, ale úľava nebude taká veľká, ako ste očakávali. Nič si z toho nerobte, hviezdy vám sľubujú pozitívne zmeny.

horoskop skorpion Škorpión  24.10. - 22.11.
Charakteristika Škorpión   Ročný horoskop Škorpión

Dnes sa prejaví vaše dobré srdce. Budete sa snažiť pomôcť všetkým, ktorí sa majú horšie ako vy. Dajte si pozor pri cestovaní vo verejných prostriedkoch.

horoskopy strelec Strelec    23.11. - 21.12.
Charakteristika Strelec   Ročný horoskop Strelec

Asi sa vám nesplní želanie, ale nestrácajte nádej! Pôjde len o skúšku vašej trpezlivosti a vytrvalosti. Pozor na nedorozumenia v citovej oblasti.

horoskop kozorozec Kozorožec  22.12. - 20.1.
Charakteristika Kozorožec   Ročný horoskop Kozorožec

Dostanete zaujímavé návrhy a odkazy. Využijete ich všetky? Ak si hneď ráno nezvolíte správnu cestu, počas dňa sa už nedokážete lepšie prispôsobiť.

horoskop vodnar Vodnár         21.1. - 19.2.
Charakteristika Vodnár   Ročný horoskop Vodnár

Nemali by ste podľahnúť snívaniu o veciach, ktoré nie sú nateraz reálne. Máte veľa restov, ktoré by ste mali dať čo najskôr do poriadku. Vyhnete sa zbytočným komplikáciám

horoskopy ryby Ryby             20.2. - 20.3.
Charakteristika Ryby   Ročný horoskop Ryby

Nič vás nesúri, a preto uvažujte nad tým, čo zamýšľate urobiť. Kontrolujte všetky úmysly. Ak chcete zmeniť sled udalostí, dnes ich môžete ovplyvniť.