• Dnes je: Piatok 22. júna 2018 meniny má Paulína

Ročný Horoskop 2018

Ročný Horoskop 2018 BARAN

Práca a peniaze

Tento rok bude pre vás ideálny pre profesné zviditeľnenie sa a finančné polepšenie si. Čaká vás dôležité rozhodovanie v oblasti práce, no vy sa stále nebudete vedieť rozhodnúť čo by bolo správnejšie urobiť a čo je pre vás dôležitejšie. Najmä Barani narodení v prvej dekáde znamenia budú mať neustály pocit stagnácie. V prípade, že uvažujete o zmene zamestnania pretože vás práca už nenapĺňa, alebo pociťujete, že nie ste dostatočne ohodnotení, teraz je ten najideálnejší čas začať riskovať a poobzerať sa po novom zamestnávateľovi. To isté platí aj v prípade, ak sa už dlhší čas pohrávate s myslienkou rozbehnúť vlastné podnikateľské aktivity. Pozor však na príliš impulzívne rozhodnutia, každý dôležitý krok sa snažte dostatočne racionálne premyslieť. Vaša dobrá intuícia vás našťastie vždy varuje pred stratovými obchodmi. Snažte sa dokončovať všetky rozrobené projekty. V oblasti financií budete zažívať v prvej polovici roka pomerne kľudné obdobie, nehrozia žiadne výrazne výkyvy, preto sa touto otázkou nebudete ani zaoberať. Koncom roka však budete nútení svoju finančnú situáciu prehodnotiť a postaviť ju na nových základoch.

Láska, rodina a vzťahy

Vzťahy vám prinášajú splnenie vašich dlhodobých prianí. Citovo silný bude už začiatok roka, najmä február. Prežijete lásku na maximum, rovnaké pocity a snahu musíte ale vzbudiť aj u vášho partnera. Nezadaných čaká veľká láska a zamilovanie sa v jarných mesiacoch. Pri zoznamovaní by ste mali ale ubrať z prílišnej horlivosti. Najväčšie šťastie v láske budete prežívať najmä na jeseň. Bude to krásne obdobie zbližovania sa, lásky a vzájomného porozumenia. Čakajú vás veľmi príjemné zmeny. Dajte si pozor na falošné správy a zbytočnú žiarlivosť, ktorou by ste mohli vášnivý vzťah ľahko zničiť. Pre rodinný život bude najšťastnejším mesiacom marec.

Zdravie a kondícia

Konštelácia hviezd varuje pred preceňovaním síl a podceňovaním odpočinku. Potrápiť vás môže imunitný systém, zápal v tele, poruchy štítnej žľazy a problémy so srdcovo cievnym systémom. V jarnom období pozor na úrazy. Riešenie zdravotných problémov neodkladajte na neskôr a vyhľadajte pomoc odborníka, inak vám hrozí počiatok chronických problémov. Ku koncu roka by sa vám malo podariť všetky prípadné zdravotné problémy vyriešiť a úspešne zvládnuť.

Horoskopy na každý deň, horoskopy na celý týždeň

Charakteristika znamení