• Dnes je: Pondelok 23. apríla 2018 meniny má Vojtech

Horoskopy

Horoskopy pre Utorok 24. apríl 2018

horoskopy baran Baran       21.3. - 20.4.
Charakteristika Baran   Ročný horoskop Baran

Najkritickejšie bude ráno. Len sa nezariekajte a nesľubujte nič, čo by vás mohlo neskôr mrzieť. Večer nájdete niečo, o čom ste si mysleli, že je navždy stratené.

horoskop byk Býk          21.4. - 21.5.
Charakteristika Býk   Ročný horoskop Býk

Dnes by ste mali dokázať, že nie ste taký egoista, za akého vás niektorí ľudia majú. Keď budete naozaj chcieť, určite nájdete kompromis prijateľný tak pre vás, ako aj pre druhú stranu.

horoskop blizenci Blíženci      22.5. - 21.6.
Charakteristika Blíženci   Ročný horoskop Blíženci

Ešte stále máte dosť energie, aby ste presadili to, na čom vám veľmi záleží. Musíte však postupovať rýchlo a s plným nasadením. Nemusíte sa ľakať prípadnej prekážky, ľahko ju prekonáte.

horoskop rak Rak           22.6. - 22.7.
Charakteristika Rak   Ročný horoskop Rak

Nedajte sa dnes nachytať na hruškách. Ktosi by bol veľmi rád, keby sa mu podarilo dostať vás do úzkych. Snažte sa takticky vymanévrovať z ošemetnej situácie. Nedajte sa vyprovokovať.

horoskopy lev Lev            23.7. - 23.8.
Charakteristika Lev   Ročný horoskop Lev

Dnes sa dostanú do popredia vášho záujmu financie. Máte nádej na zlepšenie finančnej situácie. Ak patríte k tým šťastnejším, získate niečo už dnes. Nesmiete byť však chamtiví.

horoskopy panna Panna        24.8. - 23.9.
Charakteristika Panna   Ročný horoskop Panna

Usilujte sa zosúladiť svoje potreby s možnosťami. Dnes nedostanete nič zadarmo. Budete sa musieť snažiť viac ako obyčajne. Keď chcete, veľa dokážete.

horoskopy vahy Váhy        24.9. - 23.10.
Charakteristika Váhy   Ročný horoskop Váhy

Nedajte sa donútiť ku kúpe ani najtvrdšími prostriedkami, ak nemáte istotu o nevyhnutnosti tohto finančne náročného kroku. Sú to predsa vaše peniaze, nie?

horoskop skorpion Škorpión  24.10. - 22.11.
Charakteristika Škorpión   Ročný horoskop Škorpión

Sústreďte pozornosť najmä na praktické úkony. Odmenou vám bude úspešný deň. Nie je vylúčené, že budete sláviť úspech aj v medzľudských vzťahoch.

horoskopy strelec Strelec    23.11. - 21.12.
Charakteristika Strelec   Ročný horoskop Strelec

Mali by ste vedieť, že akokoľvek sa rozhodnete, všetkým vyhovieť nemôžete. Diplomaticky sa vyhnite zbytočnému vysvetľovaniu. Dobre vám padne stretnutie s priateľom.

horoskop kozorozec Kozorožec  22.12. - 20.1.
Charakteristika Kozorožec   Ročný horoskop Kozorožec

Konečne dostanete správu, ktorú ste už dlho očakávali. Nebudete váhať, urýchlene zavediete potrebné zmeny do svojho životného štýlu. Pozor na peniaze!

horoskop vodnar Vodnár         21.1. - 19.2.
Charakteristika Vodnár   Ročný horoskop Vodnár

Dnes budete všetko vidieť cez ružové okuliare. Neprinesie vám to úžitok, asi sa dopustíte nejakých chýb. Zmena, ktorá vás večer zastihne, príde naozaj vhod.

horoskopy ryby Ryby             20.2. - 20.3.
Charakteristika Ryby   Ročný horoskop Ryby

Porozmýšľajte nad vašou životosprávou. Nemali by ste začať cvičiť a otužovať sa? V práci sa nespoliehajte na druhých. Inak s úspechom nemôžete rátať.